MUNSEBADI SRL
Sat Liești, Comuna Liești, Galați
A primit finanțare publică (5 proiecte)În 2025: cifra de afaceri 158 mii lei, profit net 109 lei, 3 angajați.
Despre MUNSEBADI SRL
MUNSEBADI SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 9 martie 2006 cu numărul J2006000449177 și codul unic de înregistrare (CUI) 18463911, cu sediul în Liești, județul Galați. Activitatea principală este „Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase” (cod CAEN 0111). Firma are 20 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 158 mii lei (-36% față de 2024), un profit net de 109 lei și 3 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 763 mii lei la 158 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 aprilie 2006.
Date de identificare
- CUI
- 18463911
- Nr. Registrul Comerțului
- J2006000449177
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 09 martie 2006
- EUID
- ROONRC.J2006000449177
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 07.10.2026
din 01.04.2006
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 158 mii lei
- Profit net
- 109 lei
- Angajați (medie)
- 3
- Capitaluri proprii
- 384 mii lei
- Datorii
- 1,2 mil lei
- Active totale
- 1,6 mil lei
- Marjă netă
- 0,1%
- Cifră / angajat
- 53 mii lei
-36% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Cifra de afaceri a scăzut cu 36% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 842 mii | 616 mii | 734 mii | 786 mii | 411 mii | 763 mii | 422 mii | 490 mii | 246 mii | 158 mii |
| Venituri totale | 1,2 mil | 650 mii | 764 mii | 851 mii | 380 mii | 766 mii | 1 mil | 668 mii | 501 mii | 277 mii |
| Cheltuieli totale | 1,1 mil | 591 mii | 881 mii | 831 mii | 818 mii | 707 mii | 672 mii | 657 mii | 499 mii | 276 mii |
| Profit / pierdere brută | 132 mii | 59 mii | -117 mii | 20 mii | -437 mii | 58 mii | 361 mii | 11 mii | 2.262 | 243 |
| Profit / pierdere netă | 111 mii | 54 mii | -125 mii | 15 mii | -440 mii | 53 mii | 359 mii | 7.528 | 1.856 | 109 |
| Număr mediu de angajați | 2 | 3 | 5 | 5 | 6 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 |
| Active imobilizate | 45 mii | 57 mii | 138 mii | 101 mii | 80 mii | 95 mii | 76 mii | 142 mii | 116 mii | 100 mii |
| Active circulante | 1,1 mil | 1,3 mil | 1,4 mil | 1,6 mil | 1,5 mil | 1,6 mil | 1,8 mil | 1,7 mil | 1,5 mil | 1,5 mil |
| din care stocuri | 37 mii | 76 mii | 54 mii | 86 mii | 32 mii | 50 mii | 41 mii | 33 mii | 11 mii | — |
| creanțe | 1 mil | 1,2 mil | 1,3 mil | 1,5 mil | 1,4 mil | 1,5 mil | 1,7 mil | 1,6 mil | 1,5 mil | 1,5 mil |
| casa și conturi la bănci | 32 mii | 41 mii | 18 mii | 20 mii | 8.993 | 81 mii | 11 mii | 110 mii | 2.646 | 293 |
| Datorii | 667 mii | 833 mii | 1,1 mil | 1,2 mil | 1,6 mil | 1,6 mil | 1,5 mil | 1,5 mil | 1,3 mil | 1,2 mil |
| Capitaluri proprii | 493 mii | 547 mii | 422 mii | 437 mii | -3.239 | 50 mii | 375 mii | 382 mii | 384 mii | 384 mii |
| din care capital subscris vărsat | 301 mii | 301 mii | 301 mii | 301 mii | 301 mii | 301 mii | 301 mii | 301 mii | 301 mii | 301 mii |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 303 din 366 în județul Galați și locul 7.392 din 8.990 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 0111 – Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase.
Firme similare din județul Galați
- FILAGRO VEROLAUR S.R.L. · Poiana166 mii lei · 1 ang.
- AGRO NELCOR SRL · Smulți166 mii lei · 0 ang.
- PANMIVA PROD COM SERV IMPEX SRL · Umbrărești-Deal (com. Umbrărești)164 mii lei · 2 ang.
- AGROAREND COM SRL · Berești160 mii lei · 1 ang.
- MGP ECOINVEST S.R.L. · Galați159 mii lei · 1 ang.
- COSIULSILV AGRO S.R.L. · Urlești (com. Corni)149 mii lei · 0 ang.
- AGRORINIRID S.R.L. · Gănești (com. Cavadinești)148 mii lei · 1 ang.
- NICDANAGRO S.R.L. · Munteni146 mii lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 0111 – Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
- 0111 Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
- 0113 Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilor
- 0124 Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase
- 0125 Cultivarea fructelor arbuștilor fructiferi, căpșunilor, nuciferilor și a altor pomi fructiferi
- 0161 Activități auxiliare pentru producția vegetală
- 5210 Depozitări
Întrebări frecvente despre MUNSEBADI SRL
Care este CUI-ul firmei MUNSEBADI SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei MUNSEBADI SRL este 18463911, iar codul de TVA este RO18463911. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2006000449177, iar codul EUID este ROONRC.J2006000449177.
Unde are sediul MUNSEBADI SRL?
Sediul social al firmei MUNSEBADI SRL este în Sat Liești, Comuna Liești, Galați, județul Galați, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are MUNSEBADI SRL?
Activitatea principală a firmei MUNSEBADI SRL este „Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase”, cod CAEN 0111. În Registrul Comerțului are autorizate în total 6 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată MUNSEBADI SRL?
MUNSEBADI SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 9 martie 2006, deci are 20 ani de activitate.
Cum pot contacta firma MUNSEBADI SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0743 *** 106). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are MUNSEBADI SRL?
În 2025, MUNSEBADI SRL a raportat o cifră de afaceri de 158 mii lei și un profit net de 109 lei, cu 3 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este MUNSEBADI SRL plătitoare de TVA?
Da. MUNSEBADI SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 aprilie 2006. Datele au fost verificate la ANAF pe 7 octombrie 2026.
Explorează
- Firme din Liești
- Firme cu CAEN 0111 din județul Galați
- CAEN 0111 – Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
- Top firme din județul Galați
- Top firme cu CAEN 0111
- Firme noi din județul Galați
- Beneficiari de fonduri din județul Galați
- Compară MUNSEBADI SRL cu alte firme