Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVA23 ani pe piață

MULTISERV SRL

CUI 15652657J2003002241121

Str. BUCUREȘTI, et. P, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj

În 2025: cifra de afaceri 859 mii lei, profit net 244 mii lei, 4 angajați.

Despre MULTISERV SRL

MULTISERV SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 7 august 2003 cu numărul J2003002241121 și codul unic de înregistrare (CUI) 15652657, cu sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală este „Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate” (cod CAEN 6820). Firma are 23 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 859 mii lei (-57% față de 2024), un profit net de 244 mii lei și 4 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 2 mil lei la 859 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 octombrie 2006.

Date de identificare

CUI
15652657
Nr. Registrul Comerțului
J2003002241121
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
07 august 2003
EUID
ROONRC.J2003002241121
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 01.10.2006

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
09.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
859 mii lei

-57% față de 2024

Profit net
244 mii lei
Angajați (medie)
4
Capitaluri proprii
7,2 mil lei
Datorii
2,4 mil lei
Active totale
9,6 mil lei
Marjă netă
28,4%
Cifră / angajat
215 mii lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Cifra de afaceri a scăzut cu 57% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
-2 mil02 mil4 mil2016: cifra de afaceri 1.298.331 lei; profit net 16.027 lei20162017: cifra de afaceri 1.562.402 lei; pierdere netă 72.756 lei20172018: cifra de afaceri 1.092.675 lei; profit net 45.283 lei20182019: cifra de afaceri 1.010.704 lei; profit net 483.318 lei20192020: cifra de afaceri 1.031.438 lei; profit net 598.996 lei20202021: cifra de afaceri 2.022.226 lei; profit net 1.518.186 lei20212022: cifra de afaceri 3.915.533 lei; profit net 328.758 lei20222023: cifra de afaceri 2.378.439 lei; profit net 234.720 lei20232024: cifra de afaceri 1.977.682 lei; pierdere netă 106.574 lei20242025: cifra de afaceri 859.404 lei; profit net 244.062 lei2025
Indicator (lei)2016201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă1,3 mil1,6 mil1,1 mil1 mil1 mil2 mil3,9 mil2,4 mil2 mil859 mii
Venituri totale1,5 mil1,9 mil1,6 mil4 mil2,6 mil6,6 mil4,4 mil5 mil1,6 mil1,3 mil
Cheltuieli totale1,5 mil2 mil1,5 mil3,5 mil2 mil5 mil4 mil4,7 mil1,7 mil1,1 mil
Profit / pierdere brută16 mii-51 mii61 mii520 mii616 mii1,6 mil407 mii285 mii-107 mii271 mii
Profit / pierdere netă16 mii-73 mii45 mii483 mii599 mii1,5 mil329 mii235 mii-107 mii244 mii
Număr mediu de angajați2118156654444
Active imobilizate10,9 mil11,4 mil10,8 mil12,3 mil13 mil11,1 mil10,8 mil9,2 mil8,3 mil8,6 mil
Active circulante1,1 mil839 mii809 mii922 mii878 mii5,1 mil1,7 mil1,9 mil690 mii584 mii
din care stocuri470 mii390 mii366 mii395 mii352 mii2,9 mil1,2 mil1,2 mil413 mii178 mii
creanțe553 mii421 mii406 mii491 mii511 mii522 mii328 mii183 mii171 mii302 mii
casa și conturi la bănci36 mii28 mii38 mii37 mii15 mii1,7 mil184 mii470 mii106 mii104 mii
Cheltuieli în avans334 mii310 mii289 mii272 mii245 mii223 mii463 mii336 mii305 mii375 mii
Datorii2,2 mil2,5 mil1,8 mil2,8 mil3 mil4,4 mil3,1 mil2,8 mil2,2 mil2,4 mil
Capitaluri proprii10,1 mil10 mil10,1 mil10,7 mil11,1 mil12 mil9,9 mil8,6 mil7,1 mil7,2 mil
din care capital subscris vărsat2.0002.0002.000100 mii100 mii100 mii100 mii100 mii100 mii100 mii

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 197 din 938 în județul Cluj și locul 3.129 din 14.556 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6820 – Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate.

Firme similare din județul Cluj

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 6820 – Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
  • 4213 Construcția de poduri și tuneluri
  • 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
  • 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4651 Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului
  • 4652 Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații
  • 4672 Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
  • 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
  • 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
  • 5590 Alte servicii de cazare
  • 5610 Restaurante
  • 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
  • 8211 Activități combinate de secretariat

Întrebări frecvente despre MULTISERV SRL

Care este CUI-ul firmei MULTISERV SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei MULTISERV SRL este 15652657, iar codul de TVA este RO15652657. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2003002241121, iar codul EUID este ROONRC.J2003002241121.

Unde are sediul MULTISERV SRL?

Sediul social al firmei MULTISERV SRL este în Str. BUCUREȘTI, et. P, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, județul Cluj, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are MULTISERV SRL?

Activitatea principală a firmei MULTISERV SRL este „Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate”, cod CAEN 6820. În Registrul Comerțului are autorizate în total 34 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată MULTISERV SRL?

MULTISERV SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 7 august 2003, deci are 23 ani de activitate.

Cum pot contacta firma MULTISERV SRL?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0264 *** 300). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are MULTISERV SRL?

În 2025, MULTISERV SRL a raportat o cifră de afaceri de 859 mii lei și un profit net de 244 mii lei, cu 4 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este MULTISERV SRL plătitoare de TVA?

Da. MULTISERV SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 octombrie 2006. Datele au fost verificate la ANAF pe 9 octombrie 2026.

Explorează