Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVAînființată anul acesta

MT ADMINISTRARE S.R.L.

CUI 52834998J2025084573000

MAICA DOMNULUI, bl. T57, sc. 2, et. 6, ap. 70, București Sectorul 2, București

În 2025: cifra de afaceri 4.241 lei, profit net 1.398 lei.

Despre MT ADMINISTRARE S.R.L.

MT ADMINISTRARE S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 4 noiembrie 2025 cu numărul J2025084573000 și codul unic de înregistrare (CUI) 52834998, cu sediul în București Sector 2, municipiul București. Activitatea principală este „Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract” (cod CAEN 6832). Firma este înființată de mai puțin de un an. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 4.241 lei, un profit net de 1.398 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
52834998
Nr. Registrul Comerțului
J2025084573000
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
04 noiembrie 2025
EUID
ROONRC.J2025084573000
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
4.241 lei
Profit net
1.398 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
1.598 lei
Datorii
2.260 lei
Active totale
3.858 lei
Marjă netă
33%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 59% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă4.241
Venituri totale4.241
Cheltuieli totale2.583
Profit / pierdere brută1.658
Profit / pierdere netă1.398
Active imobilizate115
Active circulante3.743
creanțe3.000
casa și conturi la bănci743
Datorii2.260
Capitaluri proprii1.598

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 1.245 din 1.260 în județul București și locul 3.057 din 3.109 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6832 – Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract.

Firme similare din județul București

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 6832 – Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract

  • 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract

Întrebări frecvente despre MT ADMINISTRARE S.R.L.

Care este CUI-ul firmei MT ADMINISTRARE S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei MT ADMINISTRARE S.R.L. este 52834998. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025084573000, iar codul EUID este ROONRC.J2025084573000.

Unde are sediul MT ADMINISTRARE S.R.L.?

Sediul social al firmei MT ADMINISTRARE S.R.L. este în MAICA DOMNULUI, bl. T57, sc. 2, et. 6, ap. 70, București Sectorul 2, București, București Sector 2, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are MT ADMINISTRARE S.R.L.?

Activitatea principală a firmei MT ADMINISTRARE S.R.L. este „Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract”, cod CAEN 6832.

Când a fost înființată MT ADMINISTRARE S.R.L.?

MT ADMINISTRARE S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 4 noiembrie 2025.

Cum pot contacta firma MT ADMINISTRARE S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0728 *** 140). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are MT ADMINISTRARE S.R.L.?

În 2025, MT ADMINISTRARE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.241 lei și un profit net de 1.398 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este MT ADMINISTRARE S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, MT ADMINISTRARE S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează