Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVA4 ani pe piață

MRO CONCEPT S.R.L.

CUI 47046179J2022003027293

TEILOR, Municipiul Câmpina, Prahova

În 2025: cifra de afaceri 2,2 mil lei, profit net 278 mii lei, 24 angajați.

Despre MRO CONCEPT S.R.L.

MRO CONCEPT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 20 octombrie 2022 cu numărul J2022003027293 și codul unic de înregistrare (CUI) 47046179, cu sediul în Câmpina, județul Prahova. Activitatea principală este „Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale” (cod CAEN 4100). Firma are 4 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 2,2 mil lei (-15% față de 2024), un profit net de 278 mii lei și 24 angajați (număr mediu). Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 651 mii lei la 2,2 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 februarie 2023.

Date de identificare

CUI
47046179
Nr. Registrul Comerțului
J2022003027293
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
20 octombrie 2022
EUID
ROONRC.J2022003027293
Cod poștal
105600

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 01.02.2023

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
02.11.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Câmpina

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
2,2 mil lei

-15% față de 2024

Profit net
278 mii lei
Angajați (medie)
24
Capitaluri proprii
616 mii lei
Datorii
1,1 mil lei
Active totale
1,7 mil lei
Marjă netă
12,8%
Cifră / angajat
90 mii lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 64% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
01 mil2 mil3 mil2022: cifra de afaceri 650.595 lei; profit net 609.772 lei20222023: cifra de afaceri 1.711.992 lei; profit net 485.452 lei20232024: cifra de afaceri 2.545.993 lei; profit net 345.090 lei20242025: cifra de afaceri 2.164.121 lei; profit net 277.506 lei2025
Indicator (lei)2022202320242025
Cifra de afaceri netă651 mii1,7 mil2,5 mil2,2 mil
Venituri totale651 mii1,7 mil2,6 mil2,2 mil
Cheltuieli totale36 mii1,2 mil2,2 mil1,8 mil
Profit / pierdere brută615 mii499 mii399 mii323 mii
Profit / pierdere netă610 mii485 mii345 mii278 mii
Număr mediu de angajați5222824
Active imobilizate602——74 mii
Active circulante642 mii655 mii991 mii1,6 mil
din care stocuri——814 mii1,5 mil
creanțe—329 mii43 mii858
casa și conturi la bănci642 mii326 mii134 mii71 mii
Datorii32 mii170 mii487 mii1,1 mil
Capitaluri proprii610 mii486 mii505 mii616 mii
din care capital subscris vărsat200200200200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul Prahova

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 02.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
  • 4291 Construcții hidrotehnice
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4323 Lucrări de izolații
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4335 Alte lucrări de finisare
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
  • 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
  • 4360 Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
  • 4391 Activități de zidărie
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
  • 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
  • 4684 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
  • 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a.
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
  • 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții
  • 8122 Activități specializate de curățenie
  • 8130 Activități de întreținere peisagistică
  • 8240 Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Întrebări frecvente despre MRO CONCEPT S.R.L.

Care este CUI-ul firmei MRO CONCEPT S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei MRO CONCEPT S.R.L. este 47046179, iar codul de TVA este RO47046179. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2022003027293, iar codul EUID este ROONRC.J2022003027293.

Unde are sediul MRO CONCEPT S.R.L.?

Sediul social al firmei MRO CONCEPT S.R.L. este în TEILOR, Municipiul Câmpina, Prahova, județul Prahova, cod poștal 105600, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are MRO CONCEPT S.R.L.?

Activitatea principală a firmei MRO CONCEPT S.R.L. este „Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale”, cod CAEN 4100. În Registrul Comerțului are autorizate în total 33 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată MRO CONCEPT S.R.L.?

MRO CONCEPT S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 20 octombrie 2022, deci are 4 ani de activitate.

Cum pot contacta firma MRO CONCEPT S.R.L.?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru MRO CONCEPT S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Câmpina sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are MRO CONCEPT S.R.L.?

În 2025, MRO CONCEPT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2,2 mil lei și un profit net de 278 mii lei, cu 24 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este MRO CONCEPT S.R.L. plătitoare de TVA?

Da. MRO CONCEPT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 februarie 2023. Datele au fost verificate la ANAF pe 2 noiembrie 2026.

Datele acestei firme sunt disponibile și prin API

Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:

GET /api/v1/firma/47046179

API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite

Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.

Explorează