MRINSTAL S.R.L.
1 MAI, Sat Livada, Comuna Iclod, Cluj
În 2025: cifra de afaceri 1,2 mil lei, profit net 1 mil lei, 1 angajați.
Despre MRINSTAL S.R.L.
MRINSTAL S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 aprilie 2023 cu numărul J2023001880121 și codul unic de înregistrare (CUI) 48063607, cu sediul în Livada (com. Iclod), județul Cluj. Activitatea principală este „Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea” (cod CAEN 7112). Firma are 3 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 1,2 mil lei (+193% față de 2024), un profit net de 1 mil lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2023 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 13 mii lei la 1,2 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 8 mai 2023 și aplică sistemul TVA la încasare.
Date de identificare
- CUI
- 48063607
- Nr. Registrul Comerțului
- J2023001880121
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 27 aprilie 2023
- EUID
- ROONRC.J2023001880121
- Cod poștal
- 407338
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
din 08.05.2023
din 01.04.2024
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Gherla
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 1,2 mil lei
- Profit net
- 1 mil lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 1 mil lei
- Datorii
- 724 mii lei
- Active totale
- 1,8 mil lei
- Marjă netă
- 84,3%
- Cifră / angajat
- 1,2 mil lei
+193% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 41% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 13 mii | 419 mii | 1,2 mil |
| Venituri totale | 13 mii | 419 mii | 1,3 mil |
| Cheltuieli totale | 67 mii | 228 mii | 257 mii |
| Profit / pierdere brută | -54 mii | 191 mii | 1,1 mil |
| Profit / pierdere netă | -54 mii | 182 mii | 1 mil |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 194 mii | 137 mii | 471 mii |
| Active circulante | 15 mii | 86 mii | 1,3 mil |
| din care stocuri | — | — | 94 mii |
| creanțe | 454 | 382 | 1,1 mil |
| casa și conturi la bănci | 14 mii | 85 mii | 126 mii |
| Cheltuieli în avans | — | 1.198 | 7.032 |
| Datorii | 263 mii | 96 mii | 724 mii |
| Capitaluri proprii | -54 mii | 128 mii | 1 mil |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 50 | 50 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 171 din 1.249 în județul Cluj și locul 2.235 din 16.139 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea.
Firme similare din județul Cluj
- INTEXPRO ENGINEERING DESIGN SRL · Florești1,2 mil lei · 6 ang.
- TOPO CAD VISION S.R.L. · Câmpia Turzii1,2 mil lei · 1 ang.
- DRUMASCO SRL · Cluj-Napoca1,2 mil lei · 1 ang.
- RMB PROCONS RESIDENT S.R.L. · Cluj-Napoca1,2 mil lei · 1 ang.
- QUALTECH VISION CONSULTING S.R.L. · Jucu De Sus (com. Jucu)1,2 mil lei · 0 ang.
- PLANIKO S.R.L. · Calata (com. Călățele)1,2 mil lei · 1 ang.
- NERA BUILDING PLANNING S.R.L. · Florești1,2 mil lei · 3 ang.
- STARCOM EXIM SRL · Cluj-Napoca1,2 mil lei · 5 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 15.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Întrebări frecvente despre MRINSTAL S.R.L.
Care este CUI-ul firmei MRINSTAL S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei MRINSTAL S.R.L. este 48063607, iar codul de TVA este RO48063607. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2023001880121, iar codul EUID este ROONRC.J2023001880121.
Unde are sediul MRINSTAL S.R.L.?
Sediul social al firmei MRINSTAL S.R.L. este în 1 MAI, Sat Livada, Comuna Iclod, Cluj, Livada (com. Iclod), județul Cluj, cod poștal 407338, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are MRINSTAL S.R.L.?
Activitatea principală a firmei MRINSTAL S.R.L. este „Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea”, cod CAEN 7112. În Registrul Comerțului are autorizate în total 2 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată MRINSTAL S.R.L.?
MRINSTAL S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 aprilie 2023, deci are 3 ani de activitate.
Cum pot contacta firma MRINSTAL S.R.L.?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru MRINSTAL S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Livada (com. Iclod) sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are MRINSTAL S.R.L.?
În 2025, MRINSTAL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1,2 mil lei și un profit net de 1 mil lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este MRINSTAL S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. MRINSTAL S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 8 mai 2023 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.