Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA1 an pe piață

MONKEY GARDEN S.R.L.

CUI 52644373J2025076360005

Sat Roit, Comuna Sânnicolau Român, Bihor

În 2025: cifra de afaceri 5.950 lei, profit net 2.188 lei.

Despre MONKEY GARDEN S.R.L.

MONKEY GARDEN S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 7 octombrie 2025 cu numărul J2025076360005 și codul unic de înregistrare (CUI) 52644373, cu sediul în Roit (com. Sânnicolau Român), județul Bihor. Activitatea principală este „Activități de întreținere peisagistică” (cod CAEN 8130). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 5.950 lei, un profit net de 2.188 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
52644373
Nr. Registrul Comerțului
J2025076360005
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
07 octombrie 2025
EUID
ROONRC.J2025076360005
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Salonta

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
5.950 lei
Profit net
2.188 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
2.388 lei
Datorii
1.185 lei
Active totale
3.573 lei
Marjă netă
36,8%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 33% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă5.950
Venituri totale5.950
Cheltuieli totale3.177
Profit / pierdere brută2.773
Profit / pierdere netă2.188
Active circulante3.573
casa și conturi la bănci3.573
Datorii1.185
Capitaluri proprii2.388
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul Bihor

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 15.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 8130 – Activități de întreținere peisagistică

  • 4622 Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor
  • 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete
  • 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea
  • 8130 Activități de întreținere peisagistică

Întrebări frecvente despre MONKEY GARDEN S.R.L.

Care este CUI-ul firmei MONKEY GARDEN S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei MONKEY GARDEN S.R.L. este 52644373. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025076360005, iar codul EUID este ROONRC.J2025076360005.

Unde are sediul MONKEY GARDEN S.R.L.?

Sediul social al firmei MONKEY GARDEN S.R.L. este în Sat Roit, Comuna Sânnicolau Român, Bihor, Roit (com. Sânnicolau Român), județul Bihor, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are MONKEY GARDEN S.R.L.?

Activitatea principală a firmei MONKEY GARDEN S.R.L. este „Activități de întreținere peisagistică”, cod CAEN 8130. În Registrul Comerțului are autorizate în total 4 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată MONKEY GARDEN S.R.L.?

MONKEY GARDEN S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 7 octombrie 2025, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma MONKEY GARDEN S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0766 *** 033). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are MONKEY GARDEN S.R.L.?

În 2025, MONKEY GARDEN S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 5.950 lei și un profit net de 2.188 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este MONKEY GARDEN S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, MONKEY GARDEN S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Datele acestei firme sunt disponibile și prin API

Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:

GET /api/v1/firma/52644373

API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite

Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.

Explorează