Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVAînființată anul acesta

MODEL RIDE S.R.L.

CUI 52802287J2025083298003

MIHAI BRAVU, bl. 3, sc. F, et. 5, ap. 217, București Sectorul 2, București

În 2025: cifra de afaceri 6.600 lei, profit net 3.204 lei, 1 angajați.

Despre MODEL RIDE S.R.L.

MODEL RIDE S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 29 octombrie 2025 cu numărul J2025083298003 și codul unic de înregistrare (CUI) 52802287, cu sediul în București Sector 2, municipiul București. Activitatea principală este „Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă” (cod CAEN 4933). Firma este înființată de mai puțin de un an. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 6.600 lei, un profit net de 3.204 lei și 1 angajat (număr mediu). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
52802287
Nr. Registrul Comerțului
J2025083298003
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
29 octombrie 2025
EUID
ROONRC.J2025083298003
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
6.600 lei
Profit net
3.204 lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
3.404 lei
Datorii
2.874 lei
Active totale
6.278 lei
Marjă netă
48,5%
Cifră / angajat
6.600 lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 46% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă6.600
Venituri totale6.600
Cheltuieli totale3.331
Profit / pierdere brută3.269
Profit / pierdere netă3.204
Număr mediu de angajați1
Active circulante6.278
creanțe4.257
casa și conturi la bănci2.021
Datorii2.874
Capitaluri proprii3.404
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 1.746 din 1.858 în județul București și locul 12.150 din 12.932 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4933 – Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă.

Firme similare din județul București

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4933 – Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă

  • 4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
  • 5320 Alte activități poștale și de curier
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
  • 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare

Întrebări frecvente despre MODEL RIDE S.R.L.

Care este CUI-ul firmei MODEL RIDE S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei MODEL RIDE S.R.L. este 52802287. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025083298003, iar codul EUID este ROONRC.J2025083298003.

Unde are sediul MODEL RIDE S.R.L.?

Sediul social al firmei MODEL RIDE S.R.L. este în MIHAI BRAVU, bl. 3, sc. F, et. 5, ap. 217, București Sectorul 2, București, București Sector 2, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are MODEL RIDE S.R.L.?

Activitatea principală a firmei MODEL RIDE S.R.L. este „Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă”, cod CAEN 4933. În Registrul Comerțului are autorizate în total 5 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată MODEL RIDE S.R.L.?

MODEL RIDE S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 29 octombrie 2025.

Cum pot contacta firma MODEL RIDE S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0731 *** 005). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are MODEL RIDE S.R.L.?

În 2025, MODEL RIDE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 6.600 lei și un profit net de 3.204 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este MODEL RIDE S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, MODEL RIDE S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează