MITILINMIH SRL
MOGOȘOAIA, bl. G1, sc. II, et. 1, ap. 13, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
În 2025: cifra de afaceri 225 mii lei, profit net 32 mii lei, 1 angajați.
Despre MITILINMIH SRL
MITILINMIH SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 13 aprilie 2012 cu numărul J2012001056124 și codul unic de înregistrare (CUI) 30081856, cu sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală este „Transporturi rutiere de mărfuri” (cod CAEN 4941). Firma are 14 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 225 mii lei (-4% față de 2024), un profit net de 32 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 175 mii lei la 225 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 20 aprilie 2018 și aplică sistemul TVA la încasare.
Date de identificare
- CUI
- 30081856
- Nr. Registrul Comerțului
- J2012001056124
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 13 aprilie 2012
- EUID
- ROONRC.J2012001056124
- Cod poștal
- 400652
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 08.10.2026
din 20.04.2018
din 20.04.2018
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 225 mii lei
- Profit net
- 32 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 32 mii lei
- Datorii
- 56 mii lei
- Active totale
- 88 mii lei
- Marjă netă
- 14,3%
- Cifră / angajat
- 225 mii lei
-4% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 63% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 154 mii | 80 mii | 164 mii | 147 mii | 126 mii | 175 mii | 209 mii | 222 mii | 233 mii | 225 mii |
| Venituri totale | 154 mii | 80 mii | 164 mii | 147 mii | 126 mii | 175 mii | 209 mii | 222 mii | 233 mii | 225 mii |
| Cheltuieli totale | 137 mii | 75 mii | 117 mii | 92 mii | 84 mii | 114 mii | 172 mii | 158 mii | 158 mii | 191 mii |
| Profit / pierdere brută | 17 mii | 4.601 | 47 mii | 55 mii | 42 mii | 61 mii | 37 mii | 64 mii | 75 mii | 34 mii |
| Profit / pierdere netă | 13 mii | 2.209 | 45 mii | 51 mii | 41 mii | 59 mii | 35 mii | 62 mii | 73 mii | 32 mii |
| Număr mediu de angajați | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | 2.658 | 1.271 | 1.856 | 546 | — |
| Active circulante | 181 mii | 158 mii | 198 mii | 175 mii | 163 mii | 159 mii | 72 mii | 102 mii | 138 mii | 88 mii |
| din care stocuri | 38 mii | 38 mii | 17 mii | — | 1.777 | 10 mii | 11 mii | 5.136 | 3.898 | 6.591 |
| creanțe | 37 mii | 47 mii | 46 mii | 56 mii | 62 mii | 40 mii | 13 mii | 13 mii | 13 mii | 41 mii |
| casa și conturi la bănci | 106 mii | 74 mii | 135 mii | 119 mii | 99 mii | 109 mii | 48 mii | 84 mii | 121 mii | 40 mii |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | 1.365 | 1.365 | — | — | — | — | — |
| Datorii | 178 mii | 153 mii | 148 mii | 125 mii | 72 mii | 11 mii | 38 mii | 24 mii | 65 mii | 56 mii |
| Capitaluri proprii | 3.030 | 5.239 | 50 mii | 51 mii | 92 mii | 151 mii | 35 mii | 80 mii | 74 mii | 32 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 999 din 1.588 în județul Cluj și locul 23.566 din 35.552 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri.
Firme similare din județul Cluj
- R.I.P. INTERNATIONAL TRANSPORT S.R.L. · Florești226 mii lei · 1 ang.
- VECTOR AUTOMOBILE S.R.L. · Turda226 mii lei · 1 ang.
- DENISA TRANS SRL · Mihai Viteazu226 mii lei · 2 ang.
- DULLO DRIVE S.R.L. · Cluj-Napoca225 mii lei · 2 ang.
- BVO TRANSSERVICE S.R.L. · Turda225 mii lei · 1 ang.
- DELBOCA TRANSIT S.R.L. · Cluj-Napoca224 mii lei · 1 ang.
- VLASER SRL · Urisor (com. Caseiu)224 mii lei · 2 ang.
- ANDREAS TRANSILVANIA LOGISTIC SRL · Florești224 mii lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri
- 4624 Comerț cu ridicata al blănurilor, pieilor brute și al pieilor prelucrate
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Întrebări frecvente despre MITILINMIH SRL
Care este CUI-ul firmei MITILINMIH SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei MITILINMIH SRL este 30081856, iar codul de TVA este RO30081856. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2012001056124, iar codul EUID este ROONRC.J2012001056124.
Unde are sediul MITILINMIH SRL?
Sediul social al firmei MITILINMIH SRL este în MOGOȘOAIA, bl. G1, sc. II, et. 1, ap. 13, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, județul Cluj, cod poștal 400652, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are MITILINMIH SRL?
Activitatea principală a firmei MITILINMIH SRL este „Transporturi rutiere de mărfuri”, cod CAEN 4941. În Registrul Comerțului are autorizate în total 2 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată MITILINMIH SRL?
MITILINMIH SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 13 aprilie 2012, deci are 14 ani de activitate.
Cum pot contacta firma MITILINMIH SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0740 *** 671). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are MITILINMIH SRL?
În 2025, MITILINMIH SRL a raportat o cifră de afaceri de 225 mii lei și un profit net de 32 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este MITILINMIH SRL plătitoare de TVA?
Da. MITILINMIH SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 20 aprilie 2018 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 8 octombrie 2026.