MISTFAMI MAX SRL
Str. CLOȘCA, et. 1, Loc. Bușteni, Oraș Bușteni, Prahova
În 2025: cifra de afaceri 198 mii lei, profit net 26 mii lei, 1 angajați.
Despre MISTFAMI MAX SRL
MISTFAMI MAX SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 29 aprilie 2005 cu numărul J2005001009292 și codul unic de înregistrare (CUI) 17544392, cu sediul în Bușteni, județul Prahova. Activitatea principală este „Transporturi rutiere de mărfuri” (cod CAEN 4941). Firma are 21 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 198 mii lei (+33% față de 2024), un profit net de 26 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 141 mii lei la 198 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 6 mai 2005.
Date de identificare
- CUI
- 17544392
- Nr. Registrul Comerțului
- J2005001009292
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 29 aprilie 2005
- EUID
- ROONRC.J2005001009292
- Cod poștal
- 105500
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 03.10.2026
din 06.05.2005
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Buşteni
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 198 mii lei
- Profit net
- 26 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 113 mii lei
- Datorii
- 141 mii lei
- Active totale
- 254 mii lei
- Marjă netă
- 13,3%
- Cifră / angajat
- 198 mii lei
+33% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 56% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 95 mii | 78 mii | 86 mii | 45 mii | 158 mii | 141 mii | 167 mii | 215 mii | 149 mii | 198 mii |
| Venituri totale | 95 mii | 79 mii | 86 mii | 45 mii | 158 mii | 141 mii | 167 mii | 215 mii | 149 mii | 198 mii |
| Cheltuieli totale | 90 mii | 115 mii | 110 mii | 94 mii | 125 mii | 136 mii | 139 mii | 164 mii | 195 mii | 170 mii |
| Profit / pierdere brută | 5.135 | -36 mii | -24 mii | -49 mii | 33 mii | 5.501 | 28 mii | 51 mii | -45 mii | 28 mii |
| Profit / pierdere netă | 3.230 | -37 mii | -24 mii | -49 mii | 32 mii | 2.266 | 27 mii | 49 mii | -47 mii | 26 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 |
| Active imobilizate | 97 mii | 78 mii | 62 mii | 45 mii | 29 mii | 54 mii | 32 mii | 249 mii | 187 mii | 233 mii |
| Active circulante | 125 mii | 87 mii | 68 mii | 28 mii | 86 mii | 84 mii | 127 mii | 25 mii | 25 mii | 21 mii |
| din care stocuri | — | — | — | — | — | 2.914 | — | — | 4.176 | 1.216 |
| creanțe | 42 mii | 40 mii | 46 mii | 15 mii | 30 mii | 20 mii | — | 22 mii | 6.771 | — |
| casa și conturi la bănci | 84 mii | 47 mii | 23 mii | 12 mii | 57 mii | 61 mii | 127 mii | 2.976 | 14 mii | 20 mii |
| Datorii | 87 mii | 69 mii | 59 mii | 51 mii | 61 mii | 82 mii | 76 mii | 141 mii | 126 mii | 141 mii |
| Capitaluri proprii | 136 mii | 96 mii | 71 mii | 22 mii | 54 mii | 56 mii | 83 mii | 133 mii | 86 mii | 113 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 904 din 1.273 în județul Prahova și locul 24.623 din 35.552 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri.
Firme similare din județul Prahova
- ARZT INTERNATIONAL LOGISTIC S.R.L. · Comarnic199 mii lei · 0 ang.
- KATIUSA TRANSPORT S.R.L. · Ploiești199 mii lei · 1 ang.
- RALDAR SERV SRL · Homorâciu (com. Izvoarele)199 mii lei · 0 ang.
- IRIMIA EXPEDITION S.R.L. · Ploieștiori (com. Blejoi)198 mii lei · 1 ang.
- SABEL TRANS OIL S.R.L. · Florești198 mii lei · 1 ang.
- DUMCORI SPEDITION S.R.L. · Vitioara De Sus (com. Predeal-Sărari)198 mii lei · 1 ang.
- ALFIBEST LOGISTIC S.R.L. · Râfov197 mii lei · 1 ang.
- TIMTIG EXPRESS S.R.L. · Urlați197 mii lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri
- 0811 Extracția pietrei ornamentale și a pietrei pentru construcții, extracția pietrei calcaroase, ghipsului, cretei și a ardeziei
- 0812 Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
- 5210 Depozitări
- 5224 Manipulări
- 7721 Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții
Întrebări frecvente despre MISTFAMI MAX SRL
Care este CUI-ul firmei MISTFAMI MAX SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei MISTFAMI MAX SRL este 17544392, iar codul de TVA este RO17544392. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2005001009292, iar codul EUID este ROONRC.J2005001009292.
Unde are sediul MISTFAMI MAX SRL?
Sediul social al firmei MISTFAMI MAX SRL este în Str. CLOȘCA, et. 1, Loc. Bușteni, Oraș Bușteni, Prahova, județul Prahova, cod poștal 105500, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are MISTFAMI MAX SRL?
Activitatea principală a firmei MISTFAMI MAX SRL este „Transporturi rutiere de mărfuri”, cod CAEN 4941. În Registrul Comerțului are autorizate în total 11 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată MISTFAMI MAX SRL?
MISTFAMI MAX SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 29 aprilie 2005, deci are 21 ani de activitate.
Cum pot contacta firma MISTFAMI MAX SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0722 *** 798). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are MISTFAMI MAX SRL?
În 2025, MISTFAMI MAX SRL a raportat o cifră de afaceri de 198 mii lei și un profit net de 26 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este MISTFAMI MAX SRL plătitoare de TVA?
Da. MISTFAMI MAX SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 6 mai 2005. Datele au fost verificate la ANAF pe 4 octombrie 2026.