MIRUMAR TECHNOLOGY & ENGINEERING S.R.L.
NICOLAE LABIȘ, bl. V9, et. 3, ap. 25, Municipiul Brașov, Brașov
În 2025: cifra de afaceri 962 mii lei, profit net 579 mii lei, 2 angajați.
Despre MIRUMAR TECHNOLOGY & ENGINEERING S.R.L.
MIRUMAR TECHNOLOGY & ENGINEERING S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 12 iulie 2022 cu numărul J2022002166083 și codul unic de înregistrare (CUI) 46462334, cu sediul în Brașov, județul Brașov. Activitatea principală este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)” (cod CAEN 6210). Firma are 4 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 962 mii lei (+27% față de 2024), un profit net de 579 mii lei și 2 angajați (număr mediu). Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 265 mii lei la 962 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 ianuarie 2023.
Date de identificare
- CUI
- 46462334
- Nr. Registrul Comerțului
- J2022002166083
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 12 iulie 2022
- EUID
- ROONRC.J2022002166083
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 25.09.2026
din 01.01.2023
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 962 mii lei
- Profit net
- 579 mii lei
- Angajați (medie)
- 2
- Capitaluri proprii
- 579 mii lei
- Datorii
- 472 mii lei
- Active totale
- 1,1 mil lei
- Marjă netă
- 60,2%
- Cifră / angajat
- 481 mii lei
+27% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 44% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 265 mii | 796 mii | 756 mii | 962 mii |
| Venituri totale | 268 mii | 819 mii | 847 mii | 991 mii |
| Cheltuieli totale | 24 mii | 179 mii | 392 mii | 389 mii |
| Profit / pierdere brută | 244 mii | 639 mii | 455 mii | 602 mii |
| Profit / pierdere netă | 241 mii | 632 mii | 434 mii | 579 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | 2 | 2 | 2 |
| Active imobilizate | 100 | 670 mii | 795 mii | 818 mii |
| Active circulante | 249 mii | 298 mii | 265 mii | 243 mii |
| din care stocuri | — | — | 187 | 3.102 |
| creanțe | 27 mii | 206 mii | 44 mii | 163 mii |
| casa și conturi la bănci | 12 mii | 12 mii | 31 mii | 75 mii |
| Cheltuieli în avans | — | 1.687 | 1.964 | 3.476 |
| Datorii | 7.476 | 82 mii | 57 mii | 472 mii |
| Venituri în avans | — | 14 mii | 14 mii | 14 mii |
| Capitaluri proprii | 241 mii | 873 mii | 991 mii | 579 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 89 din 597 în județul Brașov și locul 2.310 din 14.287 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).
Firme similare din județul Brașov
- QUADRIGIS S.R.L. · Hărman968 mii lei · 2 ang.
- CATSOCIETY S.R.L. · Brașov956 mii lei · 1 ang.
- SERVCONSPROD COVREGENCE S.R.L. · Brașov951 mii lei · 1 ang.
- NGCRAFT S.R.L. · Brașov947 mii lei · 1 ang.
- INFO DATA SRL · Brașov933 mii lei · 3 ang.
- ASTRAFY BUSINESS CONSULTING S.R.L. · Brașov933 mii lei · 0 ang.
- BURU DEV S.R.L. · Crizbav929 mii lei · 2 ang.
- MPROD TECHNOLOGY S.R.L. · Brașov919 mii lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 5590 Alte servicii de cazare
- 6020 Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video
- 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi
- 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
- 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
- 6391 Activități ale portalurilor web
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Întrebări frecvente despre MIRUMAR TECHNOLOGY & ENGINEERING S.R.L.
Care este CUI-ul firmei MIRUMAR TECHNOLOGY & ENGINEERING S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei MIRUMAR TECHNOLOGY & ENGINEERING S.R.L. este 46462334, iar codul de TVA este RO46462334. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2022002166083, iar codul EUID este ROONRC.J2022002166083.
Unde are sediul MIRUMAR TECHNOLOGY & ENGINEERING S.R.L.?
Sediul social al firmei MIRUMAR TECHNOLOGY & ENGINEERING S.R.L. este în NICOLAE LABIȘ, bl. V9, et. 3, ap. 25, Municipiul Brașov, Brașov, județul Brașov, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are MIRUMAR TECHNOLOGY & ENGINEERING S.R.L.?
Activitatea principală a firmei MIRUMAR TECHNOLOGY & ENGINEERING S.R.L. este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)”, cod CAEN 6210. În Registrul Comerțului are autorizate în total 9 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată MIRUMAR TECHNOLOGY & ENGINEERING S.R.L.?
MIRUMAR TECHNOLOGY & ENGINEERING S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 12 iulie 2022, deci are 4 ani de activitate.
Cum pot contacta firma MIRUMAR TECHNOLOGY & ENGINEERING S.R.L.?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru MIRUMAR TECHNOLOGY & ENGINEERING S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Brașov sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are MIRUMAR TECHNOLOGY & ENGINEERING S.R.L.?
În 2025, MIRUMAR TECHNOLOGY & ENGINEERING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 962 mii lei și un profit net de 579 mii lei, cu 2 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este MIRUMAR TECHNOLOGY & ENGINEERING S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. MIRUMAR TECHNOLOGY & ENGINEERING S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 ianuarie 2023. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.