Sari la conținut
sediu expirat; funcțiuneNeplătitor TVAInactiv fiscal (ANAF)10 ani pe piață

MIMIR SOFTWARE SRL-D

CUI 36190828J29/1100/2016

INDEPENDENȚEI, Loc. Băicoi, Oraș Băicoi, Prahova

În 2016: cifra de afaceri 2.950 lei, profit net 906 lei.

Despre MIMIR SOFTWARE SRL-D

MIMIR SOFTWARE SRL-D este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 10 iunie 2016 cu numărul J29/1100/2016 și codul unic de înregistrare (CUI) 36190828, cu sediul în Băicoi, județul Prahova. Activitatea principală este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)” (cod CAEN 6201). Firma are 10 ani de la înființare. În 2016, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 2.950 lei, un profit net de 906 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA; ANAF o figurează ca contribuabil inactiv.

Date de identificare

CUI
36190828
Nr. Registrul Comerțului
J29/1100/2016
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
10 iunie 2016
EUID
ROONRC.J29/1100/2016
Cod poștal
105200

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Da

din 01.08.2017

Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Băicoi

Date financiare 2016

Cifra de afaceri
2.950 lei
Profit net
906 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
1.106 lei
Datorii
1.899 lei
Active totale
3.005 lei
Marjă netă
30,7%
Risc mediu

Indicator de risc de insolvență: Declarată inactivă fiscal de ANAF. Calcul orientativ din bilanțul 2016, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2016
Cifra de afaceri netă2.950
Venituri totale2.950
Cheltuieli totale1.955
Profit / pierdere brută995
Profit / pierdere netă906
Active circulante3.005
casa și conturi la bănci3.005
Datorii1.899
Capitaluri proprii1.106
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul Prahova

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 6201 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
  • 5829 Activități de editare a altor produse software
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6312 Activități ale portalurilor web

Întrebări frecvente despre MIMIR SOFTWARE SRL-D

Care este CUI-ul firmei MIMIR SOFTWARE SRL-D?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei MIMIR SOFTWARE SRL-D este 36190828. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J29/1100/2016, iar codul EUID este ROONRC.J29/1100/2016.

Unde are sediul MIMIR SOFTWARE SRL-D?

Sediul social al firmei MIMIR SOFTWARE SRL-D este în INDEPENDENȚEI, Loc. Băicoi, Oraș Băicoi, Prahova, județul Prahova, cod poștal 105200, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are MIMIR SOFTWARE SRL-D?

Activitatea principală a firmei MIMIR SOFTWARE SRL-D este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)”, cod CAEN 6201. În Registrul Comerțului are autorizate în total 5 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată MIMIR SOFTWARE SRL-D?

MIMIR SOFTWARE SRL-D a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 10 iunie 2016, deci are 10 ani de activitate.

Cum pot contacta firma MIMIR SOFTWARE SRL-D?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0771 *** 535). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are MIMIR SOFTWARE SRL-D?

În 2016, MIMIR SOFTWARE SRL-D a raportat o cifră de afaceri de 2.950 lei și un profit net de 906 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este MIMIR SOFTWARE SRL-D plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, MIMIR SOFTWARE SRL-D nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează