Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVATVA la încasare16 ani pe piață

MGM TOTAL EURO CONSTRUCT SRL

CUI 27477118J2010001817138

TOMIS, et. P, Municipiul Constanța, Constanța

În 2025: cifra de afaceri 1,4 mil lei, profit net 234 mii lei, 4 angajați.

Despre MGM TOTAL EURO CONSTRUCT SRL

MGM TOTAL EURO CONSTRUCT SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 6 octombrie 2010 cu numărul J2010001817138 și codul unic de înregistrare (CUI) 27477118, cu sediul în Constanța, județul Constanța. Activitatea principală este „Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide” (cod CAEN 4221). Firma are 16 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 1,4 mil lei (-8% față de 2024), un profit net de 234 mii lei și 4 angajați (număr mediu). Între 2020 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 1,7 mil lei la 1,4 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 4 februarie 2014 și aplică sistemul TVA la încasare.

Date de identificare

CUI
27477118
Nr. Registrul Comerțului
J2010001817138
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
06 octombrie 2010
EUID
ROONRC.J2010001817138
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 04.02.2014

TVA la încasare
Da

din 01.04.2015

Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
03.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
1,4 mil lei

-8% față de 2024

Profit net
234 mii lei
Angajați (medie)
4
Capitaluri proprii
-136 mii lei
Datorii
940 mii lei
Active totale
804 mii lei
Marjă netă
17,2%
Cifră / angajat
341 mii lei
Risc crescut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; datorii mai mari decât activele (117%). Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
-1 mil01 mil2 mil2016: cifra de afaceri 315.708 lei; pierdere netă 40.701 lei20162017: cifra de afaceri 132.892 lei; pierdere netă 168.564 lei20172018: cifra de afaceri 1.023.594 lei; profit net 591.237 lei20182019: cifra de afaceri 1.001.090 lei; profit net 187.476 lei20192020: cifra de afaceri 1.658.615 lei; profit net 394.799 lei20202022: cifra de afaceri 1.789.299 lei; pierdere netă 328.680 lei20222023: cifra de afaceri 1.685.714 lei; pierdere netă 262.728 lei20232024: cifra de afaceri 1.479.195 lei; profit net 28.896 lei20242025: cifra de afaceri 1.363.392 lei; profit net 234.245 lei2025
Indicator (lei)201620172018201920202022202320242025
Cifra de afaceri netă316 mii133 mii1 mil1 mil1,7 mil1,8 mil1,7 mil1,5 mil1,4 mil
Venituri totale316 mii133 mii1 mil1 mil1,7 mil1,8 mil1,7 mil1,5 mil1,4 mil
Cheltuieli totale353 mii300 mii422 mii804 mii1,2 mil2,1 mil1,9 mil1,4 mil1,1 mil
Profit / pierdere brută-37 mii-167 mii602 mii197 mii411 mii-311 mii-246 mii71 mii286 mii
Profit / pierdere netă-41 mii-169 mii591 mii187 mii395 mii-329 mii-263 mii29 mii234 mii
Număr mediu de angajați324778664
Active imobilizate221 mii127 mii61 mii62 mii62 mii381 mii232 mii196 mii163 mii
Active circulante121 mii174 mii763 mii650 mii1,2 mil2 mil653 mii729 mii641 mii
creanțe113 mii162 mii497 mii548 mii716 mii642 mii476 mii586 mii581 mii
casa și conturi la bănci8.18812 mii266 mii102 mii436 mii1,4 mil177 mii143 mii60 mii
Datorii269 mii397 mii329 mii280 mii421 mii986 mii1,3 mil1,3 mil940 mii
Capitaluri proprii73 mii-96 mii495 mii433 mii793 mii1,4 mil-399 mii-370 mii-136 mii
din care capital subscris vărsat200200200200200200200200250

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 20 din 41 în județul Constanța și locul 364 din 1.018 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4221 – Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide.

Firme similare din județul Constanța

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4221 – Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide

  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
  • 4213 Construcția de poduri și tuneluri
  • 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
  • 4291 Construcții hidrotehnice
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4323 Lucrări de izolații
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

Întrebări frecvente despre MGM TOTAL EURO CONSTRUCT SRL

Care este CUI-ul firmei MGM TOTAL EURO CONSTRUCT SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei MGM TOTAL EURO CONSTRUCT SRL este 27477118, iar codul de TVA este RO27477118. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2010001817138, iar codul EUID este ROONRC.J2010001817138.

Unde are sediul MGM TOTAL EURO CONSTRUCT SRL?

Sediul social al firmei MGM TOTAL EURO CONSTRUCT SRL este în TOMIS, et. P, Municipiul Constanța, Constanța, județul Constanța, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are MGM TOTAL EURO CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a firmei MGM TOTAL EURO CONSTRUCT SRL este „Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide”, cod CAEN 4221. În Registrul Comerțului are autorizate în total 14 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată MGM TOTAL EURO CONSTRUCT SRL?

MGM TOTAL EURO CONSTRUCT SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 6 octombrie 2010, deci are 16 ani de activitate.

Cum pot contacta firma MGM TOTAL EURO CONSTRUCT SRL?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0728 *** 144). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are MGM TOTAL EURO CONSTRUCT SRL?

În 2025, MGM TOTAL EURO CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 1,4 mil lei și un profit net de 234 mii lei, cu 4 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este MGM TOTAL EURO CONSTRUCT SRL plătitoare de TVA?

Da. MGM TOTAL EURO CONSTRUCT SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 4 februarie 2014 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 3 octombrie 2026.

Explorează