Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA1 an pe piață

MENTORPLUS S.R.L.

CUI 51436986J2025017698004

ION GRĂMADĂ, bl. 1A, sc. B, ap. 6, Municipiul Suceava, Suceava

În 2025: cifra de afaceri 9.306 lei, profit net 835 lei, 0 angajați.

Despre MENTORPLUS S.R.L.

MENTORPLUS S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 12 martie 2025 cu numărul J2025017698004 și codul unic de înregistrare (CUI) 51436986, cu sediul în Suceava, județul Suceava. Activitatea principală este „Alte forme de învățământ n.c.a.” (cod CAEN 8559). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 9.306 lei, un profit net de 835 lei și 0 angajați (număr mediu). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
51436986
Nr. Registrul Comerțului
J2025017698004
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
12 martie 2025
EUID
ROONRC.J2025017698004
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
9.306 lei
Profit net
835 lei
Angajați (medie)
0
Capitaluri proprii
1.035 lei
Datorii
1.189 lei
Active totale
2.224 lei
Marjă netă
9%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 53% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă9.306
Venituri totale9.306
Cheltuieli totale8.316
Profit / pierdere brută990
Profit / pierdere netă835
Active circulante2.224
casa și conturi la bănci2.224
Datorii1.189
Capitaluri proprii1.035
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 88 din 98 în județul Suceava și locul 7.219 din 8.012 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 8559 – Alte forme de învățământ n.c.a..

Firme similare din județul Suceava

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 21.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 8559 – Alte forme de învățământ n.c.a.

  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.

Întrebări frecvente despre MENTORPLUS S.R.L.

Care este CUI-ul firmei MENTORPLUS S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei MENTORPLUS S.R.L. este 51436986. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025017698004, iar codul EUID este ROONRC.J2025017698004.

Unde are sediul MENTORPLUS S.R.L.?

Sediul social al firmei MENTORPLUS S.R.L. este în ION GRĂMADĂ, bl. 1A, sc. B, ap. 6, Municipiul Suceava, Suceava, județul Suceava, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are MENTORPLUS S.R.L.?

Activitatea principală a firmei MENTORPLUS S.R.L. este „Alte forme de învățământ n.c.a.”, cod CAEN 8559.

Când a fost înființată MENTORPLUS S.R.L.?

MENTORPLUS S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 12 martie 2025, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma MENTORPLUS S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0744 *** 513). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are MENTORPLUS S.R.L.?

În 2025, MENTORPLUS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 9.306 lei și un profit net de 835 lei, cu 0 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este MENTORPLUS S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, MENTORPLUS S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează