Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVA1 an pe piață

MARIBAL CONSTRUCT S.R.L.

CUI 51048500J2024049722006

IRIMICULUI, bl. 3, sc. 2, et. 3, ap. 39, București Sectorul 2, București

În 2025: cifra de afaceri 8.264 lei, profit net 6.737 lei.

Despre MARIBAL CONSTRUCT S.R.L.

MARIBAL CONSTRUCT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 18 decembrie 2024 cu numărul J2024049722006 și codul unic de înregistrare (CUI) 51048500, cu sediul în București Sector 2, municipiul București. Activitatea principală este „Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale” (cod CAEN 4100). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 8.264 lei, un profit net de 6.737 lei. Este înregistrată în scopuri de TVA din 18 decembrie 2024.

Date de identificare

CUI
51048500
Nr. Registrul Comerțului
J2024049722006
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
18 decembrie 2024
EUID
ROONRC.J2024049722006
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 18.12.2024

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
8.264 lei
Profit net
6.737 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
6.737 lei
Datorii
3.025 lei
Active totale
9.762 lei
Marjă netă
81,5%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 31% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă8.264
Venituri totale8.264
Cheltuieli totale275
Profit / pierdere brută7.989
Profit / pierdere netă6.737
Active circulante9.762
creanțe10 mii
casa și conturi la bănci-238
Datorii3.025
Capitaluri proprii6.737

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 2.817 din 2.888 în județul București și locul 19.000 din 19.580 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.

Firme similare din județul București

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4650 Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
  • 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat

Întrebări frecvente despre MARIBAL CONSTRUCT S.R.L.

Care este CUI-ul firmei MARIBAL CONSTRUCT S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei MARIBAL CONSTRUCT S.R.L. este 51048500, iar codul de TVA este RO51048500. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2024049722006, iar codul EUID este ROONRC.J2024049722006.

Unde are sediul MARIBAL CONSTRUCT S.R.L.?

Sediul social al firmei MARIBAL CONSTRUCT S.R.L. este în IRIMICULUI, bl. 3, sc. 2, et. 3, ap. 39, București Sectorul 2, București, București Sector 2, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are MARIBAL CONSTRUCT S.R.L.?

Activitatea principală a firmei MARIBAL CONSTRUCT S.R.L. este „Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale”, cod CAEN 4100. În Registrul Comerțului are autorizate în total 6 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată MARIBAL CONSTRUCT S.R.L.?

MARIBAL CONSTRUCT S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 18 decembrie 2024, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma MARIBAL CONSTRUCT S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0722 *** 104). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are MARIBAL CONSTRUCT S.R.L.?

În 2025, MARIBAL CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 8.264 lei și un profit net de 6.737 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este MARIBAL CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?

Da. MARIBAL CONSTRUCT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 18 decembrie 2024. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează