MANAROLA SRL
PRECUPEȚII VECHI, ap. 1, București Sectorul 2, București
În 2025: cifra de afaceri 237 mii lei, pierdere netă 13 mii lei.
Despre MANAROLA SRL
MANAROLA SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 2 decembrie 2015 cu numărul J2015014637407 și codul unic de înregistrare (CUI) 35285083, cu sediul în București Sector 2, municipiul București. Activitatea principală este „Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe” (cod CAEN 6310). Firma are 10 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 237 mii lei (-8% față de 2024), o pierdere netă de 13 mii lei. Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a rămas relativ constantă (de la 251 mii lei la 237 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 octombrie 2022 și aplică sistemul TVA la încasare.
Date de identificare
- CUI
- 35285083
- Nr. Registrul Comerțului
- J2015014637407
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 02 decembrie 2015
- EUID
- ROONRC.J2015014637407
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 11.10.2026
din 01.10.2022
din 01.09.2024
Organ fiscal competent: Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 237 mii lei
- Pierdere netă
- 13 mii lei
- Angajați (medie)
- —
- Capitaluri proprii
- 367 mii lei
- Datorii
- 509 mii lei
- Active totale
- 876 mii lei
- Marjă netă
- -5,6%
-8% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Pierdere în 2025. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 38 mii | 74 mii | 126 mii | — | 56 mii | 251 mii | 139 mii | 245 mii | 258 mii | 237 mii |
| Venituri totale | 38 mii | 74 mii | 126 mii | 201 | 56 mii | 251 mii | 139 mii | 245 mii | 258 mii | 238 mii |
| Cheltuieli totale | 2.179 | 48 mii | 106 mii | 3.139 | 1.764 | 74 mii | 69 mii | 192 mii | 231 mii | 250 mii |
| Profit / pierdere brută | 36 mii | 26 mii | 20 mii | -2.938 | 54 mii | 177 mii | 70 mii | 53 mii | 27 mii | -12 mii |
| Profit / pierdere netă | 35 mii | 24 mii | 16 mii | -2.942 | 53 mii | 171 mii | 67 mii | 46 mii | 22 mii | -13 mii |
| Număr mediu de angajați | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | — | — |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | 239 mii | 265 mii | 277 mii | 779 mii |
| Active circulante | 38 mii | 61 mii | 75 mii | 22 mii | 76 mii | 249 mii | 106 mii | 147 mii | 120 mii | 97 mii |
| din care stocuri | — | — | — | — | — | — | — | 18 mii | — | — |
| creanțe | 5.072 | 3.128 | 6.634 | — | 56 mii | 80 mii | 27 mii | 56 mii | 110 mii | 83 mii |
| casa și conturi la bănci | 33 mii | 58 mii | 69 mii | 22 mii | 20 mii | 169 mii | 79 mii | 73 mii | 10 mii | 14 mii |
| Datorii | 3.517 | 2.100 | 194 | 219 | 1.700 | 3.790 | 32 mii | 53 mii | 17 mii | 509 mii |
| Capitaluri proprii | 35 mii | 59 mii | 75 mii | 22 mii | 75 mii | 245 mii | 312 mii | 359 mii | 381 mii | 367 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 430 din 807 în județul București și locul 1.108 din 2.414 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6310 – Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe.
Firme similare din județul București
- MANAGEMENT CONSULTING BALANCE S.R.L. · București Sector 5242 mii lei · 1 ang.
- PMKR CONSULT FINANCE SRL · București Sector 2241 mii lei · 0 ang.
- ADVISER CONT EXPERT SRL · București Sector 3239 mii lei · 0 ang.
- PERFORMAKER SRL · București Sector 3239 mii lei · 2 ang.
- GISCOVERY S.R.L. · București Sector 6238 mii lei · 1 ang.
- SLZ ONLINE TRADE S.R.L. · București Sector 4237 mii lei · 1 ang.
- CRISTAL INVEST INTERNATIONAL SRL · București Sector 2236 mii lei · 1 ang.
- BRIGAL CONS SRL · București Sector 2235 mii lei · 1 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 11.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 6310 – Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
- 4650 Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
- 4740 Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
- 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat
- 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
- 5912 Activități post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune
- 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
- 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
- 7312 Servicii de reprezentare media
- 7412 Design grafic și activități de comunicare vizuală
- 7420 Activități fotografice
- 9510 Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații
Întrebări frecvente despre MANAROLA SRL
Care este CUI-ul firmei MANAROLA SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei MANAROLA SRL este 35285083, iar codul de TVA este RO35285083. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2015014637407, iar codul EUID este ROONRC.J2015014637407.
Unde are sediul MANAROLA SRL?
Sediul social al firmei MANAROLA SRL este în PRECUPEȚII VECHI, ap. 1, București Sectorul 2, București, București Sector 2, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are MANAROLA SRL?
Activitatea principală a firmei MANAROLA SRL este „Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe”, cod CAEN 6310. În Registrul Comerțului are autorizate în total 18 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată MANAROLA SRL?
MANAROLA SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 2 decembrie 2015, deci are 10 ani de activitate.
Cum pot contacta firma MANAROLA SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0729 *** 991). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are MANAROLA SRL?
În 2025, MANAROLA SRL a raportat o cifră de afaceri de 237 mii lei și o pierdere netă de 13 mii lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este MANAROLA SRL plătitoare de TVA?
Da. MANAROLA SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 octombrie 2022 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 11 octombrie 2026.