MĂCELĂRIE GEOSER SRL
TINERETULUI, Sat Haieu, Comuna Sânmartin, Bihor
În 2025: cifra de afaceri 2,7 mil lei, profit net 133 mii lei, 3 angajați.
Despre MĂCELĂRIE GEOSER SRL
MĂCELĂRIE GEOSER SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 9 aprilie 2014 cu numărul J2014000609051 și codul unic de înregistrare (CUI) 33041414, cu sediul în Haieu (com. Sânmartin), județul Bihor. Activitatea principală este „Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne” (cod CAEN 4722). Firma are 12 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 2,7 mil lei, un profit net de 133 mii lei și 3 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a rămas relativ constantă (de la 3 mil lei la 2,7 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 7 mai 2014.
Date de identificare
- CUI
- 33041414
- Nr. Registrul Comerțului
- J2014000609051
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 09 aprilie 2014
- EUID
- ROONRC.J2014000609051
- Cod poștal
- 417501
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 04.10.2026
din 07.05.2014
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 2,7 mil lei
- Profit net
- 133 mii lei
- Angajați (medie)
- 3
- Capitaluri proprii
- 443 mii lei
- Datorii
- 379 mii lei
- Active totale
- 822 mii lei
- Marjă netă
- 4,9%
- Cifră / angajat
- 901 mii lei
0% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 46% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 3,3 mil | 3,5 mil | 3,5 mil | 3,8 mil | 3,6 mil | 3 mil | 3,3 mil | 3,1 mil | 2,7 mil | 2,7 mil |
| Venituri totale | 3,3 mil | 3,6 mil | 3,5 mil | 3,8 mil | 3,6 mil | 3 mil | 3,3 mil | 3,1 mil | 2,7 mil | 2,7 mil |
| Cheltuieli totale | 3,1 mil | 3,3 mil | 3,3 mil | 3,4 mil | 3 mil | 2,7 mil | 3,1 mil | 3 mil | 2,5 mil | 2,5 mil |
| Profit / pierdere brută | 238 mii | 206 mii | 278 mii | 335 mii | 592 mii | 329 mii | 247 mii | 137 mii | 169 mii | 165 mii |
| Profit / pierdere netă | 200 mii | 168 mii | 242 mii | 298 mii | 558 mii | 300 mii | 214 mii | 100 mii | 136 mii | 133 mii |
| Număr mediu de angajați | 6 | 7 | 7 | 7 | 5 | 5 | 6 | 5 | 3 | 3 |
| Active imobilizate | 137 mii | 90 mii | 60 mii | 699 mii | 671 mii | 659 mii | 640 mii | 626 mii | 623 mii | 632 mii |
| Active circulante | 586 mii | 390 mii | 299 mii | 525 mii | 337 mii | 138 mii | 102 mii | 176 mii | 54 mii | 188 mii |
| din care stocuri | 14 mii | 23 mii | 30 mii | 32 mii | 16 mii | 24 mii | 22 mii | 44 mii | 37 mii | 39 mii |
| creanțe | 22 mii | 9.396 | 2.816 | 18 mii | 233 mii | 9.734 | 16 mii | 11 mii | 6.125 | 6.161 |
| casa și conturi la bănci | 551 mii | 358 mii | 266 mii | 474 mii | 89 mii | 105 mii | 64 mii | 122 mii | 12 mii | 143 mii |
| Cheltuieli în avans | 11 mii | 2.418 | — | 805 | 323 | 979 | 711 | 1.411 | 1.684 | 2.082 |
| Datorii | 425 mii | 314 mii | 117 mii | 799 mii | 451 mii | 335 mii | 226 mii | 303 mii | 195 mii | 379 mii |
| Capitaluri proprii | 310 mii | 168 mii | 242 mii | 425 mii | 559 mii | 463 mii | 517 mii | 501 mii | 485 mii | 443 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Firme similare din județul Bihor
- CARMIARA SRL · Ștei3,4 mil lei · 8 ang.
- SZ SAB MILAN SRL · Tămășeu3,1 mil lei · 9 ang.
- DLSV ALIMENT CONSUM S.R.L. · Sântandrei2,5 mil lei · 3 ang.
- BIRHEN COMPEX SRL · Oradea1,2 mil lei · 3 ang.
- REDZSINA SRL · Biharia1,2 mil lei · 4 ang.
- FRESH MARIMEAT SRL · Oradea793 mii lei · 2 ang.
- KATADICARM S.R.L. · Săcueni745 mii lei · 2 ang.
- VFD CĂMARA MEA S.R.L. · Oradea738 mii lei · 1 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 02.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4722 – Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
- 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne
- 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
Întrebări frecvente despre MĂCELĂRIE GEOSER SRL
Care este CUI-ul firmei MĂCELĂRIE GEOSER SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei MĂCELĂRIE GEOSER SRL este 33041414, iar codul de TVA este RO33041414. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2014000609051, iar codul EUID este ROONRC.J2014000609051.
Unde are sediul MĂCELĂRIE GEOSER SRL?
Sediul social al firmei MĂCELĂRIE GEOSER SRL este în TINERETULUI, Sat Haieu, Comuna Sânmartin, Bihor, Haieu (com. Sânmartin), județul Bihor, cod poștal 417501, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are MĂCELĂRIE GEOSER SRL?
Activitatea principală a firmei MĂCELĂRIE GEOSER SRL este „Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne”, cod CAEN 4722. În Registrul Comerțului are autorizate în total 3 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată MĂCELĂRIE GEOSER SRL?
MĂCELĂRIE GEOSER SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 9 aprilie 2014, deci are 12 ani de activitate.
Cum pot contacta firma MĂCELĂRIE GEOSER SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0723 *** 666). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are MĂCELĂRIE GEOSER SRL?
În 2025, MĂCELĂRIE GEOSER SRL a raportat o cifră de afaceri de 2,7 mil lei și un profit net de 133 mii lei, cu 3 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este MĂCELĂRIE GEOSER SRL plătitoare de TVA?
Da. MĂCELĂRIE GEOSER SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 7 mai 2014. Datele au fost verificate la ANAF pe 4 octombrie 2026.
E firma ta? Actualizează gratuit datele de contact și adaugă insigna pe site.
Datele acestei firme sunt disponibile și prin API
Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:
GET /api/v1/firma/33041414API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite
Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.