Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA10 ani pe piață

M MED SRL

CUI 35872746J2016001304124

MEHEDINȚI, ap. 2, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj

În 2025: cifra de afaceri 820 mii lei, profit net 625 mii lei, 1 angajați.

Despre M MED SRL

M MED SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 martie 2016 cu numărul J2016001304124 și codul unic de înregistrare (CUI) 35872746, cu sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală este „Activități de asistență medicală specializată” (cod CAEN 8622). Firma are 10 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 820 mii lei (+20% față de 2024), un profit net de 625 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 631 mii lei la 820 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
35872746
Nr. Registrul Comerțului
J2016001304124
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
28 martie 2016
EUID
ROONRC.J2016001304124
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
17.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
820 mii lei

+20% față de 2024

Profit net
625 mii lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
625 mii lei
Datorii
156 mii lei
Active totale
781 mii lei
Marjă netă
76,1%
Cifră / angajat
820 mii lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 20% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
0250 mii500 mii750 mii1 mil2016: cifra de afaceri 230.880 lei; profit net 216.900 lei20162017: cifra de afaceri 340.942 lei; profit net 324.845 lei20172018: cifra de afaceri 357.580 lei; profit net 340.569 lei20182019: cifra de afaceri 398.414 lei; profit net 378.663 lei20192020: cifra de afaceri 409.410 lei; profit net 390.229 lei20202021: cifra de afaceri 630.651 lei; profit net 604.311 lei20212022: cifra de afaceri 748.779 lei; profit net 721.602 lei20222023: cifra de afaceri 733.537 lei; profit net 617.203 lei20232024: cifra de afaceri 685.175 lei; profit net 503.743 lei20242025: cifra de afaceri 820.275 lei; profit net 624.567 lei2025
Indicator (lei)2016201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă231 mii341 mii358 mii398 mii409 mii631 mii749 mii734 mii685 mii820 mii
Venituri totale231 mii341 mii358 mii398 mii409 mii631 mii749 mii734 mii685 mii821 mii
Cheltuieli totale7.0535.8696.2847.7997.7817.7988.589109 mii161 mii172 mii
Profit / pierdere brută224 mii335 mii351 mii391 mii402 mii623 mii740 mii624 mii524 mii649 mii
Profit / pierdere netă217 mii325 mii341 mii379 mii390 mii604 mii722 mii617 mii504 mii625 mii
Număr mediu de angajați1000000111
Active imobilizate———————348 mii251 mii154 mii
Active circulante224 mii328 mii345 mii384 mii403 mii611 mii734 mii276 mii281 mii627 mii
creanțe57 mii78 mii86 mii56 mii289 mii532 mii663 mii161 mii183 mii594 mii
casa și conturi la bănci168 mii251 mii258 mii328 mii115 mii80 mii71 mii114 mii98 mii34 mii
Datorii7.3763.3953.9395.05713 mii6.75512 mii5.70528 mii156 mii
Capitaluri proprii217 mii325 mii341 mii379 mii390 mii605 mii722 mii617 mii504 mii625 mii
din care capital subscris vărsat200200200200200200200200200200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 190 din 831 în județul Cluj și locul 2.481 din 12.304 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 8622 – Activități de asistență medicală specializată.

Firme similare din județul Cluj

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 8622 – Activități de asistență medicală specializată

  • 7210 Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
  • 8622 Activități de asistență medicală specializată

Întrebări frecvente despre M MED SRL

Care este CUI-ul firmei M MED SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei M MED SRL este 35872746. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2016001304124, iar codul EUID este ROONRC.J2016001304124.

Unde are sediul M MED SRL?

Sediul social al firmei M MED SRL este în MEHEDINȚI, ap. 2, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, județul Cluj, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are M MED SRL?

Activitatea principală a firmei M MED SRL este „Activități de asistență medicală specializată”, cod CAEN 8622. În Registrul Comerțului are autorizate în total 2 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată M MED SRL?

M MED SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 martie 2016, deci are 10 ani de activitate.

Cum pot contacta firma M MED SRL?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru M MED SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Cluj-Napoca sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are M MED SRL?

În 2025, M MED SRL a raportat o cifră de afaceri de 820 mii lei și un profit net de 625 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este M MED SRL plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, M MED SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 18 octombrie 2026.

Explorează