Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVAInactiv fiscal (ANAF)19 ani pe piață

LYNYS CAFFE SRL

CUI 21261106J2007000557291

I.L. Caragiale, Sat Berceni, Comuna Berceni, Prahova

În 2025: cifra de afaceri — lei, pierdere netă 9.804 lei.

Despre LYNYS CAFFE SRL

LYNYS CAFFE SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 2 martie 2007 cu numărul J2007000557291 și codul unic de înregistrare (CUI) 21261106, cu sediul în Berceni, județul Prahova. Activitatea principală este „Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare” (cod CAEN 4712). Firma are 19 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 0 lei (-100% față de 2024), o pierdere netă de 9.804 lei. Între 2020 și 2024, cifra de afaceri a crescut (de la 65 mii lei la 73 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA; ANAF o figurează ca contribuabil inactiv.

Date de identificare

CUI
21261106
Nr. Registrul Comerțului
J2007000557291
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
02 martie 2007
EUID
ROONRC.J2007000557291
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Da

din 17.02.2026

Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
07.10.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
— lei

-100% față de 2024

Pierdere netă
9.804 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
-240 mii lei
Datorii
615 mii lei
Active totale
375 mii lei
Risc crescut

Indicator de risc de insolvență: Declarată inactivă fiscal de ANAF; capitaluri proprii negative; pierdere în ultimii doi ani; datorii mai mari decât activele (164%); cifra de afaceri a scăzut cu 100% față de 2024; fără venituri raportate în 2025. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
-200 mii-100 mii0100 mii200 mii2016: cifra de afaceri 99.276 lei; profit net 4.437 lei20162017: cifra de afaceri 100.412 lei; profit net 4.529 lei20172018: cifra de afaceri 66.094 lei; pierdere netă 678 lei20182019: cifra de afaceri 76.746 lei; pierdere netă 36.302 lei20192020: cifra de afaceri 64.798 lei; pierdere netă 77.702 lei20202021: cifra de afaceri 76.441 lei; pierdere netă 114.138 lei20212022: cifra de afaceri 73.192 lei; pierdere netă 17.668 lei20222023: cifra de afaceri 69.072 lei; pierdere netă 38.786 lei20232024: cifra de afaceri 72.552 lei; pierdere netă 157.222 lei20242025: cifra de afaceri 0 lei; pierdere netă 9.804 lei2025
Indicator (lei)2016201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă99 mii100 mii66 mii77 mii65 mii76 mii73 mii69 mii73 mii—
Venituri totale99 mii101 mii66 mii77 mii65 mii76 mii73 mii69 mii73 mii0
Cheltuieli totale92 mii93 mii66 mii112 mii142 mii190 mii90 mii107 mii229 mii9.804
Profit / pierdere brută7.6777.74835-36 mii-77 mii-113 mii-17 mii-38 mii-156 mii-9.804
Profit / pierdere netă4.4374.529-678-36 mii-78 mii-114 mii-18 mii-39 mii-157 mii-9.804
Număr mediu de angajați111111111—
Active imobilizate-1.327-1.327-1.327-1.194-1.194-1.194-1.194-1.005717285
Active circulante87 mii192 mii115 mii178 mii207 mii248 mii513 mii465 mii391 mii375 mii
din care stocuri25 mii101 mii—31 mii18 mii26 mii208 mii149 mii194 mii185 mii
creanțe47 mii73 mii91 mii121 mii157 mii184 mii209 mii225 mii202 mii198 mii
casa și conturi la bănci14 mii18 mii24 mii26 mii31 mii39 mii97 mii91 mii-5.580-8.314
Datorii88 mii194 mii148 mii248 mii317 mii396 mii564 mii537 mii621 mii615 mii
Capitaluri proprii-3.212-3.120-35 mii-71 mii-112 mii-148 mii-52 mii-73 mii-230 mii-240 mii
din care capital subscris vărsat200200200200200200200200200200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul Prahova

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 07.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4712 – Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

  • 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
  • 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat
  • 9640 Activități de intermediere pentru servicii personale

Întrebări frecvente despre LYNYS CAFFE SRL

Care este CUI-ul firmei LYNYS CAFFE SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei LYNYS CAFFE SRL este 21261106. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2007000557291, iar codul EUID este ROONRC.J2007000557291.

Unde are sediul LYNYS CAFFE SRL?

Sediul social al firmei LYNYS CAFFE SRL este în I.L. Caragiale, Sat Berceni, Comuna Berceni, Prahova, județul Prahova, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are LYNYS CAFFE SRL?

Activitatea principală a firmei LYNYS CAFFE SRL este „Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare”, cod CAEN 4712. În Registrul Comerțului are autorizate în total 6 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată LYNYS CAFFE SRL?

LYNYS CAFFE SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 2 martie 2007, deci are 19 ani de activitate.

Cum pot contacta firma LYNYS CAFFE SRL?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0740 *** 488). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are LYNYS CAFFE SRL?

În 2025, LYNYS CAFFE SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și o pierdere netă de 9.804 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este LYNYS CAFFE SRL plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, LYNYS CAFFE SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 7 octombrie 2026.

Explorează