Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVA10 ani pe piață

LUCAUTO MOB SRL

CUI 35578059J2016000224292

MIROSLĂVEȘTI, Sat Miroslavești, Comuna Puchenii Mari, Prahova

În 2025: cifra de afaceri 697 mii lei, profit net 452 mii lei, 3 angajați.

Despre LUCAUTO MOB SRL

LUCAUTO MOB SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 3 februarie 2016 cu numărul J2016000224292 și codul unic de înregistrare (CUI) 35578059, cu sediul în Miroslavești (com. Puchenii Mari), județul Prahova. Activitatea principală este „Activități de testări și analize tehnice” (cod CAEN 7120). Firma are 10 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 697 mii lei (+192% față de 2024), un profit net de 452 mii lei și 3 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 276 mii lei la 697 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 octombrie 2024.

Date de identificare

CUI
35578059
Nr. Registrul Comerțului
J2016000224292
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
03 februarie 2016
EUID
ROONRC.J2016000224292
Cod poștal
107486

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 01.10.2024

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
16.10.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
697 mii lei

+192% față de 2024

Profit net
452 mii lei
Angajați (medie)
3
Capitaluri proprii
768 mii lei
Datorii
346 mii lei
Active totale
1,1 mil lei
Marjă netă
64,8%
Cifră / angajat
232 mii lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 31% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
0200 mii400 mii600 mii800 mii2018: cifra de afaceri 100.100 lei; profit net 64.518 lei20182019: cifra de afaceri 264.380 lei; profit net 200.604 lei20192020: cifra de afaceri 298.040 lei; profit net 230.886 lei20202021: cifra de afaceri 276.201 lei; profit net 154.048 lei20212022: cifra de afaceri 179.790 lei; profit net 12.406 lei20222023: cifra de afaceri 268.210 lei; profit net 71.572 lei20232024: cifra de afaceri 238.924 lei; profit net 14.701 lei20242025: cifra de afaceri 697.153 lei; profit net 451.730 lei2025
Indicator (lei)20182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă100 mii264 mii298 mii276 mii180 mii268 mii239 mii697 mii
Venituri totale100 mii264 mii298 mii276 mii180 mii268 mii239 mii697 mii
Cheltuieli totale35 mii61 mii64 mii119 mii166 mii194 mii210 mii228 mii
Profit / pierdere brută66 mii203 mii234 mii157 mii14 mii74 mii29 mii470 mii
Profit / pierdere netă65 mii201 mii231 mii154 mii12 mii72 mii15 mii452 mii
Număr mediu de angajați11——3233
Active circulante67 mii276 mii507 mii668 mii548 mii574 mii867 mii1,1 mil
din care stocuri1.0381.0381.0381.0381.0381.0381.0381.038
creanțe50 mii273 mii501 mii665 mii538 mii565 mii843 mii1,1 mil
casa și conturi la bănci16 mii2.2894.3312.1168.3457.74823 mii17 mii
Datorii2.4233.0502.72610 mii118 mii72 mii350 mii346 mii
Capitaluri proprii65 mii273 mii504 mii658 mii430 mii502 mii517 mii768 mii
din care capital subscris vărsat200200200200200200200200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 44 din 142 în județul Prahova și locul 703 din 2.874 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7120 – Activități de testări și analize tehnice.

Firme similare din județul Prahova

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 04.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 7120 – Activități de testări și analize tehnice

  • 0161 Activități auxiliare pentru producția vegetală
  • 0163 Activități după recoltare și pregătirea semințelor
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4671 Comerț cu ridicata al autovehiculelor
  • 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor
  • 7120 Activități de testări și analize tehnice
  • 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor

Întrebări frecvente despre LUCAUTO MOB SRL

Care este CUI-ul firmei LUCAUTO MOB SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei LUCAUTO MOB SRL este 35578059, iar codul de TVA este RO35578059. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2016000224292, iar codul EUID este ROONRC.J2016000224292.

Unde are sediul LUCAUTO MOB SRL?

Sediul social al firmei LUCAUTO MOB SRL este în MIROSLĂVEȘTI, Sat Miroslavești, Comuna Puchenii Mari, Prahova, Miroslavești (com. Puchenii Mari), județul Prahova, cod poștal 107486, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are LUCAUTO MOB SRL?

Activitatea principală a firmei LUCAUTO MOB SRL este „Activități de testări și analize tehnice”, cod CAEN 7120. În Registrul Comerțului are autorizate în total 7 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată LUCAUTO MOB SRL?

LUCAUTO MOB SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 3 februarie 2016, deci are 10 ani de activitate.

Cum pot contacta firma LUCAUTO MOB SRL?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru LUCAUTO MOB SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Miroslavești (com. Puchenii Mari) sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are LUCAUTO MOB SRL?

În 2025, LUCAUTO MOB SRL a raportat o cifră de afaceri de 697 mii lei și un profit net de 452 mii lei, cu 3 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este LUCAUTO MOB SRL plătitoare de TVA?

Da. LUCAUTO MOB SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 octombrie 2024. Datele au fost verificate la ANAF pe 16 octombrie 2026.

Explorează