LIAVICAM SRL
SOMEȘULUI, ap. 1, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
A primit finanțare publică (1 proiect)În 2025: cifra de afaceri 117 mii lei, pierdere netă 71 mii lei, 1 angajați.
Despre LIAVICAM SRL
LIAVICAM SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 20 octombrie 2011 cu numărul J2011002606125 și codul unic de înregistrare (CUI) 29245238, cu sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală este „Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă” (cod CAEN 4933). Firma are 14 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 117 mii lei (-18% față de 2024), o pierdere netă de 71 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a rămas relativ constantă (de la 113 mii lei la 117 mii lei).
Date de identificare
- CUI
- 29245238
- Nr. Registrul Comerțului
- J2011002606125
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 20 octombrie 2011
- EUID
- ROONRC.J2011002606125
- Cod poștal
- 400145
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 117 mii lei
- Pierdere netă
- 71 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 183 mii lei
- Datorii
- 19 mii lei
- Active totale
- 202 mii lei
- Marjă netă
- -60,8%
- Cifră / angajat
- 117 mii lei
-18% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Pierdere în ultimii doi ani. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 138 mii | 104 mii | 32 mii | 62 mii | 97 mii | 113 mii | 115 mii | 130 mii | 143 mii | 117 mii |
| Venituri totale | 138 mii | 104 mii | 32 mii | 62 mii | 97 mii | 123 mii | 115 mii | 130 mii | 145 mii | 126 mii |
| Cheltuieli totale | 73 mii | 53 mii | 40 mii | 34 mii | 70 mii | 98 mii | 102 mii | 142 mii | 210 mii | 195 mii |
| Profit / pierdere brută | 65 mii | 51 mii | -7.913 | 28 mii | 27 mii | 25 mii | 12 mii | -12 mii | -66 mii | -70 mii |
| Profit / pierdere netă | 60 mii | 48 mii | -8.873 | 27 mii | 27 mii | 25 mii | 12 mii | -13 mii | -67 mii | -71 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 0 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 |
| Active imobilizate | 19 mii | 7.002 | 3.206 | 1.769 | 5.681 | 22 mii | 19 mii | 22 mii | 48 mii | 39 mii |
| Active circulante | 194 mii | 259 mii | 266 mii | 271 mii | 296 mii | 306 mii | 319 mii | 125 mii | 88 mii | 98 mii |
| creanțe | 192 mii | 255 mii | 265 mii | 266 mii | 293 mii | 305 mii | 315 mii | 113 mii | 70 mii | 77 mii |
| casa și conturi la bănci | 1.658 | 4.538 | 1.226 | 4.632 | 2.740 | 1.008 | 4.214 | 12 mii | 18 mii | 21 mii |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | 185 mii | 125 mii | 65 mii |
| Datorii | 6.960 | 13 mii | 24 mii | 1.707 | 3.787 | 6.093 | 4.151 | 11 mii | 6.605 | 19 mii |
| Capitaluri proprii | 206 mii | 253 mii | 245 mii | 271 mii | 298 mii | 323 mii | 334 mii | 321 mii | 254 mii | 183 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 416 din 1.660 în județul Cluj și locul 3.340 din 12.906 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4933 – Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă.
Firme similare din județul Cluj
- DODOLOAȚA PAN S.R.L. · Cluj-Napoca118 mii lei · 1 ang.
- ZIREA SZA S.R.L. · Cluj-Napoca118 mii lei · 1 ang.
- SINU MOB S.R.L. · Cluj-Napoca118 mii lei · 1 ang.
- KATY SSGA S.R.L. · Cluj-Napoca118 mii lei · 1 ang.
- ELECTROMOVE SOLUTIONS S.R.L. · Căpusu Mare117 mii lei · 0 ang.
- WHITE HIBRID CAB S.R.L. · Cluj-Napoca116 mii lei · 1 ang.
- NRGX CONSULT S.R.L. · Chinteni116 mii lei · 0 ang.
- ADECRIS SPEED SRL · Cluj-Napoca116 mii lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4933 – Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
- 4932 Transporturi cu taxiuri
Întrebări frecvente despre LIAVICAM SRL
Care este CUI-ul firmei LIAVICAM SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei LIAVICAM SRL este 29245238. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2011002606125, iar codul EUID este ROONRC.J2011002606125.
Unde are sediul LIAVICAM SRL?
Sediul social al firmei LIAVICAM SRL este în SOMEȘULUI, ap. 1, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, județul Cluj, cod poștal 400145, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are LIAVICAM SRL?
Activitatea principală a firmei LIAVICAM SRL este „Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă”, cod CAEN 4933.
Când a fost înființată LIAVICAM SRL?
LIAVICAM SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 20 octombrie 2011, deci are 14 ani de activitate.
Cum pot contacta firma LIAVICAM SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0742 *** 238). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are LIAVICAM SRL?
În 2025, LIAVICAM SRL a raportat o cifră de afaceri de 117 mii lei și o pierdere netă de 71 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.