LAUDRA CONSTRUCT S.R.L.
IANCULUI, bl. 102B, sc. B, et. 8, ap. 75, București Sectorul 2, București
În 2025: cifra de afaceri 1,7 mil lei, profit net 527 mii lei, 8 angajați.
Despre LAUDRA CONSTRUCT S.R.L.
LAUDRA CONSTRUCT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 noiembrie 2023 cu numărul J2023022723401 și codul unic de înregistrare (CUI) 49197020, cu sediul în București Sector 2, municipiul București. Activitatea principală este „Lucrări de pardosire și placare a pereților” (cod CAEN 4333). Firma are 2 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 1,7 mil lei (+58% față de 2024), un profit net de 527 mii lei și 8 angajați (număr mediu). Între 2023 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 244 mii lei la 1,7 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 6 decembrie 2023 și aplică sistemul TVA la încasare.
Date de identificare
- CUI
- 49197020
- Nr. Registrul Comerțului
- J2023022723401
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 28 noiembrie 2023
- EUID
- ROONRC.J2023022723401
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
din 06.12.2023
din 01.01.2024
Organ fiscal competent: Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 1,7 mil lei
- Profit net
- 527 mii lei
- Angajați (medie)
- 8
- Capitaluri proprii
- 527 mii lei
- Datorii
- 166 mii lei
- Active totale
- 693 mii lei
- Marjă netă
- 31,3%
- Cifră / angajat
- 210 mii lei
+58% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 24% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 244 mii | 1,1 mil | 1,7 mil |
| Venituri totale | 244 mii | 1,1 mil | 1,7 mil |
| Cheltuieli totale | 24 mii | 512 mii | 1,1 mil |
| Profit / pierdere brută | 220 mii | 551 mii | 578 mii |
| Profit / pierdere netă | 218 mii | 522 mii | 527 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | 3 | 8 |
| Active imobilizate | 1.118 | — | 2.568 |
| Active circulante | 280 mii | 637 mii | 690 mii |
| din care stocuri | — | 3.361 | — |
| creanțe | 41 mii | 251 mii | 509 mii |
| casa și conturi la bănci | 239 mii | 382 mii | 181 mii |
| Datorii | 63 mii | 114 mii | 166 mii |
| Capitaluri proprii | 218 mii | 523 mii | 527 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 45 din 287 în județul București și locul 215 din 2.147 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4333 – Lucrări de pardosire și placare a pereților.
Firme similare din județul București
- MAZI DESIGN ART CONSTRUCT SRL · București Sector 11,8 mil lei · 5 ang.
- ADIMAR DESIGN INTERIORS SRL · București Sector 21,8 mil lei · 10 ang.
- ERE COMIEM SRL · București Sector 41,7 mil lei · 8 ang.
- ADCOSIM DESIGN SRL · București Sector 31,7 mil lei · 3 ang.
- GREENROCK S.R.L. · București Sector 61,7 mil lei · 8 ang.
- ROMPARDOSELI SRL · București Sector 21,6 mil lei · 1 ang.
- BERTO INSTAL CONSTRUCT SRL · București Sector 61,6 mil lei · 8 ang.
- ALMA PARDOSELI S.R.L. · București Sector 21,6 mil lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4333 – Lucrări de pardosire și placare a pereților
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4323 Lucrări de izolații
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
- 4331 Lucrări de ipsoserie
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4335 Alte lucrări de finisare
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Întrebări frecvente despre LAUDRA CONSTRUCT S.R.L.
Care este CUI-ul firmei LAUDRA CONSTRUCT S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei LAUDRA CONSTRUCT S.R.L. este 49197020, iar codul de TVA este RO49197020. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2023022723401, iar codul EUID este ROONRC.J2023022723401.
Unde are sediul LAUDRA CONSTRUCT S.R.L.?
Sediul social al firmei LAUDRA CONSTRUCT S.R.L. este în IANCULUI, bl. 102B, sc. B, et. 8, ap. 75, București Sectorul 2, București, București Sector 2, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are LAUDRA CONSTRUCT S.R.L.?
Activitatea principală a firmei LAUDRA CONSTRUCT S.R.L. este „Lucrări de pardosire și placare a pereților”, cod CAEN 4333. În Registrul Comerțului are autorizate în total 17 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată LAUDRA CONSTRUCT S.R.L.?
LAUDRA CONSTRUCT S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 noiembrie 2023, deci are 2 ani de activitate.
Cum pot contacta firma LAUDRA CONSTRUCT S.R.L.?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru LAUDRA CONSTRUCT S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din București Sector 2 sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are LAUDRA CONSTRUCT S.R.L.?
În 2025, LAUDRA CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1,7 mil lei și un profit net de 527 mii lei, cu 8 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este LAUDRA CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. LAUDRA CONSTRUCT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 6 decembrie 2023 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.