Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA19 ani pe piață

LASER EXCIMER SRL

CUI 21180125J2007000862122

Str. ANATOLE FRANCE, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj

În 2025: cifra de afaceri 742 mii lei, profit net 652 mii lei, 1 angajați.

Despre LASER EXCIMER SRL

LASER EXCIMER SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 22 februarie 2007 cu numărul J2007000862122 și codul unic de înregistrare (CUI) 21180125, cu sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală este „Activități de asistență medicală specializată” (cod CAEN 8622). Firma are 19 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 742 mii lei (-5% față de 2024), un profit net de 652 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 2,3 mil lei la 742 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
21180125
Nr. Registrul Comerțului
J2007000862122
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
22 februarie 2007
EUID
ROONRC.J2007000862122
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
10.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
742 mii lei

-5% față de 2024

Profit net
652 mii lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
652 mii lei
Datorii
17 mii lei
Active totale
669 mii lei
Marjă netă
87,8%
Cifră / angajat
742 mii lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 3% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
01 mil2 mil3 mil2016: cifra de afaceri 426.642 lei; profit net 381.143 lei20162017: cifra de afaceri 1.092.213 lei; profit net 1.005.824 lei20172018: cifra de afaceri 981.808 lei; profit net 945.512 lei20182019: cifra de afaceri 1.520.091 lei; profit net 1.508.040 lei20192020: cifra de afaceri 1.741.376 lei; profit net 1.664.561 lei20202021: cifra de afaceri 2.267.431 lei; profit net 2.205.575 lei20212022: cifra de afaceri 1.205.117 lei; profit net 1.158.103 lei20222023: cifra de afaceri 700.950 lei; profit net 646.489 lei20232024: cifra de afaceri 779.986 lei; profit net 686.950 lei20242025: cifra de afaceri 741.991 lei; profit net 651.548 lei2025
Indicator (lei)2016201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă427 mii1,1 mil982 mii1,5 mil1,7 mil2,3 mil1,2 mil701 mii780 mii742 mii
Venituri totale451 mii1,1 mil987 mii1,5 mil1,7 mil2,3 mil1,2 mil707 mii781 mii746 mii
Cheltuieli totale65 mii76 mii33 mii12 mii65 mii43 mii42 mii55 mii71 mii72 mii
Profit / pierdere brută386 mii1 mil954 mii1,5 mil1,7 mil2,2 mil1,2 mil652 mii710 mii673 mii
Profit / pierdere netă381 mii1 mil946 mii1,5 mil1,7 mil2,2 mil1,2 mil646 mii687 mii652 mii
Număr mediu de angajați2101111111
Active imobilizate00———————2.606
Active circulante388 mii1 mil956 mii1,5 mil1,7 mil2,3 mil1,2 mil654 mii698 mii662 mii
creanțe30 mii110 mii642 mii1,1 mil1,3 mil1,9 mil1 mil516 mii529 mii487 mii
casa și conturi la bănci358 mii927 mii314 mii364 mii370 mii421 mii117 mii139 mii169 mii176 mii
Cheltuieli în avans———————2.6181.6523.978
Datorii7.01331 mii10 mii6.02310 mii98 mii6.04710 mii13 mii17 mii
Capitaluri proprii381 mii1 mil946 mii1,5 mil1,7 mil2,2 mil1,2 mil647 mii687 mii652 mii
din care capital subscris vărsat200200200200200200200200200200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 201 din 831 în județul Cluj și locul 2.744 din 12.304 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 8622 – Activități de asistență medicală specializată.

Firme similare din județul Cluj

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 8622 – Activități de asistență medicală specializată

  • 8621 Activități de asistență medicală generală
  • 8622 Activități de asistență medicală specializată

Întrebări frecvente despre LASER EXCIMER SRL

Care este CUI-ul firmei LASER EXCIMER SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei LASER EXCIMER SRL este 21180125. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2007000862122, iar codul EUID este ROONRC.J2007000862122.

Unde are sediul LASER EXCIMER SRL?

Sediul social al firmei LASER EXCIMER SRL este în Str. ANATOLE FRANCE, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, județul Cluj, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are LASER EXCIMER SRL?

Activitatea principală a firmei LASER EXCIMER SRL este „Activități de asistență medicală specializată”, cod CAEN 8622. În Registrul Comerțului are autorizate în total 2 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată LASER EXCIMER SRL?

LASER EXCIMER SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 22 februarie 2007, deci are 19 ani de activitate.

Cum pot contacta firma LASER EXCIMER SRL?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0744 *** 633). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are LASER EXCIMER SRL?

În 2025, LASER EXCIMER SRL a raportat o cifră de afaceri de 742 mii lei și un profit net de 652 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este LASER EXCIMER SRL plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, LASER EXCIMER SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 10 octombrie 2026.

Explorează