LABORATOR KORALL SRL
EROILOR REVOLUȚIEI, et. parter, Municipiul Satu Mare, Satu Mare
În 2025: cifra de afaceri 1,6 mil lei, profit net 376 mii lei, 7 angajați.
Despre LABORATOR KORALL SRL
LABORATOR KORALL SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 11 iulie 2014 cu numărul J2014000476301 și codul unic de înregistrare (CUI) 33376568, cu sediul în Satu Mare, județul Satu Mare. Activitatea principală este „Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale” (cod CAEN 8691). Firma are 12 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 1,6 mil lei (-17% față de 2024), un profit net de 376 mii lei și 7 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 1,4 mil lei la 1,6 mil lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 33376568
- Nr. Registrul Comerțului
- J2014000476301
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 11 iulie 2014
- EUID
- ROONRC.J2014000476301
- Cod poștal
- 440055
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 09.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 1,6 mil lei
- Profit net
- 376 mii lei
- Angajați (medie)
- 7
- Capitaluri proprii
- 463 mii lei
- Datorii
- 1,6 mil lei
- Active totale
- 2,1 mil lei
- Marjă netă
- 24,2%
- Cifră / angajat
- 222 mii lei
-17% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 78% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 430 mii | 249 mii | 400 mii | 454 mii | 719 mii | 1,4 mil | 1,1 mil | 1,8 mil | 1,9 mil | 1,6 mil |
| Venituri totale | 430 mii | 249 mii | 400 mii | 456 mii | 773 mii | 1,4 mil | 1,1 mil | 1,9 mil | 1,9 mil | 1,6 mil |
| Cheltuieli totale | 219 mii | 288 mii | 260 mii | 337 mii | 510 mii | 716 mii | 813 mii | 885 mii | 1 mil | 1,1 mil |
| Profit / pierdere brută | 211 mii | -39 mii | 140 mii | 119 mii | 263 mii | 649 mii | 309 mii | 983 mii | 821 mii | 437 mii |
| Profit / pierdere netă | 207 mii | -42 mii | 136 mii | 115 mii | 257 mii | 637 mii | 298 mii | 967 mii | 692 mii | 376 mii |
| Număr mediu de angajați | 5 | 4 | 4 | 5 | 5 | 8 | 8 | 8 | 8 | 7 |
| Active imobilizate | 25 mii | 474 mii | 474 mii | 474 mii | 479 mii | 480 mii | 540 mii | 570 mii | 556 mii | 542 mii |
| Active circulante | 708 mii | 36 mii | 51 mii | 70 mii | 197 mii | 481 mii | 1,6 mil | 1,8 mil | 1,4 mil | 1,5 mil |
| din care stocuri | 840 | 10 mii | 18 mii | 36 mii | 50 mii | 49 mii | 25 mii | 26 mii | 42 mii | 36 mii |
| creanțe | 220 mii | 24 mii | 32 mii | 24 mii | 49 mii | 68 mii | 171 mii | 105 mii | 87 mii | 425 mii |
| casa și conturi la bănci | 487 mii | 1.230 | 343 | 10 mii | 98 mii | 364 mii | 1,4 mil | 1,7 mil | 1,3 mil | 1,1 mil |
| Datorii | 526 mii | 551 mii | 431 mii | 335 mii | 210 mii | 69 mii | 1,8 mil | 1,1 mil | 1,2 mil | 1,6 mil |
| Capitaluri proprii | 207 mii | -41 mii | 94 mii | 209 mii | 466 mii | 892 mii | 298 mii | 1,3 mil | 693 mii | 463 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 5 din 8 în județul Satu Mare și locul 140 din 341 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 8691 – Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale.
Firme similare din județul Satu Mare
- BOTI SERV SRL · Satu Mare3 mil lei · 8 ang.
- CLINICA KORALL INVESTMENT SRL · Batarci2,8 mil lei · 21 ang.
- CITY MED SRL · Satu Mare2,1 mil lei · 9 ang.
- UROMED SRL · Negrești-Oaș1,7 mil lei · 10 ang.
- MEDSERV SRL · Satu Mare1,1 mil lei · 6 ang.
- CEZAR MED SRL · Satu Mare1 mil lei · 8 ang.
- HUMAN LABORATOR SRL · Tășnad591 mii lei · 2 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 8691 – Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale
- 8691 Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale
Întrebări frecvente despre LABORATOR KORALL SRL
Care este CUI-ul firmei LABORATOR KORALL SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei LABORATOR KORALL SRL este 33376568. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2014000476301, iar codul EUID este ROONRC.J2014000476301.
Unde are sediul LABORATOR KORALL SRL?
Sediul social al firmei LABORATOR KORALL SRL este în EROILOR REVOLUȚIEI, et. parter, Municipiul Satu Mare, Satu Mare, județul Satu Mare, cod poștal 440055, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are LABORATOR KORALL SRL?
Activitatea principală a firmei LABORATOR KORALL SRL este „Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale”, cod CAEN 8691.
Când a fost înființată LABORATOR KORALL SRL?
LABORATOR KORALL SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 11 iulie 2014, deci are 12 ani de activitate.
Cum pot contacta firma LABORATOR KORALL SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru LABORATOR KORALL SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Satu Mare sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are LABORATOR KORALL SRL?
În 2025, LABORATOR KORALL SRL a raportat o cifră de afaceri de 1,6 mil lei și un profit net de 376 mii lei, cu 7 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este LABORATOR KORALL SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, LABORATOR KORALL SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 10 octombrie 2026.