LABORATOR CONTROL LAPTE SRL
MARAMUREȘULUI, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
În 2025: cifra de afaceri 306 mii lei, profit net 18 mii lei, 1 angajați.
Despre LABORATOR CONTROL LAPTE SRL
LABORATOR CONTROL LAPTE SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 17 iulie 2009 cu numărul J12/1455/2009 și codul unic de înregistrare (CUI) 25789407, cu sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală este „Activități de testări și analize tehnice” (cod CAEN 7120). Firma are 17 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 306 mii lei (+71% față de 2024), un profit net de 18 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 168 mii lei la 306 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 22 iulie 2009 și aplică sistemul TVA la încasare.
Date de identificare
- CUI
- 25789407
- Nr. Registrul Comerțului
- J12/1455/2009
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 17 iulie 2009
- EUID
- ROONRC.J12/1455/2009
- Cod poștal
- 400246
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 06.10.2026
din 22.07.2009
din 01.01.2013
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 306 mii lei
- Profit net
- 18 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 339 mii lei
- Datorii
- 4.018 lei
- Active totale
- 343 mii lei
- Marjă netă
- 5,9%
- Cifră / angajat
- 306 mii lei
+71% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 1% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 69 mii | 61 mii | 62 mii | 53 mii | 91 mii | 168 mii | 282 mii | 240 mii | 179 mii | 306 mii |
| Venituri totale | 83 mii | 62 mii | 62 mii | 53 mii | 92 mii | 168 mii | 286 mii | 245 mii | 189 mii | 312 mii |
| Cheltuieli totale | 70 mii | 59 mii | 58 mii | 48 mii | 87 mii | 158 mii | 271 mii | 229 mii | 169 mii | 291 mii |
| Profit / pierdere brută | 13 mii | 2.492 | 4.078 | 5.429 | 5.124 | 9.820 | 14 mii | 16 mii | 20 mii | 21 mii |
| Profit / pierdere netă | 11 mii | 645 | 2.214 | 3.841 | 2.583 | 5.131 | 6.479 | 14 mii | 17 mii | 18 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | 5.000 | 5.000 | 5.000 | 5.000 | 5.000 | 5.000 |
| Active circulante | 293 mii | 290 mii | 277 mii | 281 mii | 330 mii | 303 mii | 396 mii | 323 mii | 384 mii | 338 mii |
| din care stocuri | 5.540 | 18 mii | 49 mii | 59 mii | 162 mii | 159 mii | 193 mii | 108 mii | 70 mii | 171 mii |
| creanțe | 8.375 | 11 mii | 18 mii | 12 mii | 15 mii | 76 mii | 22 mii | 29 mii | 106 mii | 24 mii |
| casa și conturi la bănci | 279 mii | 261 mii | 211 mii | 210 mii | 153 mii | 69 mii | 181 mii | 186 mii | 207 mii | 143 mii |
| Datorii | 24 mii | 20 mii | 5.044 | 5.541 | 57 mii | 25 mii | 111 mii | 24 mii | 67 mii | 4.018 |
| Capitaluri proprii | 269 mii | 270 mii | 272 mii | 276 mii | 279 mii | 284 mii | 290 mii | 304 mii | 321 mii | 339 mii |
| din care capital subscris vărsat | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 84 din 153 în județul Cluj și locul 1.462 din 2.874 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7120 – Activități de testări și analize tehnice.
Firme similare din județul Cluj
- LEVISTI S.R.L. · Cluj-Napoca316 mii lei · 1 ang.
- SAN X MEDICAL SOLUTIONS SRL · Cluj-Napoca316 mii lei · 1 ang.
- OVSEMA ELECTRIC S.R.L. · Cluj-Napoca312 mii lei · 1 ang.
- BPRO REMAPS S.R.L. · Dej306 mii lei · 1 ang.
- FULEA ENGINEERING S.R.L. · Someșu Rece (com. Gilău)304 mii lei · 1 ang.
- MIBIAN AUTO S.R.L. · Florești294 mii lei · 2 ang.
- F1 AUTOWORLDHIL S.R.L. · Huedin283 mii lei · 2 ang.
- MAT SMART AUTO S.R.L. · Vechea (com. Chinteni)283 mii lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 7120 – Activități de testări și analize tehnice
- 0162 Activități auxiliare pentru creșterea animalelor
- 1089 Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.
- 1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
- 1813 Servicii pregătitoare pentru pretipărire
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
- 4633 Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile
- 4644 Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere
- 4676 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
- 5812 Activități de editare de ghiduri, compendii, liste de adrese și similare
- 5819 Alte activități de editare
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
- 7120 Activități de testări și analize tehnice
- 7211 Cercetare- dezvoltare în biotehnologie
- 7219 Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
- 8292 Activități de ambalare
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Întrebări frecvente despre LABORATOR CONTROL LAPTE SRL
Care este CUI-ul firmei LABORATOR CONTROL LAPTE SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei LABORATOR CONTROL LAPTE SRL este 25789407, iar codul de TVA este RO25789407. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J12/1455/2009, iar codul EUID este ROONRC.J12/1455/2009.
Unde are sediul LABORATOR CONTROL LAPTE SRL?
Sediul social al firmei LABORATOR CONTROL LAPTE SRL este în MARAMUREȘULUI, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, județul Cluj, cod poștal 400246, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are LABORATOR CONTROL LAPTE SRL?
Activitatea principală a firmei LABORATOR CONTROL LAPTE SRL este „Activități de testări și analize tehnice”, cod CAEN 7120. În Registrul Comerțului are autorizate în total 21 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată LABORATOR CONTROL LAPTE SRL?
LABORATOR CONTROL LAPTE SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 17 iulie 2009, deci are 17 ani de activitate.
Cum pot contacta firma LABORATOR CONTROL LAPTE SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0264 *** 132). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are LABORATOR CONTROL LAPTE SRL?
În 2025, LABORATOR CONTROL LAPTE SRL a raportat o cifră de afaceri de 306 mii lei și un profit net de 18 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este LABORATOR CONTROL LAPTE SRL plătitoare de TVA?
Da. LABORATOR CONTROL LAPTE SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 22 iulie 2009 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 6 octombrie 2026.