LA TIHĂU PUB SRL
CRĂIȚELOR, Sat Smulți, Comuna Smulți, Galați
A primit finanțare publică (5 proiecte)În 2025: cifra de afaceri 14 mii lei, profit net 10 mii lei, 0 angajați.
Despre LA TIHĂU PUB SRL
LA TIHĂU PUB SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 17 februarie 2016 cu numărul J2016000290172 și codul unic de înregistrare (CUI) 35666819, cu sediul în Smulți, județul Galați. Activitatea principală este „Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase” (cod CAEN 0111). Firma are 10 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 14 mii lei, un profit net de 10 mii lei și 0 angajați (număr mediu). Între 2020 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 2.718 lei la 14 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 35666819
- Nr. Registrul Comerțului
- J2016000290172
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 17 februarie 2016
- EUID
- ROONRC.J2016000290172
- Cod poștal
- 807280
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 10.10.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Tecuci
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 14 mii lei
- Profit net
- 10 mii lei
- Angajați (medie)
- 0
- Capitaluri proprii
- -22 mii lei
- Datorii
- 161 mii lei
- Active totale
- 140 mii lei
- Marjă netă
- 74,2%
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; datorii mai mari decât activele (116%). Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 57 mii | 44 mii | 22 mii | 34 mii | 2.718 | 36 mii | 2.892 | 1.265 | 0 | 14 mii |
| Venituri totale | 57 mii | 44 mii | 22 mii | 34 mii | 2.718 | 36 mii | 2.892 | 47 mii | 98 mii | 125 mii |
| Cheltuieli totale | 47 mii | 38 mii | 22 mii | 34 mii | 22 mii | 17 mii | 46 mii | 54 mii | 90 mii | 113 mii |
| Profit / pierdere brută | 9.747 | 5.560 | 415 | 137 | -20 mii | 19 mii | -43 mii | -7.219 | 7.955 | 12 mii |
| Profit / pierdere netă | 8.043 | 4.243 | -250 | -895 | -20 mii | 19 mii | -43 mii | -7.219 | 6.682 | 10 mii |
| Număr mediu de angajați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Active imobilizate | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 7.850 | 39 mii | 137 mii | 131 mii | 125 mii |
| Active circulante | 21 mii | 36 mii | 35 mii | 17 mii | 2.068 | 3.662 | 4.282 | 40 mii | 9.465 | 14 mii |
| din care stocuri | 21 mii | 28 mii | 35 mii | 16 mii | 786 | 0 | 4.276 | 6.666 | 6.666 | 6.666 |
| creanțe | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.663 | 0 |
| casa și conturi la bănci | — | 8.077 | 272 | 1.046 | 1.282 | 3.662 | 6 | 33 mii | 136 | 7.702 |
| Datorii | 12 mii | 24 mii | 23 mii | 5.009 | 10 mii | 226 | 75 mii | 216 mii | 173 mii | 161 mii |
| Capitaluri proprii | 8.243 | 12 mii | 12 mii | 12 mii | -8.022 | 11 mii | -32 mii | -39 mii | -32 mii | -22 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Firme similare din județul Galați
- FARM MIDDLEFIELD16 SRL · Nicorești19 mii lei · 0 ang.
- SABANGIA S.R.L. · Galați16 mii lei · 1 ang.
- AGRYANIA GROUP SRL · Cudalbi15 mii lei · 0 ang.
- DUOAGRI CEV S.R.L. · Slivna (com. Berești-Meria)15 mii lei · 1 ang.
- DANROAGRO S.R.L. · Galați10 mii lei · 0 ang.
- NACFAN SRL · Tecuci10 mii lei · 1 ang.
- AGRO LIR 92 INVEST SRL · Malu Alb (com. Drăgănești)9.824 lei · 0 ang.
- AGRO LYZ SRL · Tecuci5.243 lei · 0 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 01.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 0111 – Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
- 0111 Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
- 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor
- 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.
- 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare
Întrebări frecvente despre LA TIHĂU PUB SRL
Care este CUI-ul firmei LA TIHĂU PUB SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei LA TIHĂU PUB SRL este 35666819. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2016000290172, iar codul EUID este ROONRC.J2016000290172.
Unde are sediul LA TIHĂU PUB SRL?
Sediul social al firmei LA TIHĂU PUB SRL este în CRĂIȚELOR, Sat Smulți, Comuna Smulți, Galați, județul Galați, cod poștal 807280, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are LA TIHĂU PUB SRL?
Activitatea principală a firmei LA TIHĂU PUB SRL este „Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase”, cod CAEN 0111. În Registrul Comerțului are autorizate în total 6 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată LA TIHĂU PUB SRL?
LA TIHĂU PUB SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 17 februarie 2016, deci are 10 ani de activitate.
Cum pot contacta firma LA TIHĂU PUB SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru LA TIHĂU PUB SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Smulți sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are LA TIHĂU PUB SRL?
În 2025, LA TIHĂU PUB SRL a raportat o cifră de afaceri de 14 mii lei și un profit net de 10 mii lei, cu 0 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este LA TIHĂU PUB SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, LA TIHĂU PUB SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 10 octombrie 2026.
E firma ta? Actualizează gratuit datele de contact și adaugă insigna pe site.
Datele acestei firme sunt disponibile și prin API
Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:
GET /api/v1/firma/35666819API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite
Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.
Explorează
- Firme din Smulți
- Firme cu CAEN 0111 din județul Galați
- CAEN 0111 – Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
- Top firme din județul Galați
- Top firme cu CAEN 0111
- Firme noi din județul Galați
- Beneficiari de fonduri din județul Galați
- Compară LA TIHĂU PUB SRL cu alte firme