KTR KASTELTIR SRL
DOROBANȚILOR, ap. 1, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
În 2025: cifra de afaceri 349 mii lei, profit net 104 mii lei, 1 angajați.
Despre KTR KASTELTIR SRL
KTR KASTELTIR SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 16 iulie 2012 cu numărul J2012001895125 și codul unic de înregistrare (CUI) 30435082, cu sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală este „Intermedieri în comerțul cu produse diverse” (cod CAEN 4619). Firma are 14 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 349 mii lei (-5% față de 2024), un profit net de 104 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 243 mii lei la 349 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 martie 2022 și aplică sistemul TVA la încasare.
Date de identificare
- CUI
- 30435082
- Nr. Registrul Comerțului
- J2012001895125
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 16 iulie 2012
- EUID
- ROONRC.J2012001895125
- Cod poștal
- 400117
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 09.10.2026
din 01.03.2022
din 01.03.2022
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 349 mii lei
- Profit net
- 104 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 156 mii lei
- Datorii
- 107 mii lei
- Active totale
- 263 mii lei
- Marjă netă
- 29,8%
- Cifră / angajat
- 349 mii lei
-5% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 41% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 112 mii | 127 mii | 128 mii | 129 mii | 210 mii | 243 mii | 295 mii | 351 mii | 368 mii | 349 mii |
| Venituri totale | 112 mii | 127 mii | 128 mii | 129 mii | 210 mii | 246 mii | 307 mii | 352 mii | 369 mii | 352 mii |
| Cheltuieli totale | 111 mii | 120 mii | 121 mii | 115 mii | 59 mii | 103 mii | 164 mii | 233 mii | 240 mii | 242 mii |
| Profit / pierdere brută | 1.602 | 6.490 | 7.012 | 14 mii | 151 mii | 143 mii | 143 mii | 119 mii | 129 mii | 110 mii |
| Profit / pierdere netă | 231 | 5.463 | 3.176 | 9.965 | 145 mii | 137 mii | 135 mii | 116 mii | 125 mii | 104 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | — | — | — | 7.799 | 30 mii | 23 mii | 127 mii | 100 mii | 73 mii | 45 mii |
| Active circulante | 9.904 | 22 mii | 20 mii | 18 mii | 156 mii | 231 mii | 136 mii | 307 mii | 202 mii | 217 mii |
| creanțe | 9.951 | 22 mii | 18 mii | 15 mii | 24 mii | 18 mii | 29 mii | 224 mii | 91 mii | 129 mii |
| casa și conturi la bănci | -47 | 220 | 1.972 | 3.087 | 133 mii | 213 mii | 107 mii | 84 mii | 111 mii | 88 mii |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | 1.619 | — | 783 | 660 |
| Datorii | 9.432 | 16 mii | 16 mii | 12 mii | 28 mii | 17 mii | 120 mii | 88 mii | 87 mii | 107 mii |
| Capitaluri proprii | 472 | 5.935 | 3.416 | 13 mii | 158 mii | 237 mii | 145 mii | 319 mii | 188 mii | 156 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 10 mii | 10 mii | 10 mii | 50 mii |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 136 din 347 în județul Cluj și locul 2.775 din 6.751 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4619 – Intermedieri în comerțul cu produse diverse.
Firme similare din județul Cluj
- ONI PRODCOM S.R.L. · Florești358 mii lei · 1 ang.
- CARBIDE TOOLS IMPORTARE S.R.L. · Florești356 mii lei · 1 ang.
- NUTRACON PROFESSIONAL S.R.L. · Florești352 mii lei · 1 ang.
- ARMENOPOLIS SRL · Cluj-Napoca347 mii lei · 1 ang.
- M ROL CONSULT SRL · Feleacu347 mii lei · 1 ang.
- INOVATHOR LUC S.R.L. · Florești347 mii lei · 1 ang.
- SVS INDUSTRY S.R.L. · Cluj-Napoca345 mii lei · 1 ang.
- 3G&A HOLDING COMPANY INVEST S.R.L. · Dăbâca341 mii lei · 0 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4619 – Intermedieri în comerțul cu produse diverse
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
- 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 8210 Activități de secretariat și servicii suport
Întrebări frecvente despre KTR KASTELTIR SRL
Care este CUI-ul firmei KTR KASTELTIR SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei KTR KASTELTIR SRL este 30435082, iar codul de TVA este RO30435082. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2012001895125, iar codul EUID este ROONRC.J2012001895125.
Unde are sediul KTR KASTELTIR SRL?
Sediul social al firmei KTR KASTELTIR SRL este în DOROBANȚILOR, ap. 1, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, județul Cluj, cod poștal 400117, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are KTR KASTELTIR SRL?
Activitatea principală a firmei KTR KASTELTIR SRL este „Intermedieri în comerțul cu produse diverse”, cod CAEN 4619. În Registrul Comerțului are autorizate în total 5 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată KTR KASTELTIR SRL?
KTR KASTELTIR SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 16 iulie 2012, deci are 14 ani de activitate.
Cum pot contacta firma KTR KASTELTIR SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru KTR KASTELTIR SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Cluj-Napoca sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are KTR KASTELTIR SRL?
În 2025, KTR KASTELTIR SRL a raportat o cifră de afaceri de 349 mii lei și un profit net de 104 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este KTR KASTELTIR SRL plătitoare de TVA?
Da. KTR KASTELTIR SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 martie 2022 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 9 octombrie 2026.