ITRO SRL
BUJORULUI, Municipiul Brașov, Brașov
În 2025: cifra de afaceri 117 mii lei, profit net 64 mii lei, 1 angajați.
Despre ITRO SRL
ITRO SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 6 iulie 1992 cu numărul J1992002212080 și codul unic de înregistrare (CUI) 1113601, cu sediul în Brașov, județul Brașov. Activitatea principală este „Activități de consultanță în afaceri și management” (cod CAEN 7020). Firma are 34 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 117 mii lei (+45% față de 2024), un profit net de 64 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a rămas relativ constantă (de la 111 mii lei la 117 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 iulie 1993 și aplică sistemul TVA la încasare.
Date de identificare
- CUI
- 1113601
- Nr. Registrul Comerțului
- J1992002212080
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 06 iulie 1992
- EUID
- ROONRC.J1992002212080
- Cod poștal
- 500381
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 14.10.2026
din 01.07.1993
din 01.01.2013
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 117 mii lei
- Profit net
- 64 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 373 mii lei
- Datorii
- 6.068 lei
- Active totale
- 379 mii lei
- Marjă netă
- 54,5%
- Cifră / angajat
- 117 mii lei
+45% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 2% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 39 mii | 28 mii | 147 mii | 216 mii | 146 mii | 111 mii | 63 mii | 88 mii | 81 mii | 117 mii |
| Venituri totale | 40 mii | 29 mii | 147 mii | 276 mii | 148 mii | 114 mii | 145 mii | 88 mii | 81 mii | 119 mii |
| Cheltuieli totale | 95 mii | 120 mii | 119 mii | 113 mii | 68 mii | 70 mii | 108 mii | 104 mii | 122 mii | 49 mii |
| Profit / pierdere brută | -55 mii | -92 mii | 28 mii | 163 mii | 79 mii | 44 mii | 37 mii | -16 mii | -41 mii | 69 mii |
| Profit / pierdere netă | -55 mii | -92 mii | 27 mii | 160 mii | 78 mii | 43 mii | 36 mii | -17 mii | -41 mii | 64 mii |
| Număr mediu de angajați | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 241 mii | 209 mii | 177 mii | 164 mii | 161 mii | 158 mii | 155 mii | 281 mii | 257 mii | 234 mii |
| Active circulante | 51 mii | 37 mii | 64 mii | 145 mii | 214 mii | 260 mii | 222 mii | 79 mii | 64 mii | 146 mii |
| creanțe | 43 mii | 31 mii | 18 mii | 3.389 | 5.078 | 3.840 | 58 mii | 2.912 | 12 mii | 22 mii |
| casa și conturi la bănci | 7.477 | 6.492 | 46 mii | 141 mii | 209 mii | 256 mii | 164 mii | 76 mii | 52 mii | 124 mii |
| Datorii | 176 mii | 223 mii | 191 mii | 98 mii | 87 mii | 87 mii | 10 mii | 9.987 | 12 mii | 6.068 |
| Capitaluri proprii | 116 mii | 24 mii | 50 mii | 210 mii | 289 mii | 331 mii | 367 mii | 350 mii | 309 mii | 373 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 240 | 240 | 240 | 240 | 240 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 197 din 352 în județul Brașov și locul 6.543 din 10.809 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7020 – Activități de consultanță în afaceri și management.
Firme similare din județul Brașov
- ALTA LEGALE S.R.L. · Râșnov121 mii lei · 1 ang.
- PROMPT CONSULT SRL · Brașov119 mii lei · 0 ang.
- G&M STRUCTURAL TOOLS SRL · Brașov119 mii lei · 1 ang.
- RUS CONSULTING ABM 21 S.R.L. · Brașov118 mii lei · 0 ang.
- INTERCONNECTION SRL · Brașov117 mii lei · 0 ang.
- AD HOC LEX S.R.L. · Brașov115 mii lei · 0 ang.
- IMPROVING COMPANIES S.R.L. · Brașov115 mii lei · 0 ang.
- OVICONS PRO S.R.L. · Sânpetru115 mii lei · 0 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 7020 – Activități de consultanță în afaceri și management
- 4664 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
Întrebări frecvente despre ITRO SRL
Care este CUI-ul firmei ITRO SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ITRO SRL este 1113601, iar codul de TVA este RO1113601. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J1992002212080, iar codul EUID este ROONRC.J1992002212080.
Unde are sediul ITRO SRL?
Sediul social al firmei ITRO SRL este în BUJORULUI, Municipiul Brașov, Brașov, județul Brașov, cod poștal 500381, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are ITRO SRL?
Activitatea principală a firmei ITRO SRL este „Activități de consultanță în afaceri și management”, cod CAEN 7020. În Registrul Comerțului are autorizate în total 3 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată ITRO SRL?
ITRO SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 6 iulie 1992, deci are 34 ani de activitate.
Cum pot contacta firma ITRO SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0268 *** 715). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are ITRO SRL?
În 2025, ITRO SRL a raportat o cifră de afaceri de 117 mii lei și un profit net de 64 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este ITRO SRL plătitoare de TVA?
Da. ITRO SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 iulie 1993 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 14 octombrie 2026.