INTEGRA SERVICES SRL
DUNĂRII, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
În 2025: cifra de afaceri 334 mii lei, profit net 55 mii lei, 3 angajați.
Despre INTEGRA SERVICES SRL
INTEGRA SERVICES SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 22 decembrie 2006 cu numărul J2006004442129 și codul unic de înregistrare (CUI) 20181777, cu sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală este „Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal” (cod CAEN 6920). Firma are 19 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 334 mii lei (+14% față de 2024), un profit net de 55 mii lei și 3 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 268 mii lei la 334 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 20181777
- Nr. Registrul Comerțului
- J2006004442129
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 22 decembrie 2006
- EUID
- ROONRC.J2006004442129
- Cod poștal
- 400593
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 15.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 334 mii lei
- Profit net
- 55 mii lei
- Angajați (medie)
- 3
- Capitaluri proprii
- -33 mii lei
- Datorii
- 151 mii lei
- Active totale
- 118 mii lei
- Marjă netă
- 16,3%
- Cifră / angajat
- 111 mii lei
+14% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; datorii mai mari decât activele (128%). Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 200 mii | 212 mii | 247 mii | 290 mii | 286 mii | 268 mii | 293 mii | 283 mii | 294 mii | 334 mii |
| Venituri totale | 203 mii | 219 mii | 247 mii | 572 mii | 286 mii | 268 mii | 293 mii | 283 mii | 294 mii | 395 mii |
| Cheltuieli totale | 118 mii | 98 mii | 116 mii | 421 mii | 251 mii | 253 mii | 321 mii | 261 mii | 371 mii | 338 mii |
| Profit / pierdere brută | 85 mii | 121 mii | 130 mii | 152 mii | 35 mii | 16 mii | -29 mii | 22 mii | -77 mii | 57 mii |
| Profit / pierdere netă | 83 mii | 119 mii | 128 mii | 146 mii | 32 mii | 13 mii | -31 mii | 20 mii | -77 mii | 55 mii |
| Număr mediu de angajați | — | 3 | 3 | 4 | 6 | 4 | 4 | 3 | 4 | 3 |
| Active imobilizate | 303 mii | 293 mii | 286 mii | 397 | 397 | 397 | 192 | — | — | 550 |
| Active circulante | 135 mii | 196 mii | 255 mii | 154 mii | 185 mii | 183 mii | 149 mii | 129 mii | 107 mii | 117 mii |
| din care stocuri | 5.407 | 6.097 | — | — | — | 1.096 | 2.215 | 0 | 0 | — |
| creanțe | 36 mii | 46 mii | 56 mii | 73 mii | 80 mii | 66 mii | 74 mii | 106 mii | 99 mii | 92 mii |
| casa și conturi la bănci | 93 mii | 144 mii | 199 mii | 81 mii | 105 mii | 116 mii | 73 mii | 23 mii | 7.603 | 25 mii |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | 300 | — | — | — | — |
| Datorii | 354 mii | 285 mii | 209 mii | 7.225 | 5.811 | 12 mii | 179 mii | 139 mii | 195 mii | 151 mii |
| Capitaluri proprii | 84 mii | 204 mii | 332 mii | 147 mii | 180 mii | 172 mii | -30 mii | -10 mii | -88 mii | -33 mii |
| din care capital subscris vărsat | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 238 din 738 în județul Cluj și locul 3.579 din 12.435 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6920 – Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal.
Firme similare din județul Cluj
- ROMSAF CONTEX SRL · Cluj-Napoca336 mii lei · 1 ang.
- OCB SMART ACCOUNTING & HR S.R.L. · Cluj-Napoca336 mii lei · 1 ang.
- EXPERT CONTABIL ADRIANA UNGVARI S.R.L. · Cluj-Napoca336 mii lei · 1 ang.
- CONTKEEP SRL · Cluj-Napoca335 mii lei · 1 ang.
- CBC CABINET CONTABILITATE SRL · Turda335 mii lei · 1 ang.
- LRA EXPERTCONT SRL · Mociu334 mii lei · 1 ang.
- CONTAXIS SOLUTIONS SRL · Cluj-Napoca334 mii lei · 1 ang.
- SILVANIA EXPERT SRL · Cluj-Napoca333 mii lei · 2 ang.
Dosare în instanță
2 dosare înregistrate din 2021 în care apare o parte cu numele firmei.
- 1441/93/2024/a113.11.2024
antrenare raspundere termen recomandare 13.01.2025
Tribunalul Ilfov · Fond · Faliment · calitate: Debitor
- 1441/93/202404.06.2024
cererea debitorului (art.66 alin.10 din Legea nr.85/2014)
Tribunalul Ilfov · Fond · Faliment · calitate: Debitor
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 09.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 6920 – Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
- 6920 Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
Întrebări frecvente despre INTEGRA SERVICES SRL
Care este CUI-ul firmei INTEGRA SERVICES SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei INTEGRA SERVICES SRL este 20181777. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2006004442129, iar codul EUID este ROONRC.J2006004442129.
Unde are sediul INTEGRA SERVICES SRL?
Sediul social al firmei INTEGRA SERVICES SRL este în DUNĂRII, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, județul Cluj, cod poștal 400593, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are INTEGRA SERVICES SRL?
Activitatea principală a firmei INTEGRA SERVICES SRL este „Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal”, cod CAEN 6920.
Când a fost înființată INTEGRA SERVICES SRL?
INTEGRA SERVICES SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 22 decembrie 2006, deci are 19 ani de activitate.
Cum pot contacta firma INTEGRA SERVICES SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0364 *** 135). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are INTEGRA SERVICES SRL?
În 2025, INTEGRA SERVICES SRL a raportat o cifră de afaceri de 334 mii lei și un profit net de 55 mii lei, cu 3 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este INTEGRA SERVICES SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, INTEGRA SERVICES SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 15 octombrie 2026.