INOROG COM SRL
Str. GHEORGHE DOJA, Municipiul Suceava, Suceava
În 2025: cifra de afaceri 406 mii lei, profit net 180 mii lei, 2 angajați.
Despre INOROG COM SRL
INOROG COM SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 iulie 1994 cu numărul J33/1193/1994 și codul unic de înregistrare (CUI) 6035253, cu sediul în Suceava, județul Suceava. Activitatea principală este „Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare” (cod CAEN 4719). Firma are 32 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 406 mii lei (+5% față de 2024), un profit net de 180 mii lei și 2 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 348 mii lei la 406 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 ianuarie 1996 și aplică sistemul TVA la încasare.
Date de identificare
- CUI
- 6035253
- Nr. Registrul Comerțului
- J33/1193/1994
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 28 iulie 1994
- EUID
- ROONRC.J33/1193/1994
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
din 01.01.1996
din 01.01.2013
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 406 mii lei
- Profit net
- 180 mii lei
- Angajați (medie)
- 2
- Capitaluri proprii
- 678 mii lei
- Datorii
- 49 mii lei
- Active totale
- 739 mii lei
- Marjă netă
- 44,4%
- Cifră / angajat
- 203 mii lei
+5% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 7% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 372 mii | 384 mii | 344 mii | 359 mii | 344 mii | 348 mii | 347 mii | 367 mii | 387 mii | 406 mii |
| Venituri totale | 376 mii | 388 mii | 417 mii | 361 mii | 348 mii | 349 mii | 351 mii | 368 mii | 387 mii | 406 mii |
| Cheltuieli totale | 282 mii | 315 mii | 342 mii | 286 mii | 275 mii | 252 mii | 237 mii | 228 mii | 229 mii | 219 mii |
| Profit / pierdere brută | 94 mii | 72 mii | 75 mii | 75 mii | 73 mii | 96 mii | 113 mii | 140 mii | 158 mii | 188 mii |
| Profit / pierdere netă | 90 mii | 68 mii | 71 mii | 72 mii | 71 mii | 93 mii | 110 mii | 136 mii | 153 mii | 180 mii |
| Număr mediu de angajați | 12 | 8 | 6 | 5 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Active imobilizate | 486 mii | 440 mii | 399 mii | 421 mii | 360 mii | 299 mii | 240 mii | 219 mii | 208 mii | 212 mii |
| Active circulante | 361 mii | 420 mii | 473 mii | 432 mii | 417 mii | 414 mii | 521 mii | 455 mii | 482 mii | 526 mii |
| din care stocuri | 274 mii | 233 mii | 373 mii | 380 mii | 354 mii | 334 mii | 313 mii | 302 mii | 300 mii | 300 mii |
| creanțe | 85 mii | 66 mii | 41 mii | 41 mii | 31 mii | 14 mii | 86 mii | 103 mii | 102 mii | 139 mii |
| casa și conturi la bănci | 923 | 122 mii | 60 mii | 11 mii | 32 mii | 66 mii | 121 mii | 51 mii | 80 mii | 88 mii |
| Cheltuieli în avans | 550 | — | 1.579 | 4.963 | 4.192 | 3.362 | 2.712 | 2.798 | 4.081 | 1.214 |
| Datorii | 252 mii | 197 mii | 174 mii | 320 mii | 240 mii | 150 mii | 175 mii | 57 mii | 51 mii | 49 mii |
| Venituri în avans | — | — | 37 mii | — | — | — | — | — | — | 12 mii |
| Capitaluri proprii | 595 mii | 663 mii | 662 mii | 538 mii | 541 mii | 567 mii | 588 mii | 620 mii | 643 mii | 678 mii |
| din care capital subscris vărsat | 300 mii | 300 mii | 300 mii | 300 mii | 300 mii | 300 mii | 300 mii | 300 mii | 300 mii | 300 mii |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 39 din 130 în județul Suceava și locul 798 din 3.125 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4719 – Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare.
Firme similare din județul Suceava
- UNIPROD SERV SRL · Fălticeni428 mii lei · 5 ang.
- DIDIMARY S.R.L. · Putna388 mii lei · 3 ang.
- MAR-ELIO SRL · Marginea384 mii lei · 1 ang.
- ALGEL IMPEX SRL · Rădăuți373 mii lei · 2 ang.
- ATYCON SRL · Rădăuți372 mii lei · 1 ang.
- BURDAMAR PRODCOM SRL · Suceava348 mii lei · 2 ang.
- PALIPET S.R.L. · Liteni346 mii lei · 1 ang.
- DAVID-AWA-IULIAN SRL · Câmpulung Moldovenesc341 mii lei · 1 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 06.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4719 – Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
- 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
- 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Întrebări frecvente despre INOROG COM SRL
Care este CUI-ul firmei INOROG COM SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei INOROG COM SRL este 6035253, iar codul de TVA este RO6035253. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J33/1193/1994, iar codul EUID este ROONRC.J33/1193/1994.
Unde are sediul INOROG COM SRL?
Sediul social al firmei INOROG COM SRL este în Str. GHEORGHE DOJA, Municipiul Suceava, Suceava, județul Suceava, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are INOROG COM SRL?
Activitatea principală a firmei INOROG COM SRL este „Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare”, cod CAEN 4719. În Registrul Comerțului are autorizate în total 5 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată INOROG COM SRL?
INOROG COM SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 iulie 1994, deci are 32 ani de activitate.
Cum pot contacta firma INOROG COM SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru INOROG COM SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Suceava sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are INOROG COM SRL?
În 2025, INOROG COM SRL a raportat o cifră de afaceri de 406 mii lei și un profit net de 180 mii lei, cu 2 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este INOROG COM SRL plătitoare de TVA?
Da. INOROG COM SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 ianuarie 1996 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.