INNOVATIONS S.R.L.
Siretului, et. 2, ap. 18, Sat Chinteni, Comuna Chinteni, Cluj
În 2025: cifra de afaceri 244 mii lei, profit net 50 mii lei, 1 angajați.
Despre INNOVATIONS S.R.L.
INNOVATIONS S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 19 septembrie 2023 cu numărul J2023003941121 și codul unic de înregistrare (CUI) 48801666, cu sediul în Chinteni, județul Cluj. Activitatea principală este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)” (cod CAEN 6210). Firma are 3 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 244 mii lei (+37% față de 2024), un profit net de 50 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 48801666
- Nr. Registrul Comerțului
- J2023003941121
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 19 septembrie 2023
- EUID
- ROONRC.J2023003941121
- Cod poștal
- 407205
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 26.09.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 244 mii lei
- Profit net
- 50 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 51 mii lei
- Datorii
- 158 mii lei
- Active totale
- 208 mii lei
- Marjă netă
- 20,6%
- Cifră / angajat
- 244 mii lei
+37% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 76% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 178 mii | 244 mii |
| Venituri totale | 0 | 178 mii | 244 mii |
| Cheltuieli totale | 22 mii | 84 mii | 187 mii |
| Profit / pierdere brută | -22 mii | 94 mii | 58 mii |
| Profit / pierdere netă | -22 mii | 89 mii | 50 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | — | — | 8.529 |
| Active circulante | 4.703 | 73 mii | 200 mii |
| din care stocuri | — | — | 8.530 |
| creanțe | — | 19 mii | 156 mii |
| casa și conturi la bănci | 4.703 | 54 mii | 36 mii |
| Datorii | 27 mii | 5.611 | 158 mii |
| Capitaluri proprii | -22 mii | 67 mii | 51 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 1.387 din 1.996 în județul Cluj și locul 9.031 din 14.291 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).
Firme similare din județul Cluj
- SKYLINE SOFT SRL · Cluj-Napoca246 mii lei · 0 ang.
- NA PARAGON SRL · Cluj-Napoca245 mii lei · 1 ang.
- CORAL DESIGN SRL · Cluj-Napoca244 mii lei · 2 ang.
- ARTIFACT LABS S.R.L. · Cluj-Napoca244 mii lei · 1 ang.
- WORK IN PROGRESS INTERACTIVE SRL · Cluj-Napoca244 mii lei · 2 ang.
- CYBEROPTION SRL · Cluj-Napoca243 mii lei · 1 ang.
- MAKSYM ROSTOV IT SERVICES S.R.L. · Cluj-Napoca243 mii lei · 1 ang.
- QTECH SOLUTIONS S.R.L. · Corusu (com. Baciu)243 mii lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 4740 Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații
- 6020 Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video
- 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi
- 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
- 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
- 6391 Activități ale portalurilor web
Întrebări frecvente despre INNOVATIONS S.R.L.
Care este CUI-ul firmei INNOVATIONS S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei INNOVATIONS S.R.L. este 48801666. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2023003941121, iar codul EUID este ROONRC.J2023003941121.
Unde are sediul INNOVATIONS S.R.L.?
Sediul social al firmei INNOVATIONS S.R.L. este în Siretului, et. 2, ap. 18, Sat Chinteni, Comuna Chinteni, Cluj, județul Cluj, cod poștal 407205, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are INNOVATIONS S.R.L.?
Activitatea principală a firmei INNOVATIONS S.R.L. este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)”, cod CAEN 6210. În Registrul Comerțului are autorizate în total 8 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată INNOVATIONS S.R.L.?
INNOVATIONS S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 19 septembrie 2023, deci are 3 ani de activitate.
Cum pot contacta firma INNOVATIONS S.R.L.?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru INNOVATIONS S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Chinteni sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are INNOVATIONS S.R.L.?
În 2025, INNOVATIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 244 mii lei și un profit net de 50 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este INNOVATIONS S.R.L. plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, INNOVATIONS S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.