Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA1 an pe piață

IMMACULATE S.R.L.

CUI 50721500J2024032292000

BASARABIA, bl. L13C-L13D, sc. 2, et. 5, ap. 37, București Sectorul 2, București

În 2024: cifra de afaceri 6.560 lei, profit net 5.526 lei.

Despre IMMACULATE S.R.L.

IMMACULATE S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 17 octombrie 2024 cu numărul J2024032292000 și codul unic de înregistrare (CUI) 50721500, cu sediul în București Sector 2, municipiul București. Activitatea principală este „Activități specializate de curățenie” (cod CAEN 8122). Firma are 1 an de la înființare. În 2024, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 6.560 lei, un profit net de 5.526 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
50721500
Nr. Registrul Comerțului
J2024032292000
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
17 octombrie 2024
EUID
ROONRC.J2024032292000
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice

Date financiare 2024

Cifra de afaceri
6.560 lei
Profit net
5.526 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
5.726 lei
Datorii
1.063 lei
Active totale
6.789 lei
Marjă netă
84,2%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2024, datorii de 16% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2024, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2024
Cifra de afaceri netă6.560
Venituri totale6.560
Cheltuieli totale6
Profit / pierdere brută6.554
Profit / pierdere netă5.526
Active circulante6.789
casa și conturi la bănci6.789
Datorii1.063
Capitaluri proprii5.726
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 163 din 170 în județul București și locul 734 din 788 în România după cifra de afaceri (2024), între firmele cu activitatea principală 8122 – Activități specializate de curățenie.

Firme similare din județul București

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 03.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 8122 – Activități specializate de curățenie

  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
  • 8122 Activități specializate de curățenie
  • 8129 Alte activități de curățenie

Întrebări frecvente despre IMMACULATE S.R.L.

Care este CUI-ul firmei IMMACULATE S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei IMMACULATE S.R.L. este 50721500. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2024032292000, iar codul EUID este ROONRC.J2024032292000.

Unde are sediul IMMACULATE S.R.L.?

Sediul social al firmei IMMACULATE S.R.L. este în BASARABIA, bl. L13C-L13D, sc. 2, et. 5, ap. 37, București Sectorul 2, București, București Sector 2, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are IMMACULATE S.R.L.?

Activitatea principală a firmei IMMACULATE S.R.L. este „Activități specializate de curățenie”, cod CAEN 8122. În Registrul Comerțului are autorizate în total 3 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată IMMACULATE S.R.L.?

IMMACULATE S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 17 octombrie 2024, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma IMMACULATE S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0784 *** 637). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are IMMACULATE S.R.L.?

În 2024, IMMACULATE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 6.560 lei și un profit net de 5.526 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este IMMACULATE S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, IMMACULATE S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează