Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA1 an pe piață

IDENTITY LAB S.R.L.

CUI 52373789J2025063183004

BUCEGI, sc. C1, et. 6, ap. 17, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj

În 2025: cifra de afaceri 6.797 lei, profit net 3.403 lei, 0 angajați.

Despre IDENTITY LAB S.R.L.

IDENTITY LAB S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 25 august 2025 cu numărul J2025063183004 și codul unic de înregistrare (CUI) 52373789, cu sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală este „Activități ale agențiilor de publicitate” (cod CAEN 7311). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 6.797 lei, un profit net de 3.403 lei și 0 angajați (număr mediu). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
52373789
Nr. Registrul Comerțului
J2025063183004
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
25 august 2025
EUID
ROONRC.J2025063183004
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
6.797 lei
Profit net
3.403 lei
Angajați (medie)
0
Capitaluri proprii
3.603 lei
Datorii
6.621 lei
Active totale
10 mii lei
Marjă netă
50,1%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 65% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă6.797
Venituri totale6.797
Cheltuieli totale2.733
Profit / pierdere brută4.064
Profit / pierdere netă3.403
Active imobilizate6.006
Active circulante4.218
creanțe3.918
casa și conturi la bănci300
Datorii6.621
Capitaluri proprii3.603
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 871 din 931 în județul Cluj și locul 12.000 din 12.562 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7311 – Activități ale agențiilor de publicitate.

Firme similare din județul Cluj

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 7311 – Activități ale agențiilor de publicitate

  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
  • 7312 Servicii de reprezentare media
  • 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
  • 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
  • 7412 Design grafic și activități de comunicare vizuală
  • 7414 Alte activități de design specializat
  • 7420 Activități fotografice
  • 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
  • 8210 Activități de secretariat și servicii suport
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
  • 8240 Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
  • 9011 Activități de creație literară și compoziție muzicală

Întrebări frecvente despre IDENTITY LAB S.R.L.

Care este CUI-ul firmei IDENTITY LAB S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei IDENTITY LAB S.R.L. este 52373789. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025063183004, iar codul EUID este ROONRC.J2025063183004.

Unde are sediul IDENTITY LAB S.R.L.?

Sediul social al firmei IDENTITY LAB S.R.L. este în BUCEGI, sc. C1, et. 6, ap. 17, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, județul Cluj, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are IDENTITY LAB S.R.L.?

Activitatea principală a firmei IDENTITY LAB S.R.L. este „Activități ale agențiilor de publicitate”, cod CAEN 7311. În Registrul Comerțului are autorizate în total 15 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată IDENTITY LAB S.R.L.?

IDENTITY LAB S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 25 august 2025, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma IDENTITY LAB S.R.L.?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru IDENTITY LAB S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Cluj-Napoca sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are IDENTITY LAB S.R.L.?

În 2025, IDENTITY LAB S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 6.797 lei și un profit net de 3.403 lei, cu 0 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este IDENTITY LAB S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, IDENTITY LAB S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează