Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVA4 ani pe piață

HYPER LCH METHOD SOLUTIONS S.R.L.

CUI 46638059J2022003038228

CHIMIEI, sc. A, et. 6, ap. 611, Municipiul Iași, Iași

În 2025: cifra de afaceri 713 mii lei, profit net 397 mii lei, 1 angajați.

Despre HYPER LCH METHOD SOLUTIONS S.R.L.

HYPER LCH METHOD SOLUTIONS S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 11 august 2022 cu numărul J2022003038228 și codul unic de înregistrare (CUI) 46638059, cu sediul în Iași, județul Iași. Activitatea principală este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)” (cod CAEN 6210). Firma are 4 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 713 mii lei (+35% față de 2024), un profit net de 397 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 62 mii lei la 713 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 iunie 2023.

Date de identificare

CUI
46638059
Nr. Registrul Comerțului
J2022003038228
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
11 august 2022
EUID
ROONRC.J2022003038228
Cod poștal
700361

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 01.06.2023

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
25.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
713 mii lei

+35% față de 2024

Profit net
397 mii lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
398 mii lei
Datorii
758 mii lei
Active totale
1,2 mil lei
Marjă netă
55,7%
Cifră / angajat
713 mii lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 66% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
0200 mii400 mii600 mii800 mii2022: cifra de afaceri 61.679 lei; profit net 58.526 lei20222023: cifra de afaceri 566.176 lei; profit net 415.518 lei20232024: cifra de afaceri 529.448 lei; profit net 284.466 lei20242025: cifra de afaceri 713.353 lei; profit net 397.498 lei2025
Indicator (lei)2022202320242025
Cifra de afaceri netă62 mii566 mii529 mii713 mii
Venituri totale62 mii566 mii529 mii713 mii
Cheltuieli totale2.549145 mii231 mii295 mii
Profit / pierdere brută59 mii421 mii298 mii418 mii
Profit / pierdere netă59 mii416 mii284 mii397 mii
Număr mediu de angajați1111
Active imobilizate3.986638 mii879 mii856 mii
Active circulante57 mii167 mii103 mii300 mii
creanțe25 mii32 mii64 mii243 mii
casa și conturi la bănci32 mii134 mii38 mii57 mii
Datorii1.967389 mii540 mii758 mii
Capitaluri proprii59 mii416 mii442 mii398 mii
din care capital subscris vărsat200200200200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 209 din 1.027 în județul Iași și locul 3.017 din 14.292 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).

Firme similare din județul Iași

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 18.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

  • 5829 Activități de editare a altor produse software
  • 6020 Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video
  • 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi
  • 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
  • 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6391 Activități ale portalurilor web
  • 6392 Alte activități de servicii informaționale n.c. a
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Întrebări frecvente despre HYPER LCH METHOD SOLUTIONS S.R.L.

Care este CUI-ul firmei HYPER LCH METHOD SOLUTIONS S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei HYPER LCH METHOD SOLUTIONS S.R.L. este 46638059, iar codul de TVA este RO46638059. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2022003038228, iar codul EUID este ROONRC.J2022003038228.

Unde are sediul HYPER LCH METHOD SOLUTIONS S.R.L.?

Sediul social al firmei HYPER LCH METHOD SOLUTIONS S.R.L. este în CHIMIEI, sc. A, et. 6, ap. 611, Municipiul Iași, Iași, județul Iași, cod poștal 700361, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are HYPER LCH METHOD SOLUTIONS S.R.L.?

Activitatea principală a firmei HYPER LCH METHOD SOLUTIONS S.R.L. este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)”, cod CAEN 6210. În Registrul Comerțului are autorizate în total 10 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată HYPER LCH METHOD SOLUTIONS S.R.L.?

HYPER LCH METHOD SOLUTIONS S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 11 august 2022, deci are 4 ani de activitate.

Cum pot contacta firma HYPER LCH METHOD SOLUTIONS S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0746 *** 279). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are HYPER LCH METHOD SOLUTIONS S.R.L.?

În 2025, HYPER LCH METHOD SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 713 mii lei și un profit net de 397 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este HYPER LCH METHOD SOLUTIONS S.R.L. plătitoare de TVA?

Da. HYPER LCH METHOD SOLUTIONS S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 iunie 2023. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează