Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVATVA la încasare28 ani pe piață

HYDRO SOLUTIONS SRL

CUI 10903880J1998007265405

B-dul Ion Mihalache, bl. 1, sc. B, et. P, ap. 1, București Sectorul 1, București

În 2025: cifra de afaceri 944 mii lei, profit net 226 mii lei, 4 angajați.

Despre HYDRO SOLUTIONS SRL

HYDRO SOLUTIONS SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 23 iulie 1998 cu numărul J1998007265405 și codul unic de înregistrare (CUI) 10903880, cu sediul în București Sector 1, municipiul București. Activitatea principală este „Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții” (cod CAEN 4313). Firma are 28 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 944 mii lei (+12% față de 2024), un profit net de 226 mii lei și 4 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 756 mii lei la 944 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 17 aprilie 2013 și aplică sistemul TVA la încasare.

Date de identificare

CUI
10903880
Nr. Registrul Comerțului
J1998007265405
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
23 iulie 1998
EUID
ROONRC.J1998007265405
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 17.04.2013

TVA la încasare
Da

din 17.04.2013

Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
05.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
944 mii lei

+12% față de 2024

Profit net
226 mii lei
Angajați (medie)
4
Capitaluri proprii
229 mii lei
Datorii
306 mii lei
Active totale
535 mii lei
Marjă netă
24%
Cifră / angajat
236 mii lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 57% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
-500 mii0500 mii1 mil2016: cifra de afaceri 255.425 lei; pierdere netă 139.301 lei20162017: cifra de afaceri 323.236 lei; pierdere netă 8.339 lei20172018: cifra de afaceri 502.266 lei; profit net 93.639 lei20182019: cifra de afaceri 595.589 lei; profit net 26.632 lei20192020: cifra de afaceri 468.546 lei; profit net 15.763 lei20202021: cifra de afaceri 756.337 lei; pierdere netă 135.217 lei20212022: cifra de afaceri 960.794 lei; profit net 294.387 lei20222023: cifra de afaceri 749.216 lei; profit net 181.698 lei20232024: cifra de afaceri 841.952 lei; profit net 42.348 lei20242025: cifra de afaceri 944.236 lei; profit net 226.193 lei2025
Indicator (lei)2016201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă255 mii323 mii502 mii596 mii469 mii756 mii961 mii749 mii842 mii944 mii
Venituri totale320 mii323 mii502 mii599 mii483 mii756 mii970 mii756 mii847 mii956 mii
Cheltuieli totale459 mii328 mii405 mii563 mii463 mii885 mii666 mii567 mii785 mii703 mii
Profit / pierdere brută-139 mii-5.10798 mii35 mii20 mii-129 mii304 mii189 mii63 mii253 mii
Profit / pierdere netă-139 mii-8.33994 mii27 mii16 mii-135 mii294 mii182 mii42 mii226 mii
Număr mediu de angajați4434444444
Active imobilizate118 mii93 mii69 mii107 mii89 mii74 mii39 mii185 mii133 mii95 mii
Active circulante3.47953 mii108 mii123 mii208 mii274 mii378 mii309 mii357 mii440 mii
creanțe16 mii10 mii56 mii98 mii122 mii169 mii78 mii180 mii83 mii417 mii
casa și conturi la bănci-12 mii42 mii52 mii25 mii86 mii106 mii300 mii128 mii274 mii23 mii
Cheltuieli în avans———15 mii——7.928—758—
Datorii234 mii267 mii205 mii247 mii283 mii469 mii251 mii138 mii95 mii306 mii
Capitaluri proprii-113 mii-121 mii-28 mii-1.10915 mii-121 mii174 mii356 mii396 mii229 mii
din care capital subscris vărsat200200200200200200200200200200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 15 din 35 în județul București și locul 82 din 283 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4313 – Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții.

Firme similare din județul București

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4313 – Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții

  • 3600 Captarea, tratarea și distribuția apei
  • 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
  • 4291 Construcții hidrotehnice
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4664 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente
  • 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
  • 7111 Activități de arhitectură
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
  • 7120 Activități de testări și analize tehnice
  • 5210 Depozitări

Întrebări frecvente despre HYDRO SOLUTIONS SRL

Care este CUI-ul firmei HYDRO SOLUTIONS SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei HYDRO SOLUTIONS SRL este 10903880, iar codul de TVA este RO10903880. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J1998007265405, iar codul EUID este ROONRC.J1998007265405.

Unde are sediul HYDRO SOLUTIONS SRL?

Sediul social al firmei HYDRO SOLUTIONS SRL este în B-dul Ion Mihalache, bl. 1, sc. B, et. P, ap. 1, București Sectorul 1, București, București Sector 1, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are HYDRO SOLUTIONS SRL?

Activitatea principală a firmei HYDRO SOLUTIONS SRL este „Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții”, cod CAEN 4313. În Registrul Comerțului are autorizate în total 16 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată HYDRO SOLUTIONS SRL?

HYDRO SOLUTIONS SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 23 iulie 1998, deci are 28 ani de activitate.

Cum pot contacta firma HYDRO SOLUTIONS SRL?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0721 *** 799). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are HYDRO SOLUTIONS SRL?

În 2025, HYDRO SOLUTIONS SRL a raportat o cifră de afaceri de 944 mii lei și un profit net de 226 mii lei, cu 4 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este HYDRO SOLUTIONS SRL plătitoare de TVA?

Da. HYDRO SOLUTIONS SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 17 aprilie 2013 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 5 octombrie 2026.

Explorează