HUDIN SERV SRL
POPEȘTI, Sat Popești, Comuna Baciu, Cluj
În 2025: cifra de afaceri 655 mii lei, profit net 394 mii lei, 1 angajați.
Despre HUDIN SERV SRL
HUDIN SERV SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 21 decembrie 2016 cu numărul J12/4434/2016 și codul unic de înregistrare (CUI) 36860359, cu sediul în Popești (com. Baciu), județul Cluj. Activitatea principală este „Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide” (cod CAEN 4221). Firma are 9 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 655 mii lei (+898% față de 2024), un profit net de 394 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 252 mii lei la 655 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 5 februarie 2025.
Date de identificare
- CUI
- 36860359
- Nr. Registrul Comerțului
- J12/4434/2016
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 21 decembrie 2016
- EUID
- ROONRC.J12/4434/2016
- Cod poștal
- 407058
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 04.10.2026
din 05.02.2025
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 655 mii lei
- Profit net
- 394 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 235 mii lei
- Datorii
- 131 mii lei
- Active totale
- 366 mii lei
- Marjă netă
- 60,2%
- Cifră / angajat
- 655 mii lei
+898% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 36% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 27 mii | 74 mii | 39 mii | 67 mii | 252 mii | 85 mii | 60 mii | 66 mii | 655 mii |
| Venituri totale | 27 mii | 75 mii | 43 mii | 67 mii | 252 mii | 85 mii | 60 mii | 66 mii | 657 mii |
| Cheltuieli totale | 56 mii | 71 mii | 45 mii | 67 mii | 98 mii | 171 mii | 146 mii | 174 mii | 254 mii |
| Profit / pierdere brută | -29 mii | 3.998 | -2.224 | -282 | 153 mii | -86 mii | -85 mii | -109 mii | 403 mii |
| Profit / pierdere netă | -29 mii | 3.252 | -2.652 | -948 | 151 mii | -87 mii | -86 mii | -109 mii | 394 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 701 | 467 | — | — | — | 13 mii | 148 mii | 251 mii | 311 mii |
| Active circulante | 1.143 | 8.106 | 13 mii | 6.785 | 145 mii | 83 mii | 49 mii | 50 mii | 55 mii |
| din care stocuri | — | — | 708 | 208 | — | — | — | — | — |
| creanțe | 384 | 4.373 | 8.540 | 6.086 | 43 mii | 49 mii | 48 mii | 48 mii | 49 mii |
| casa și conturi la bănci | 759 | 3.733 | 3.432 | 491 | 102 mii | 35 mii | 1.234 | 1.274 | 6.490 |
| Datorii | 31 mii | 35 mii | 41 mii | 36 mii | 24 mii | 61 mii | 248 mii | 461 mii | 131 mii |
| Capitaluri proprii | -29 mii | -26 mii | -29 mii | -30 mii | 121 mii | 36 mii | -50 mii | -160 mii | 235 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 22 din 46 în județul Cluj și locul 514 din 1.018 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4221 – Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide.
Firme similare din județul Cluj
- ANTOZAY TREND GROUP S.R.L. · Nima (com. Mintiu Gherlii)761 mii lei · 6 ang.
- ART ILIRUS S.R.L. · Dej732 mii lei · 2 ang.
- HIDROWELD S.R.L. · Cluj-Napoca544 mii lei · 2 ang.
- GREENFIELD SERVICES SRL · Cluj-Napoca538 mii lei · 1 ang.
- AQUA PIPE INSTALL S.R.L. · Cluj-Napoca511 mii lei · 4 ang.
- MAXIMUS INSTAL S.R.L. · Cluj-Napoca498 mii lei · 0 ang.
- ELENMARC IMPEX SRL · Dej497 mii lei · 5 ang.
- ADRISAN GAZ S.R.L. · Baciu494 mii lei · 1 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 04.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4221 – Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
- 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
- 4212 Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri
- 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
- 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
- 4291 Construcții hidrotehnice
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
- 4331 Lucrări de ipsoserie
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4339 Alte lucrări de finisare
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
- 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
- 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții
- 7739 Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.
Întrebări frecvente despre HUDIN SERV SRL
Care este CUI-ul firmei HUDIN SERV SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei HUDIN SERV SRL este 36860359, iar codul de TVA este RO36860359. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J12/4434/2016, iar codul EUID este ROONRC.J12/4434/2016.
Unde are sediul HUDIN SERV SRL?
Sediul social al firmei HUDIN SERV SRL este în POPEȘTI, Sat Popești, Comuna Baciu, Cluj, Popești (com. Baciu), județul Cluj, cod poștal 407058, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are HUDIN SERV SRL?
Activitatea principală a firmei HUDIN SERV SRL este „Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide”, cod CAEN 4221. În Registrul Comerțului are autorizate în total 29 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată HUDIN SERV SRL?
HUDIN SERV SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 21 decembrie 2016, deci are 9 ani de activitate.
Cum pot contacta firma HUDIN SERV SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru HUDIN SERV SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Popești (com. Baciu) sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are HUDIN SERV SRL?
În 2025, HUDIN SERV SRL a raportat o cifră de afaceri de 655 mii lei și un profit net de 394 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este HUDIN SERV SRL plătitoare de TVA?
Da. HUDIN SERV SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 5 februarie 2025. Datele au fost verificate la ANAF pe 4 octombrie 2026.