Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA1 an pe piață

GSP INFINITY S.R.L.

CUI 51143374J2025002824009

MIHAI VODĂ VITEAZUL, et. 1, ap. 5, Municipiul Iași, Iași

În 2025: cifra de afaceri 7.600 lei, profit net 4.502 lei.

Despre GSP INFINITY S.R.L.

GSP INFINITY S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 21 ianuarie 2025 cu numărul J2025002824009 și codul unic de înregistrare (CUI) 51143374, cu sediul în Iași, județul Iași. Activitatea principală este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)” (cod CAEN 6210). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 7.600 lei, un profit net de 4.502 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
51143374
Nr. Registrul Comerțului
J2025002824009
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
21 ianuarie 2025
EUID
ROONRC.J2025002824009
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
7.600 lei
Profit net
4.502 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
4.702 lei
Datorii
1.554 lei
Active totale
6.256 lei
Marjă netă
59,2%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 25% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă7.600
Venituri totale7.600
Cheltuieli totale2.268
Profit / pierdere brută5.332
Profit / pierdere netă4.502
Active circulante6.256
casa și conturi la bănci6.256
Datorii1.554
Capitaluri proprii4.702
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 1.010 din 1.027 în județul Iași și locul 13.849 din 14.306 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).

Firme similare din județul Iași

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

  • 5829 Activități de editare a altor produse software
  • 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
  • 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6391 Activități ale portalurilor web
  • 6392 Alte activități de servicii informaționale n.c. a

Întrebări frecvente despre GSP INFINITY S.R.L.

Care este CUI-ul firmei GSP INFINITY S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei GSP INFINITY S.R.L. este 51143374. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025002824009, iar codul EUID este ROONRC.J2025002824009.

Unde are sediul GSP INFINITY S.R.L.?

Sediul social al firmei GSP INFINITY S.R.L. este în MIHAI VODĂ VITEAZUL, et. 1, ap. 5, Municipiul Iași, Iași, județul Iași, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are GSP INFINITY S.R.L.?

Activitatea principală a firmei GSP INFINITY S.R.L. este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)”, cod CAEN 6210. În Registrul Comerțului are autorizate în total 7 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată GSP INFINITY S.R.L.?

GSP INFINITY S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 21 ianuarie 2025, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma GSP INFINITY S.R.L.?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru GSP INFINITY S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Iași sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are GSP INFINITY S.R.L.?

În 2025, GSP INFINITY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 7.600 lei și un profit net de 4.502 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este GSP INFINITY S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, GSP INFINITY S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Datele acestei firme sunt disponibile și prin API

Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:

GET /api/v1/firma/51143374

API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite

Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.

Explorează