Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA9 ani pe piață

GINEMED PLUS S.R.L.

CUI 36954720J12/213/2017

COJOCNEI, bl. C15, sc. 1, ap. 18, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj

În 2025: cifra de afaceri 1,1 mil lei, profit net 999 mii lei, 1 angajați.

Despre GINEMED PLUS S.R.L.

GINEMED PLUS S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 ianuarie 2017 cu numărul J12/213/2017 și codul unic de înregistrare (CUI) 36954720, cu sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală este „Activități de asistență medicală specializată” (cod CAEN 8622). Firma are 9 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 1,1 mil lei (+66% față de 2024), un profit net de 999 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 454 mii lei la 1,1 mil lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
36954720
Nr. Registrul Comerțului
J12/213/2017
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
27 ianuarie 2017
EUID
ROONRC.J12/213/2017
Cod poștal
400577

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
09.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
1,1 mil lei

+66% față de 2024

Profit net
999 mii lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
1,1 mil lei
Datorii
11 mii lei
Active totale
1,1 mil lei
Marjă netă
91,6%
Cifră / angajat
1,1 mil lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 1% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
0500 mii1 mil1,5 mil2017: cifra de afaceri 57.866 lei; profit net 28.771 lei20172018: cifra de afaceri 143.212 lei; profit net 106.976 lei20182019: cifra de afaceri 178.541 lei; profit net 113.204 lei20192020: cifra de afaceri 280.171 lei; profit net 212.745 lei20202021: cifra de afaceri 453.715 lei; profit net 365.442 lei20212022: cifra de afaceri 619.615 lei; profit net 563.158 lei20222023: cifra de afaceri 568.976 lei; profit net 513.867 lei20232024: cifra de afaceri 657.672 lei; profit net 520.713 lei20242025: cifra de afaceri 1.090.624 lei; profit net 999.037 lei2025
Indicator (lei)201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă58 mii143 mii179 mii280 mii454 mii620 mii569 mii658 mii1,1 mil
Venituri totale58 mii143 mii179 mii280 mii454 mii620 mii578 mii674 mii1,1 mil
Cheltuieli totale27 mii32 mii62 mii65 mii84 mii51 mii60 mii135 mii79 mii
Profit / pierdere brută31 mii111 mii116 mii215 mii370 mii568 mii519 mii540 mii1 mil
Profit / pierdere netă29 mii107 mii113 mii213 mii365 mii563 mii514 mii521 mii999 mii
Număr mediu de angajați—01111111
Active imobilizate——26 mii24 mii14 mii15 mii12 mii9.2526.621
Active circulante30 mii137 mii131 mii290 mii455 mii744 mii618 mii1 mil1,1 mil
din care stocuri———2.400—————
creanțe2.683126 mii108 mii197 mii246 mii431 mii120 mii332 mii1,1 mil
casa și conturi la bănci27 mii11 mii23 mii91 mii209 mii313 mii498 mii712 mii15 mii
Datorii6101.2922.8104.1265.29083 mii19 mii435 mii11 mii
Capitaluri proprii29 mii136 mii154 mii310 mii463 mii676 mii611 mii618 mii1,1 mil
din care capital subscris vărsat200200200200200200200200200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 145 din 831 în județul Cluj și locul 1.873 din 12.304 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 8622 – Activități de asistență medicală specializată.

Firme similare din județul Cluj

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 8622 – Activități de asistență medicală specializată

  • 7211 Cercetare- dezvoltare în biotehnologie
  • 7219 Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
  • 8560 Activități de servicii suport pentru învățământ
  • 8610 Activități de asistență spitalicească
  • 8621 Activități de asistență medicală generală
  • 8622 Activități de asistență medicală specializată
  • 8690 Alte activități referitoare la sănătatea umană

Întrebări frecvente despre GINEMED PLUS S.R.L.

Care este CUI-ul firmei GINEMED PLUS S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei GINEMED PLUS S.R.L. este 36954720. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J12/213/2017, iar codul EUID este ROONRC.J12/213/2017.

Unde are sediul GINEMED PLUS S.R.L.?

Sediul social al firmei GINEMED PLUS S.R.L. este în COJOCNEI, bl. C15, sc. 1, ap. 18, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, județul Cluj, cod poștal 400577, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are GINEMED PLUS S.R.L.?

Activitatea principală a firmei GINEMED PLUS S.R.L. este „Activități de asistență medicală specializată”, cod CAEN 8622. În Registrul Comerțului are autorizate în total 7 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată GINEMED PLUS S.R.L.?

GINEMED PLUS S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 ianuarie 2017, deci are 9 ani de activitate.

Cum pot contacta firma GINEMED PLUS S.R.L.?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru GINEMED PLUS S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Cluj-Napoca sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are GINEMED PLUS S.R.L.?

În 2025, GINEMED PLUS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1,1 mil lei și un profit net de 999 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este GINEMED PLUS S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, GINEMED PLUS S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 9 octombrie 2026.

Explorează