FRYZA SRL
MIHAI VITEAZUL, Sat Arva, Comuna Valea Călugărească, Prahova
În 2025: cifra de afaceri 147 mii lei, pierdere netă 279 mii lei.
Despre FRYZA SRL
FRYZA SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 10 decembrie 1998 cu numărul J1998001341291 și codul unic de înregistrare (CUI) 11278860, cu sediul în Arva (com. Valea Călugărească), județul Prahova. Activitatea principală este „Activități de coafură și frizerie” (cod CAEN 9621). Firma are 27 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 147 mii lei (-30% față de 2024), o pierdere netă de 279 mii lei. Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 124 mii lei la 147 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 11278860
- Nr. Registrul Comerțului
- J1998001341291
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 10 decembrie 1998
- EUID
- ROONRC.J1998001341291
- Cod poștal
- 107621
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 07.10.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 147 mii lei
- Pierdere netă
- 279 mii lei
- Angajați (medie)
- —
- Capitaluri proprii
- -740 mii lei
- Datorii
- 821 mii lei
- Active totale
- 81 mii lei
- Marjă netă
- -189,2%
-30% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; pierdere în ultimii doi ani; datorii mai mari decât activele (1015%); cifra de afaceri a scăzut cu 30% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 53 mii | 139 mii | 153 mii | 154 mii | 124 mii | 124 mii | 185 mii | 199 mii | 211 mii | 147 mii |
| Venituri totale | 53 mii | 139 mii | 153 mii | 154 mii | 124 mii | 124 mii | 185 mii | 199 mii | 211 mii | 147 mii |
| Cheltuieli totale | 209 mii | 234 mii | 260 mii | 269 mii | 236 mii | 283 mii | 301 mii | 340 mii | 413 mii | 424 mii |
| Profit / pierdere brută | -156 mii | -95 mii | -106 mii | -114 mii | -112 mii | -160 mii | -116 mii | -140 mii | -203 mii | -277 mii |
| Profit / pierdere netă | -157 mii | -96 mii | -108 mii | -116 mii | -113 mii | -161 mii | -118 mii | -142 mii | -205 mii | -279 mii |
| Active imobilizate | 39 mii | 39 mii | 39 mii | 39 mii | 39 mii | 39 mii | 39 mii | 39 mii | 39 mii | 39 mii |
| Active circulante | 31 mii | 29 mii | 32 mii | 29 mii | 500 | — | 357 | 3.988 | 868 | 42 mii |
| din care stocuri | — | — | — | 500 | 500 | — | — | — | — | — |
| creanțe | 20 mii | 20 mii | 11 mii | 20 mii | — | — | — | — | — | — |
| casa și conturi la bănci | 11 mii | 9.467 | 21 mii | 7.917 | — | — | 357 | 3.988 | 868 | 42 mii |
| Datorii | 484 mii | 578 mii | 667 mii | 506 mii | 890 mii | 1 mil | 1,2 mil | 1,3 mil | 501 mii | 821 mii |
| Capitaluri proprii | -414 mii | -510 mii | -596 mii | -438 mii | -850 mii | -1 mil | -1,1 mil | -1,3 mil | -462 mii | -740 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 53 din 184 în județul Prahova și locul 2.392 din 6.643 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 9621 – Activități de coafură și frizerie.
Firme similare din județul Prahova
- R & R SISTERS STUDIO S.R.L. · Urlați152 mii lei · 3 ang.
- LIFE CHIC SALON S.R.L. · Bușteni152 mii lei · 2 ang.
- SENSI BY RAMONA S.R.L. · Ploiești149 mii lei · 1 ang.
- ADY NEL FRIZERIE S.R.L. · Măneciu-Pământeni (com. Măneciu)148 mii lei · 2 ang.
- MAINI INZESTRATE S.R.L. · Câmpina148 mii lei · 3 ang.
- DREEAMIR BEAUTY SRL · Ploiești144 mii lei · 2 ang.
- COAFOR ALYNA SRL · Vălenii De Munte144 mii lei · 2 ang.
- FLORYELA BEAUTY S.R.L. · Ploiești142 mii lei · 4 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 07.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 9621 – Activități de coafură și frizerie
- 9621 Activități de coafură și frizerie
- 9622 Activități de tratament și înfrumusețare
Întrebări frecvente despre FRYZA SRL
Care este CUI-ul firmei FRYZA SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei FRYZA SRL este 11278860. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J1998001341291, iar codul EUID este ROONRC.J1998001341291.
Unde are sediul FRYZA SRL?
Sediul social al firmei FRYZA SRL este în MIHAI VITEAZUL, Sat Arva, Comuna Valea Călugărească, Prahova, Arva (com. Valea Călugărească), județul Prahova, cod poștal 107621, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are FRYZA SRL?
Activitatea principală a firmei FRYZA SRL este „Activități de coafură și frizerie”, cod CAEN 9621. În Registrul Comerțului are autorizate în total 2 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată FRYZA SRL?
FRYZA SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 10 decembrie 1998, deci are 27 ani de activitate.
Cum pot contacta firma FRYZA SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru FRYZA SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Arva (com. Valea Călugărească) sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are FRYZA SRL?
În 2025, FRYZA SRL a raportat o cifră de afaceri de 147 mii lei și o pierdere netă de 279 mii lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este FRYZA SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, FRYZA SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 7 octombrie 2026.