Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVA1 an pe piață

FP DEVELOPMENT 3 S.R.L.

CUI 51430835J2025017088007

GHEORGHE ȚIȚEICĂ, et. 6, București Sectorul 2, București

În 2025: cifra de afaceri — lei, pierdere netă 8.700 lei.

Despre FP DEVELOPMENT 3 S.R.L.

FP DEVELOPMENT 3 S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 11 martie 2025 cu numărul J2025017088007 și codul unic de înregistrare (CUI) 51430835, cu sediul în București Sector 2, municipiul București. Activitatea principală este „Dezvoltare (promovare) imobiliară” (cod CAEN 6812). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 8.700 lei. Este înregistrată în scopuri de TVA din 12 martie 2025.

Date de identificare

CUI
51430835
Nr. Registrul Comerțului
J2025017088007
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
11 martie 2025
EUID
ROONRC.J2025017088007
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 12.03.2025

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
— lei
Pierdere netă
8.700 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
1.300 lei
Datorii
9.941 lei
Active totale
11 mii lei
Risc mediu

Indicator de risc de insolvență: Pierdere în 2025; datorii de 88% din active; fără venituri raportate în 2025. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cheltuieli totale8.700
Profit / pierdere brută-8.700
Profit / pierdere netă-8.700
Active circulante11 mii
creanțe1.551
casa și conturi la bănci9.690
Datorii9.941
Capitaluri proprii1.300
din care capital subscris vărsat10 mii

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul București

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 13.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 6812 – Dezvoltare (promovare) imobiliară

  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
  • 4614 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane
  • 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie
  • 4616 Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
  • 6499 Alte intermedieri financiare n.c.a., exceptând activități de asigurări și fonduri de pensii
  • 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
  • 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
  • 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare
  • 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
  • 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
  • 7911 Activități ale agențiilor turistice
  • 7912 Activități ale tur-operatorilor
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Întrebări frecvente despre FP DEVELOPMENT 3 S.R.L.

Care este CUI-ul firmei FP DEVELOPMENT 3 S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei FP DEVELOPMENT 3 S.R.L. este 51430835, iar codul de TVA este RO51430835. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025017088007, iar codul EUID este ROONRC.J2025017088007.

Unde are sediul FP DEVELOPMENT 3 S.R.L.?

Sediul social al firmei FP DEVELOPMENT 3 S.R.L. este în GHEORGHE ȚIȚEICĂ, et. 6, București Sectorul 2, București, București Sector 2, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are FP DEVELOPMENT 3 S.R.L.?

Activitatea principală a firmei FP DEVELOPMENT 3 S.R.L. este „Dezvoltare (promovare) imobiliară”, cod CAEN 6812. În Registrul Comerțului are autorizate în total 19 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată FP DEVELOPMENT 3 S.R.L.?

FP DEVELOPMENT 3 S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 11 martie 2025, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma FP DEVELOPMENT 3 S.R.L.?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru FP DEVELOPMENT 3 S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din București Sector 2 sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are FP DEVELOPMENT 3 S.R.L.?

În 2025, FP DEVELOPMENT 3 S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și o pierdere netă de 8.700 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este FP DEVELOPMENT 3 S.R.L. plătitoare de TVA?

Da. FP DEVELOPMENT 3 S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 12 martie 2025. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează