Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVA11 ani pe piață

FOREST MALINI S.R.L.

CUI 33909555J2014000990335

PRINCIPALĂ, Sat Mălini, Comuna Mălini, Suceava

În 2025: cifra de afaceri 5,3 mil lei, profit net 201 mii lei, 13 angajați.

Despre FOREST MALINI S.R.L.

FOREST MALINI S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 17 decembrie 2014 cu numărul J2014000990335 și codul unic de înregistrare (CUI) 33909555, cu sediul în Mălini, județul Suceava. Activitatea principală este „Tăierea și rindeluirea lemnului” (cod CAEN 1611). Firma are 11 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 5,3 mil lei (+47% față de 2024), un profit net de 201 mii lei și 13 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 201 mii lei la 5,3 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 16 martie 2015.

Date de identificare

CUI
33909555
Nr. Registrul Comerțului
J2014000990335
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
17 decembrie 2014
EUID
ROONRC.J2014000990335
Cod poștal
727350

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 16.03.2015

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
06.10.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Fălticeni

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
5,3 mil lei

+47% față de 2024

Profit net
201 mii lei
Angajați (medie)
13
Capitaluri proprii
2,3 mil lei
Datorii
1,5 mil lei
Active totale
3,8 mil lei
Marjă netă
3,8%
Cifră / angajat
410 mii lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 39% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
02 mil4 mil6 mil2016: cifra de afaceri 2.174.014 lei; profit net 21.922 lei20162017: cifra de afaceri 938.642 lei; profit net 73.271 lei20172018: cifra de afaceri 1.828.210 lei; profit net 3.707 lei20182019: cifra de afaceri 262.883 lei; profit net 3.460 lei20192020: cifra de afaceri 994.665 lei; profit net 139.551 lei20202021: cifra de afaceri 201.200 lei; profit net 10.609 lei20212022: cifra de afaceri 2.141.056 lei; profit net 425.536 lei20222023: cifra de afaceri 612.966 lei; profit net 27.515 lei20232024: cifra de afaceri 3.615.275 lei; profit net 222.040 lei20242025: cifra de afaceri 5.332.341 lei; profit net 201.178 lei2025
Indicator (lei)2016201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă2,2 mil939 mii1,8 mil263 mii995 mii201 mii2,1 mil613 mii3,6 mil5,3 mil
Venituri totale2,3 mil870 mii1,9 mil285 mii1,1 mil271 mii2,1 mil895 mii4 mil6,5 mil
Cheltuieli totale2,3 mil782 mii1,9 mil281 mii909 mii259 mii1,7 mil858 mii3,7 mil6,3 mil
Profit / pierdere brută27 mii88 mii10 mii4.252165 mii13 mii435 mii37 mii265 mii240 mii
Profit / pierdere netă22 mii73 mii3.7073.460140 mii11 mii426 mii28 mii222 mii201 mii
Număr mediu de angajați44677786813
Active imobilizate54 mii61 mii48 mii27 mii16 mii205 mii597 mii751 mii1 mil1,9 mil
Active circulante268 mii370 mii413 mii349 mii522 mii532 mii823 mii845 mii1,9 mil1,9 mil
din care stocuri97 mii—59 mii36 mii35 mii324 mii119 mii243 mii913 mii1,4 mil
creanțe168 mii377 mii211 mii111 mii298 mii115 mii648 mii376 mii481 mii387 mii
casa și conturi la bănci2.636-7.607143 mii201 mii188 mii93 mii56 mii225 mii521 mii142 mii
Datorii262 mii248 mii275 mii186 mii209 mii537 mii794 mii943 mii806 mii1,5 mil
Capitaluri proprii60 mii183 mii186 mii190 mii329 mii200 mii626 mii653 mii2,1 mil2,3 mil
din care capital subscris vărsat1.00050 mii50 mii50 mii50 mii50 mii50 mii50 mii1,3 mil1,3 mil

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 41 din 218 în județul Suceava și locul 190 din 1.325 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 1611 – Tăierea și rindeluirea lemnului.

Firme similare din județul Suceava

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 15.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 1611 – Tăierea și rindeluirea lemnului

  • 0210 Silvicultură și alte activități forestiere
  • 0220 Exploatarea forestieră
  • 0230 Colectarea produselor forestiere nelemnoase din flora spontană
  • 0240 Activități de servicii anexe silviculturii
  • 1611 Tăierea și rindeluirea lemnului
  • 1612 Prelucrarea și finisarea lemnului
  • 1624 Fabricarea ambalajelor din lemn
  • 3512 Producția de energie electrică din resurse regenerabile
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
  • 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
  • 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
  • 5210 Depozitări

Întrebări frecvente despre FOREST MALINI S.R.L.

Care este CUI-ul firmei FOREST MALINI S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei FOREST MALINI S.R.L. este 33909555, iar codul de TVA este RO33909555. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2014000990335, iar codul EUID este ROONRC.J2014000990335.

Unde are sediul FOREST MALINI S.R.L.?

Sediul social al firmei FOREST MALINI S.R.L. este în PRINCIPALĂ, Sat Mălini, Comuna Mălini, Suceava, județul Suceava, cod poștal 727350, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are FOREST MALINI S.R.L.?

Activitatea principală a firmei FOREST MALINI S.R.L. este „Tăierea și rindeluirea lemnului”, cod CAEN 1611. În Registrul Comerțului are autorizate în total 14 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată FOREST MALINI S.R.L.?

FOREST MALINI S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 17 decembrie 2014, deci are 11 ani de activitate.

Cum pot contacta firma FOREST MALINI S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0751 *** 307). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are FOREST MALINI S.R.L.?

În 2025, FOREST MALINI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 5,3 mil lei și un profit net de 201 mii lei, cu 13 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este FOREST MALINI S.R.L. plătitoare de TVA?

Da. FOREST MALINI S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 16 martie 2015. Datele au fost verificate la ANAF pe 6 octombrie 2026.

Explorează