FLUMY TRANS SRL
Str. GHIOSESTI, Loc. Comarnic, Oraș Comarnic, Prahova
În 2025: cifra de afaceri 0 lei, pierdere netă 9.367 lei.
Despre FLUMY TRANS SRL
FLUMY TRANS SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 20 martie 2002 cu numărul J29/325/2002 și codul unic de înregistrare (CUI) 14528147, cu sediul în Comarnic, județul Prahova. Activitatea principală este „Transporturi rutiere de mărfuri” (cod CAEN 4941). Firma are 24 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 9.367 lei. Între 2017 și 2021, cifra de afaceri a scăzut (de la 621 mii lei la 167 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 3 aprilie 2025.
Date de identificare
- CUI
- 14528147
- Nr. Registrul Comerțului
- J29/325/2002
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 20 martie 2002
- EUID
- ROONRC.J29/325/2002
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
din 03.04.2025
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Câmpina
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 0 lei
- Pierdere netă
- 9.367 lei
- Angajați (medie)
- —
- Capitaluri proprii
- -370 mii lei
- Datorii
- 895 mii lei
- Active totale
- 525 mii lei
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; pierdere în ultimii doi ani; datorii mai mari decât activele (171%). Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 732 mii | 621 mii | 374 mii | 505 mii | 1,3 mil | 167 mii | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Venituri totale | 732 mii | 621 mii | 374 mii | 599 mii | 1,3 mil | 346 mii | 82 mii | 5.882 | 0 | 6 |
| Cheltuieli totale | 479 mii | 707 mii | 369 mii | 518 mii | 861 mii | 469 mii | 84 mii | 155 mii | 2.078 | 9.373 |
| Profit / pierdere brută | 253 mii | -86 mii | 4.927 | 82 mii | 398 mii | -124 mii | -2.307 | -149 mii | -2.078 | -9.367 |
| Profit / pierdere netă | 245 mii | -92 mii | 1.288 | 76 mii | 386 mii | -124 mii | -4.621 | -149 mii | -2.078 | -9.367 |
| Număr mediu de angajați | 9 | 11 | 8 | 7 | 7 | 2 | — | — | — | — |
| Active imobilizate | 233 mii | 324 mii | 254 mii | 618 mii | 478 mii | 194 mii | 157 mii | 155 mii | 153 mii | 152 mii |
| Active circulante | 170 mii | 378 mii | 275 mii | 354 mii | 1 mil | 445 mii | 290 mii | 285 mii | 342 mii | 373 mii |
| din care stocuri | 2.376 | 12 mii | 13 mii | — | — | — | — | — | — | — |
| creanțe | 78 mii | 291 mii | 235 mii | 317 mii | 1 mil | 439 mii | 283 mii | 283 mii | 340 mii | 340 mii |
| casa și conturi la bănci | 90 mii | 75 mii | 27 mii | 37 mii | 1.139 | 6.246 | 7.769 | 2.241 | 2.045 | 32 mii |
| Datorii | 234 mii | 626 mii | 452 mii | 818 mii | 981 mii | 813 mii | 627 mii | 768 mii | 855 mii | 895 mii |
| Capitaluri proprii | 168 mii | 76 mii | 78 mii | 154 mii | 539 mii | -175 mii | -179 mii | -328 mii | -361 mii | -370 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Firme similare din județul Prahova
- ALEXVIO AUTO INTERNATIONAL SRL · Sălciile0 lei · 0 ang.
- HĂBUDEANU LOGISTIC S.R.L. · Filipeștii De Pădure0 lei · 0 ang.
- PANIM TRANS SRL · Teișani0 lei · 0 ang.
- ALCRIS ECOTRANS SRL · Ploiești0 lei · 0 ang.
- ENZOMARADION S.R.L. · Chițorani (com. Bucov)0 lei · 1 ang.
- KRISANA TRANS SRL · Bobicești (com. Predeal-Sărari)0 lei · 0 ang.
- DAE ALPIN TRANS S.R.L. · Bușteni0 lei · 1 ang.
- ILVAS DISTRIBUTION SRL · Băicoi0 lei · 0 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4212 Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
- 4291 Construcții hidrotehnice
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
- 4932 Transporturi cu taxiuri
- 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Întrebări frecvente despre FLUMY TRANS SRL
Care este CUI-ul firmei FLUMY TRANS SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei FLUMY TRANS SRL este 14528147, iar codul de TVA este RO14528147. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J29/325/2002, iar codul EUID este ROONRC.J29/325/2002.
Unde are sediul FLUMY TRANS SRL?
Sediul social al firmei FLUMY TRANS SRL este în Str. GHIOSESTI, Loc. Comarnic, Oraș Comarnic, Prahova, județul Prahova, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are FLUMY TRANS SRL?
Activitatea principală a firmei FLUMY TRANS SRL este „Transporturi rutiere de mărfuri”, cod CAEN 4941. În Registrul Comerțului are autorizate în total 10 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată FLUMY TRANS SRL?
FLUMY TRANS SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 20 martie 2002, deci are 24 ani de activitate.
Cum pot contacta firma FLUMY TRANS SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0722 *** 369). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are FLUMY TRANS SRL?
În 2025, FLUMY TRANS SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și o pierdere netă de 9.367 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este FLUMY TRANS SRL plătitoare de TVA?
Da. FLUMY TRANS SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 3 aprilie 2025. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.