FLEVI TESTING SOLUTION S.R.L.
NARCISELOR, Sat Florești, Comuna Florești, Cluj
În 2025: cifra de afaceri 327 mii lei, profit net 255 mii lei, 1 angajați.
Despre FLEVI TESTING SOLUTION S.R.L.
FLEVI TESTING SOLUTION S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 25 aprilie 2023 cu numărul J2023001827122 și codul unic de înregistrare (CUI) 48044800, cu sediul în Florești, județul Cluj. Activitatea principală este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)” (cod CAEN 6210). Firma are 3 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 327 mii lei (-20% față de 2024), un profit net de 255 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2023 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 232 mii lei la 327 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 noiembrie 2024.
Date de identificare
- CUI
- 48044800
- Nr. Registrul Comerțului
- J2023001827122
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 25 aprilie 2023
- EUID
- ROONRC.J2023001827122
- Cod poștal
- 407280
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
din 01.11.2024
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 327 mii lei
- Profit net
- 255 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 255 mii lei
- Datorii
- 17 mii lei
- Active totale
- 272 mii lei
- Marjă netă
- 77,9%
- Cifră / angajat
- 327 mii lei
-20% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 6% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 232 mii | 408 mii | 327 mii |
| Venituri totale | 232 mii | 408 mii | 327 mii |
| Cheltuieli totale | 38 mii | 53 mii | 63 mii |
| Profit / pierdere brută | 194 mii | 355 mii | 264 mii |
| Profit / pierdere netă | 192 mii | 343 mii | 255 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 2.584 | 4.796 | 3.501 |
| Active circulante | 196 mii | 349 mii | 268 mii |
| creanțe | 146 mii | 299 mii | 226 mii |
| casa și conturi la bănci | 51 mii | 50 mii | 42 mii |
| Cheltuieli în avans | — | — | 138 |
| Datorii | 7.102 | 11 mii | 17 mii |
| Capitaluri proprii | 192 mii | 343 mii | 255 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 1.152 din 1.991 în județul Cluj și locul 7.378 din 14.285 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).
Firme similare din județul Cluj
- CORPOIT S.R.L. · Apahida328 mii lei · 1 ang.
- THE WIZARDS OF CRM S.R.L. · Cluj-Napoca328 mii lei · 1 ang.
- DRAGOS OLTEANU ENGINEERING S.R.L. · Cluj-Napoca328 mii lei · 1 ang.
- TECHWIND ADVERSE S.R.L. · Petreștii De Jos327 mii lei · 1 ang.
- DEVOPS DATA TECH S.R.L. · Florești327 mii lei · 1 ang.
- UP TO SCRATCH SRL · Cluj-Napoca326 mii lei · 1 ang.
- BYTEWISE INNOVATIONS S.R.L. · Cluj-Napoca326 mii lei · 1 ang.
- BE READY TECHNOLOGIES S.R.L. · Cluj-Napoca326 mii lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației
- 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
- 6312 Activități ale portalurilor web
Întrebări frecvente despre FLEVI TESTING SOLUTION S.R.L.
Care este CUI-ul firmei FLEVI TESTING SOLUTION S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei FLEVI TESTING SOLUTION S.R.L. este 48044800, iar codul de TVA este RO48044800. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2023001827122, iar codul EUID este ROONRC.J2023001827122.
Unde are sediul FLEVI TESTING SOLUTION S.R.L.?
Sediul social al firmei FLEVI TESTING SOLUTION S.R.L. este în NARCISELOR, Sat Florești, Comuna Florești, Cluj, județul Cluj, cod poștal 407280, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are FLEVI TESTING SOLUTION S.R.L.?
Activitatea principală a firmei FLEVI TESTING SOLUTION S.R.L. este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)”, cod CAEN 6210. În Registrul Comerțului are autorizate în total 6 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată FLEVI TESTING SOLUTION S.R.L.?
FLEVI TESTING SOLUTION S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 25 aprilie 2023, deci are 3 ani de activitate.
Cum pot contacta firma FLEVI TESTING SOLUTION S.R.L.?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0746 *** 008). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are FLEVI TESTING SOLUTION S.R.L.?
În 2025, FLEVI TESTING SOLUTION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 327 mii lei și un profit net de 255 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este FLEVI TESTING SOLUTION S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. FLEVI TESTING SOLUTION S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 noiembrie 2024. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.