FLETHO LLC SRL
LOLOIASCA, Sat Loloiasca, Comuna Tomșani, Prahova
A primit finanțare publică (2 proiecte)În 2025: cifra de afaceri 269 mii lei, profit net 36 mii lei.
Despre FLETHO LLC SRL
FLETHO LLC SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 3 iulie 2017 cu numărul J2017001683293 și codul unic de înregistrare (CUI) 37880338, cu sediul în Loloiasca (com. Tomșani), județul Prahova. Activitatea principală este „Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare” (cod CAEN 4712). Firma are 9 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 269 mii lei (+2% față de 2024), un profit net de 36 mii lei. Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 1,3 mil lei la 269 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 18 martie 2019.
Date de identificare
- CUI
- 37880338
- Nr. Registrul Comerțului
- J2017001683293
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 03 iulie 2017
- EUID
- ROONRC.J2017001683293
- Cod poștal
- 107616
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 03.10.2026
din 18.03.2019
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Mizil
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 269 mii lei
- Profit net
- 36 mii lei
- Angajați (medie)
- —
- Capitaluri proprii
- 292 mii lei
- Datorii
- 639 mii lei
- Active totale
- 930 mii lei
- Marjă netă
- 13,5%
+2% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 69% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 727 mii | 881 mii | 1,3 mil | 215 mii | 249 mii | 265 mii | 269 mii |
| Venituri totale | 0 | 735 mii | 894 mii | 1,3 mil | 220 mii | 249 mii | 265 mii | 269 mii |
| Cheltuieli totale | 135 | 621 mii | 730 mii | 972 mii | 111 mii | 86 mii | 136 mii | 217 mii |
| Profit / pierdere brută | -135 | 114 mii | 164 mii | 334 mii | 109 mii | 163 mii | 129 mii | 52 mii |
| Profit / pierdere netă | -135 | 94 mii | 141 mii | 324 mii | 105 mii | 140 mii | 108 mii | 36 mii |
| Număr mediu de angajați | — | — | — | 1 | 1 | 0 | — | — |
| Active imobilizate | — | 245 | 2.525 | 234 mii | 245 mii | 234 mii | 439 mii | 809 mii |
| Active circulante | 2.185 | 114 mii | 250 mii | 393 mii | 147 mii | 88 mii | 92 mii | 121 mii |
| din care stocuri | — | 87 mii | 175 mii | 28 mii | — | 523 | 10 | 20 mii |
| creanțe | 2.000 | 15 mii | 66 mii | 321 mii | 93 mii | 68 mii | 75 mii | 101 mii |
| casa și conturi la bănci | 185 | 12 mii | 9.068 | 43 mii | 53 mii | 19 mii | 17 mii | 211 |
| Datorii | 2.120 | 20 mii | 111 mii | 262 mii | 286 mii | 94 mii | 276 mii | 639 mii |
| Venituri în avans | — | — | 45 | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 65 | 94 mii | 141 mii | 365 mii | 106 mii | 227 mii | 255 mii | 292 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 224 din 461 în județul Prahova și locul 4.684 din 10.466 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4712 – Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare.
Firme similare din județul Prahova
- MALEDI STIL S.R.L. · Telega277 mii lei · 2 ang.
- OMNIMAG S.R.L. · Filipeștii De Pădure275 mii lei · 1 ang.
- NYNCRIS IMPEX SRL · Ploiești272 mii lei · 1 ang.
- AVEO & D COM SRL · ***localitatea Negasita***271 mii lei · 2 ang.
- SLONSTORE MANTA S.R.L. · Vălenii De Munte269 mii lei · 2 ang.
- HOZON FLORA COM SRL · Slănic269 mii lei · 2 ang.
- TAVI PRACTIC CONS SRL · Tinosu267 mii lei · 2 ang.
- TAVYMAR MARKET S.R.L. · Negoiești (com. Brazi)264 mii lei · 1 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 03.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4712 – Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
- 6622 Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări
Întrebări frecvente despre FLETHO LLC SRL
Care este CUI-ul firmei FLETHO LLC SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei FLETHO LLC SRL este 37880338, iar codul de TVA este RO37880338. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2017001683293, iar codul EUID este ROONRC.J2017001683293.
Unde are sediul FLETHO LLC SRL?
Sediul social al firmei FLETHO LLC SRL este în LOLOIASCA, Sat Loloiasca, Comuna Tomșani, Prahova, Loloiasca (com. Tomșani), județul Prahova, cod poștal 107616, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are FLETHO LLC SRL?
Activitatea principală a firmei FLETHO LLC SRL este „Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare”, cod CAEN 4712. În Registrul Comerțului are autorizate în total 2 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată FLETHO LLC SRL?
FLETHO LLC SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 3 iulie 2017, deci are 9 ani de activitate.
Cum pot contacta firma FLETHO LLC SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0720 *** 551). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are FLETHO LLC SRL?
În 2025, FLETHO LLC SRL a raportat o cifră de afaceri de 269 mii lei și un profit net de 36 mii lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este FLETHO LLC SRL plătitoare de TVA?
Da. FLETHO LLC SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 18 martie 2019. Datele au fost verificate la ANAF pe 3 octombrie 2026.
Explorează
- Firme din Loloiasca (com. Tomșani)
- Firme cu CAEN 4712 din județul Prahova
- CAEN 4712 – Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
- Top firme din județul Prahova
- Top firme cu CAEN 4712
- Firme noi din județul Prahova
- Beneficiari de fonduri din județul Prahova
- Compară FLETHO LLC SRL cu alte firme