FLEMBO 2004 SRL
Pieții, Loc. Târgu Bujor, Oraș Târgu Bujor, Galați
În 2025: cifra de afaceri 569 mii lei, pierdere netă 19 mii lei, 2 angajați.
Despre FLEMBO 2004 SRL
FLEMBO 2004 SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 9 aprilie 2004 cu numărul J2004000535171 și codul unic de înregistrare (CUI) 16325254, cu sediul în Târgu Bujor, județul Galați. Activitatea principală este „Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare” (cod CAEN 4712). Firma are 22 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 569 mii lei (+8% față de 2024), o pierdere netă de 19 mii lei și 2 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 724 mii lei la 569 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 octombrie 2007.
Date de identificare
- CUI
- 16325254
- Nr. Registrul Comerțului
- J2004000535171
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 09 aprilie 2004
- EUID
- ROONRC.J2004000535171
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 12.10.2026
din 01.10.2007
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Târgu Bujor
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 569 mii lei
- Pierdere netă
- 19 mii lei
- Angajați (medie)
- 2
- Capitaluri proprii
- 331 mii lei
- Datorii
- 131 mii lei
- Active totale
- 462 mii lei
- Marjă netă
- -3,3%
- Cifră / angajat
- 284 mii lei
+8% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Pierdere în 2025. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 446 mii | 553 mii | 824 mii | 895 mii | 675 mii | 724 mii | 499 mii | 536 mii | 529 mii | 569 mii |
| Venituri totale | 462 mii | 579 mii | 867 mii | 918 mii | 679 mii | 724 mii | 499 mii | 536 mii | 555 mii | 569 mii |
| Cheltuieli totale | 420 mii | 517 mii | 762 mii | 842 mii | 647 mii | 673 mii | 486 mii | 582 mii | 552 mii | 587 mii |
| Profit / pierdere brută | 42 mii | 62 mii | 105 mii | 75 mii | 32 mii | 51 mii | 13 mii | -47 mii | 3.401 | -19 mii |
| Profit / pierdere netă | 37 mii | 56 mii | 97 mii | 66 mii | 27 mii | 45 mii | 8.449 | -51 mii | 1.230 | -19 mii |
| Număr mediu de angajați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 |
| Active imobilizate | 115 mii | 128 mii | 112 mii | 101 mii | 90 mii | 96 mii | 220 mii | 228 mii | 185 mii | 151 mii |
| Active circulante | 284 mii | 259 mii | 368 mii | 327 mii | 372 mii | 379 mii | 347 mii | 343 mii | 293 mii | 311 mii |
| din care stocuri | 164 mii | 198 mii | 282 mii | 230 mii | 331 mii | 250 mii | 249 mii | 139 mii | 152 mii | 193 mii |
| creanțe | 41 mii | 34 mii | 6.372 | 7.131 | 35 mii | 41 mii | 38 mii | 157 mii | 51 mii | 27 mii |
| casa și conturi la bănci | 79 mii | 28 mii | 80 mii | 90 mii | 5.948 | 88 mii | 60 mii | 47 mii | 90 mii | 90 mii |
| Cheltuieli în avans | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.260 | 1.595 | 0 | — | — |
| Datorii | 303 mii | 205 mii | 203 mii | 87 mii | 97 mii | 67 mii | 150 mii | 185 mii | 123 mii | 131 mii |
| Capitaluri proprii | 96 mii | 182 mii | 277 mii | 340 mii | 365 mii | 409 mii | 419 mii | 386 mii | 355 mii | 331 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 91 din 402 în județul Galați și locul 2.971 din 10.465 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4712 – Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare.
Firme similare din județul Galați
- EDYLUPAL SRL · Cosmești633 mii lei · 3 ang.
- GLOBAL TRENDS MCA S.R.L. · Șendreni597 mii lei · 1 ang.
- ANIMATO ALEX SRL · Galați584 mii lei · 3 ang.
- AXEN STAR SRL · Galați575 mii lei · 2 ang.
- FLORI COND TRANZACTION SRL · Tecuci560 mii lei · 2 ang.
- PASCAL STUDIO 23 S.R.L. · Ghidigeni532 mii lei · 1 ang.
- PRISITN DIGITAL SERVICES S.R.L. · Cudalbi529 mii lei · 0 ang.
- PRO TERM 99 SRL · Tecuci516 mii lei · 1 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 12.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4712 – Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit
- 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
Întrebări frecvente despre FLEMBO 2004 SRL
Care este CUI-ul firmei FLEMBO 2004 SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei FLEMBO 2004 SRL este 16325254, iar codul de TVA este RO16325254. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2004000535171, iar codul EUID este ROONRC.J2004000535171.
Unde are sediul FLEMBO 2004 SRL?
Sediul social al firmei FLEMBO 2004 SRL este în Pieții, Loc. Târgu Bujor, Oraș Târgu Bujor, Galați, județul Galați, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are FLEMBO 2004 SRL?
Activitatea principală a firmei FLEMBO 2004 SRL este „Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare”, cod CAEN 4712. În Registrul Comerțului are autorizate în total 5 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată FLEMBO 2004 SRL?
FLEMBO 2004 SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 9 aprilie 2004, deci are 22 ani de activitate.
Cum pot contacta firma FLEMBO 2004 SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0764 *** 007). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are FLEMBO 2004 SRL?
În 2025, FLEMBO 2004 SRL a raportat o cifră de afaceri de 569 mii lei și o pierdere netă de 19 mii lei, cu 2 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este FLEMBO 2004 SRL plătitoare de TVA?
Da. FLEMBO 2004 SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 octombrie 2007. Datele au fost verificate la ANAF pe 12 octombrie 2026.