Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVAînființată anul acesta

FIERATEX S.R.L.

CUI 53012219J2025092748003

PANDURILOR, Sat Balta, Oraș Filiasi, Dolj

În 2025: cifra de afaceri 9.733 lei, profit net 6.620 lei, 0 angajați.

Despre FIERATEX S.R.L.

FIERATEX S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 noiembrie 2025 cu numărul J2025092748003 și codul unic de înregistrare (CUI) 53012219, cu sediul în Sat Balta, Oraș Filiasi, județul Dolj. Activitatea principală este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)” (cod CAEN 6210). Firma este înființată de mai puțin de un an. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 9.733 lei, un profit net de 6.620 lei și 0 angajați (număr mediu). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
53012219
Nr. Registrul Comerțului
J2025092748003
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
26 noiembrie 2025
EUID
ROONRC.J2025092748003
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Filiaşi

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
9.733 lei
Profit net
6.620 lei
Angajați (medie)
0
Capitaluri proprii
6.820 lei
Datorii
3.282 lei
Active totale
10 mii lei
Marjă netă
68%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 32% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă9.733
Venituri totale9.733
Cheltuieli totale3.016
Profit / pierdere brută6.717
Profit / pierdere netă6.620
Active circulante10 mii
creanțe200
casa și conturi la bănci9.902
Datorii3.282
Capitaluri proprii6.820

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 321 din 339 în județul Dolj și locul 13.758 din 14.291 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).

Firme similare din județul Dolj

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

  • 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
  • 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6391 Activități ale portalurilor web
  • 6392 Alte activități de servicii informaționale n.c. a

Întrebări frecvente despre FIERATEX S.R.L.

Care este CUI-ul firmei FIERATEX S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei FIERATEX S.R.L. este 53012219. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025092748003, iar codul EUID este ROONRC.J2025092748003.

Unde are sediul FIERATEX S.R.L.?

Sediul social al firmei FIERATEX S.R.L. este în PANDURILOR, Sat Balta, Oraș Filiasi, Dolj, județul Dolj, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are FIERATEX S.R.L.?

Activitatea principală a firmei FIERATEX S.R.L. este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)”, cod CAEN 6210. În Registrul Comerțului are autorizate în total 6 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată FIERATEX S.R.L.?

FIERATEX S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 noiembrie 2025.

Cum pot contacta firma FIERATEX S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0784 *** 824). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are FIERATEX S.R.L.?

În 2025, FIERATEX S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 9.733 lei și un profit net de 6.620 lei, cu 0 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este FIERATEX S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, FIERATEX S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează