EUROMOD SRL
IUGOSLAVIEI, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
În 2025: cifra de afaceri 663 mii lei, profit net 893 mii lei, 1 angajați.
Despre EUROMOD SRL
EUROMOD SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 octombrie 2003 cu numărul J2003003018124 și codul unic de înregistrare (CUI) 15852949, cu sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală este „închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate” (cod CAEN 6820). Firma are 22 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 663 mii lei (+17% față de 2024), un profit net de 893 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 341 mii lei la 663 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 ianuarie 2018.
Date de identificare
- CUI
- 15852949
- Nr. Registrul Comerțului
- J2003003018124
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 28 octombrie 2003
- EUID
- ROONRC.J2003003018124
- Cod poștal
- 400423
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 05.10.2026
din 01.01.2018
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 663 mii lei
- Profit net
- 893 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 2,6 mil lei
- Datorii
- 1,5 mil lei
- Active totale
- 4,1 mil lei
- Marjă netă
- 134,7%
- Cifră / angajat
- 663 mii lei
+17% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 36% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 207 mii | 256 mii | 236 mii | 269 mii | 257 mii | 341 mii | 539 mii | 703 mii | 565 mii | 663 mii |
| Venituri totale | 207 mii | 258 mii | 237 mii | 269 mii | 260 mii | 341 mii | 555 mii | 703 mii | 1,1 mil | 1,8 mil |
| Cheltuieli totale | 67 mii | 72 mii | 133 mii | 226 mii | 234 mii | 281 mii | 267 mii | 418 mii | 834 mii | 755 mii |
| Profit / pierdere brută | 140 mii | 186 mii | 104 mii | 43 mii | 26 mii | 60 mii | 288 mii | 285 mii | 253 mii | 1 mil |
| Profit / pierdere netă | 136 mii | 184 mii | 101 mii | 40 mii | 24 mii | 57 mii | 282 mii | 278 mii | 223 mii | 893 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 939 mii | 922 mii | 1,5 mil | 1,9 mil | 2,3 mil | 2,7 mil | 3,5 mil | 3 mil | 3,9 mil | 3,8 mil |
| Active circulante | 7.877 | 122 mii | 62 mii | 54 mii | 119 mii | 593 mii | 720 mii | 1,1 mil | 996 mii | 316 mii |
| din care stocuri | — | 1.100 | — | — | 6.157 | 4.554 | 268 | — | — | — |
| creanțe | 1.354 | 55 mii | 8.471 | 47 mii | 50 mii | 543 mii | 712 mii | 864 mii | 595 mii | 12 mii |
| casa și conturi la bănci | 6.523 | 67 mii | 54 mii | 6.707 | 63 mii | 45 mii | 7.760 | 270 mii | 401 mii | 304 mii |
| Datorii | 92 mii | 6.268 | 388 mii | 726 mii | 1,2 mil | 2 mil | 2,6 mil | 2,6 mil | 3,1 mil | 1,5 mil |
| Capitaluri proprii | 855 mii | 1 mil | 1,1 mil | 1,2 mil | 1,2 mil | 1,3 mil | 1,5 mil | 1,5 mil | 1,7 mil | 2,6 mil |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 234 din 938 în județul Cluj și locul 3.713 din 14.558 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6820 – închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate.
Firme similare din județul Cluj
- SUPER LACTIS SRL · Feleacu670 mii lei · 2 ang.
- BOGATA SERV SA · Cluj-Napoca664 mii lei · 2 ang.
- NST PARTNERS S.R.L. · Cluj-Napoca658 mii lei · 2 ang.
- CONIS VEST SRL · Florești657 mii lei · 1 ang.
- UMANAGE SRL · Cluj-Napoca654 mii lei · 0 ang.
- WINNCROFT HOLDINGS SRL · Cluj-Napoca649 mii lei · 1 ang.
- RJR IMOB BUSINESS S.R.L. · Sic642 mii lei · 1 ang.
- BRIMET INVEST SRL · Cluj-Napoca641 mii lei · 2 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 6820 – închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
- 5590 Alte servicii de cazare
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 7413 Activități de design de interior
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
- 7721 Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv
Întrebări frecvente despre EUROMOD SRL
Care este CUI-ul firmei EUROMOD SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei EUROMOD SRL este 15852949, iar codul de TVA este RO15852949. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2003003018124, iar codul EUID este ROONRC.J2003003018124.
Unde are sediul EUROMOD SRL?
Sediul social al firmei EUROMOD SRL este în IUGOSLAVIEI, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, județul Cluj, cod poștal 400423, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are EUROMOD SRL?
Activitatea principală a firmei EUROMOD SRL este „închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate”, cod CAEN 6820. În Registrul Comerțului are autorizate în total 7 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată EUROMOD SRL?
EUROMOD SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 octombrie 2003, deci are 22 ani de activitate.
Cum pot contacta firma EUROMOD SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0264 *** 362). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are EUROMOD SRL?
În 2025, EUROMOD SRL a raportat o cifră de afaceri de 663 mii lei și un profit net de 893 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este EUROMOD SRL plătitoare de TVA?
Da. EUROMOD SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 ianuarie 2018. Datele au fost verificate la ANAF pe 5 octombrie 2026.