EUCLIDE DECO S.R.L.
CĂPITAN NEGOESCU, Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea
În 2025: cifra de afaceri 32 mii lei, profit net 498 lei, 2 angajați.
Despre EUCLIDE DECO S.R.L.
EUCLIDE DECO S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 10 mai 2017 cu numărul J38/484/2017 și codul unic de înregistrare (CUI) 37548348, cu sediul în Râmnicu Vâlcea, județul Vâlcea. Activitatea principală este „Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului” (cod CAEN 7820). Firma are 9 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 32 mii lei (+123% față de 2024), un profit net de 498 lei și 2 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 230 mii lei la 32 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 37548348
- Nr. Registrul Comerțului
- J38/484/2017
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 10 mai 2017
- EUID
- ROONRC.J38/484/2017
- Cod poștal
- 240593
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 32 mii lei
- Profit net
- 498 lei
- Angajați (medie)
- 2
- Capitaluri proprii
- 6.442 lei
- Datorii
- 12 mii lei
- Active totale
- 18 mii lei
- Marjă netă
- 1,5%
- Cifră / angajat
- 16 mii lei
+123% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 64% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 651 mii | 313 mii | 1,2 mil | 809 mii | 230 mii | 369 mii | 180 mii | 15 mii | 32 mii |
| Venituri totale | 651 mii | 320 mii | 1,2 mil | 818 mii | 249 mii | 372 mii | 180 mii | 19 mii | 33 mii |
| Cheltuieli totale | 468 mii | 242 mii | 978 mii | 632 mii | 268 mii | 328 mii | 161 mii | 60 mii | 31 mii |
| Profit / pierdere brută | 184 mii | 78 mii | 208 mii | 186 mii | -19 mii | 44 mii | 20 mii | -41 mii | 1.874 |
| Profit / pierdere netă | 177 mii | 75 mii | 196 mii | 178 mii | -22 mii | 40 mii | 18 mii | -42 mii | 498 |
| Număr mediu de angajați | 10 | 5 | 10 | 7 | 4 | 4 | 2 | 1 | 2 |
| Active imobilizate | 6.300 | 26 mii | 56 mii | 74 mii | 64 mii | 38 mii | 17 mii | 4.652 | — |
| Active circulante | 177 mii | 250 mii | 440 mii | 647 mii | 660 mii | 208 mii | 218 mii | 3.085 | 18 mii |
| creanțe | 3.438 | 24 mii | 51 mii | 144 mii | 152 mii | 177 mii | 183 mii | 2.247 | 18 mii |
| casa și conturi la bănci | 173 mii | 226 mii | 389 mii | 503 mii | 509 mii | 31 mii | 36 mii | 838 | — |
| Datorii | 5.822 | 24 mii | 48 mii | 94 mii | 120 mii | 102 mii | 98 mii | 313 | 12 mii |
| Capitaluri proprii | 177 mii | 252 mii | 448 mii | 627 mii | 605 mii | 144 mii | 138 mii | 7.424 | 6.442 |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 8 din 8 în județul Vâlcea și locul 1.235 din 1.401 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7820 – Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului.
Firme similare din județul Vâlcea
- SPA PERFORMANS S.R.L. · Drăgășani2,8 mil lei · 8 ang.
- AS DRIVER CONSULTANCY S.R.L. · Râmnicu Vâlcea1,1 mil lei · 3 ang.
- TOP JOBEXPERT S.R.L. · Râmnicu Vâlcea641 mii lei · 12 ang.
- SIBO TRANSPORT S.R.L. · Râmnicu Vâlcea583 mii lei · 2 ang.
- GEOGAM SOLUTIONS S.R.L. · Sălătrucel202 mii lei · 3 ang.
- NUOVA ELETTROMECCANICA S.R.L. · Rusănești (com. Fârtățești)192 mii lei · 3 ang.
- WORKRENT GROUP S.R.L. · Râmnicu Vâlcea0 lei · 0 ang.
- DELTA WORK S.R.L. · Râmnicu Vâlcea0 lei · 1 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 15.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 7820 – Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului
- 4331 Lucrări de ipsoserie
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4339 Alte lucrări de finisare
- 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
- 7820 Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului
Întrebări frecvente despre EUCLIDE DECO S.R.L.
Care este CUI-ul firmei EUCLIDE DECO S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei EUCLIDE DECO S.R.L. este 37548348. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J38/484/2017, iar codul EUID este ROONRC.J38/484/2017.
Unde are sediul EUCLIDE DECO S.R.L.?
Sediul social al firmei EUCLIDE DECO S.R.L. este în CĂPITAN NEGOESCU, Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea, județul Vâlcea, cod poștal 240593, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are EUCLIDE DECO S.R.L.?
Activitatea principală a firmei EUCLIDE DECO S.R.L. este „Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului”, cod CAEN 7820. În Registrul Comerțului are autorizate în total 6 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată EUCLIDE DECO S.R.L.?
EUCLIDE DECO S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 10 mai 2017, deci are 9 ani de activitate.
Cum pot contacta firma EUCLIDE DECO S.R.L.?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru EUCLIDE DECO S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Râmnicu Vâlcea sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are EUCLIDE DECO S.R.L.?
În 2025, EUCLIDE DECO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 32 mii lei și un profit net de 498 lei, cu 2 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este EUCLIDE DECO S.R.L. plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, EUCLIDE DECO S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.