ELITE ACTIV CONSTRUCT S.R.L.
MOLIDULUI, bl. G 100, sc. B, ap. 59, Municipiul Câmpulung Moldovenesc, Suceava
În 2025: cifra de afaceri 11 mii lei, pierdere netă 46 mii lei, 1 angajați.
Despre ELITE ACTIV CONSTRUCT S.R.L.
ELITE ACTIV CONSTRUCT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 16 ianuarie 2014 cu numărul J33/47/2014 și codul unic de înregistrare (CUI) 32665380, cu sediul în Câmpulung Moldovenesc, județul Suceava. Activitatea principală este „Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale” (cod CAEN 4120). Firma are 12 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 11 mii lei (+94% față de 2024), o pierdere netă de 46 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 28 mii lei la 11 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 32665380
- Nr. Registrul Comerțului
- J33/47/2014
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 16 ianuarie 2014
- EUID
- ROONRC.J33/47/2014
- Cod poștal
- 725100
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Câmpulung Moldovenesc
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 11 mii lei
- Pierdere netă
- 46 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- -150 mii lei
- Datorii
- 157 mii lei
- Active totale
- 7.407 lei
- Marjă netă
- -421,3%
- Cifră / angajat
- 11 mii lei
+94% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; pierdere în ultimii doi ani; datorii mai mari decât activele (2124%). Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 750 | 3.700 | 5.500 | 27 mii | 28 mii | 40 mii | 41 mii | 5.600 | 11 mii |
| Venituri totale | 0 | 750 | 14 mii | 5.500 | 31 mii | 28 mii | 40 mii | 56 mii | 5.600 | 11 mii |
| Cheltuieli totale | 10 mii | — | 1.470 | 10 mii | 51 mii | 60 mii | 38 mii | 55 mii | 56 mii | 56 mii |
| Profit / pierdere brută | -10 mii | 750 | 13 mii | -4.651 | -20 mii | -32 mii | 2.037 | 1.620 | -51 mii | -46 mii |
| Profit / pierdere netă | -10 mii | 727 | 13 mii | -4.706 | -20 mii | -33 mii | 1.641 | 1.055 | -51 mii | -46 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active circulante | 541 | 754 | 2.474 | 7.986 | 24 mii | 5.318 | 11 mii | 35 mii | 36 mii | 7.407 |
| creanțe | — | — | — | 5.000 | 20 mii | — | 6.000 | 3.200 | — | 5.000 |
| casa și conturi la bănci | 541 | 754 | 2.474 | 2.986 | 4.367 | 5.318 | 5.349 | 32 mii | 36 mii | 2.407 |
| Datorii | 12 mii | 12 mii | 916 | 11 mii | 48 mii | 61 mii | 66 mii | 88 mii | 140 mii | 157 mii |
| Capitaluri proprii | -12 mii | -11 mii | 1.558 | -3.148 | -23 mii | -56 mii | -54 mii | -53 mii | -104 mii | -150 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 623 din 658 în județul Suceava și locul 15.053 din 16.141 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.
Firme similare din județul Suceava
- EVA DEV BUCOVINA S.R.L. · Suceava12 mii lei · 1 ang.
- AYA BUILDER S.R.L. · Suceava11 mii lei · 0 ang.
- MONIVAS CONSTRUCT S.R.L. · Sfântu Ilie (com. Șcheia)11 mii lei · 1 ang.
- NC CONSTRUCTION S.R.L. · Slătioara (com. Râșca)10 mii lei · 1 ang.
- REBEGILĂ FLORIN S.R.L. · Marginea10 mii lei · 1 ang.
- STOVERIMO CONSTRUCT S.R.L. · Slatina9.954 lei · 1 ang.
- EDIL-STREAM S.R.L. · Cornu Luncii9.705 lei · 0 ang.
- NIC CONSTRUCT INOVATIV S.R.L. · Suceava9.624 lei · 0 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
Întrebări frecvente despre ELITE ACTIV CONSTRUCT S.R.L.
Care este CUI-ul firmei ELITE ACTIV CONSTRUCT S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ELITE ACTIV CONSTRUCT S.R.L. este 32665380. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J33/47/2014, iar codul EUID este ROONRC.J33/47/2014.
Unde are sediul ELITE ACTIV CONSTRUCT S.R.L.?
Sediul social al firmei ELITE ACTIV CONSTRUCT S.R.L. este în MOLIDULUI, bl. G 100, sc. B, ap. 59, Municipiul Câmpulung Moldovenesc, Suceava, județul Suceava, cod poștal 725100, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are ELITE ACTIV CONSTRUCT S.R.L.?
Activitatea principală a firmei ELITE ACTIV CONSTRUCT S.R.L. este „Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale”, cod CAEN 4120. În Registrul Comerțului are autorizate în total 9 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată ELITE ACTIV CONSTRUCT S.R.L.?
ELITE ACTIV CONSTRUCT S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 16 ianuarie 2014, deci are 12 ani de activitate.
Cum pot contacta firma ELITE ACTIV CONSTRUCT S.R.L.?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0731 *** 492). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are ELITE ACTIV CONSTRUCT S.R.L.?
În 2025, ELITE ACTIV CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 11 mii lei și o pierdere netă de 46 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este ELITE ACTIV CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, ELITE ACTIV CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.