Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA2 ani pe piață

EDWARD MUNTEANU CONSTRUCT S.R.L.

CUI 50480487J2024018799006

ȘTEFAN CEL MARE, Sat Ion Creangă, Comuna Ion Creangă, Neamț

În 2025: cifra de afaceri 8.025 lei, profit net 6.565 lei, 0 angajați.

Despre EDWARD MUNTEANU CONSTRUCT S.R.L.

EDWARD MUNTEANU CONSTRUCT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 august 2024 cu numărul J2024018799006 și codul unic de înregistrare (CUI) 50480487, cu sediul în Ion Creangă, județul Neamț. Activitatea principală este „Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale” (cod CAEN 4120). Firma are 2 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 8.025 lei, un profit net de 6.565 lei și 0 angajați (număr mediu). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
50480487
Nr. Registrul Comerțului
J2024018799006
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
28 august 2024
EUID
ROONRC.J2024018799006
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală ROMAN

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
8.025 lei
Profit net
6.565 lei
Angajați (medie)
0
Capitaluri proprii
6.765 lei
Datorii
1.251 lei
Active totale
8.016 lei
Marjă netă
81,8%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 16% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă8.025
Venituri totale8.025
Cheltuieli totale209
Profit / pierdere brută7.816
Profit / pierdere netă6.565
Active circulante8.016
casa și conturi la bănci8.016
Datorii1.251
Capitaluri proprii6.765
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 315 din 332 în județul Neamț și locul 15.304 din 16.143 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.

Firme similare din județul Neamț

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

Întrebări frecvente despre EDWARD MUNTEANU CONSTRUCT S.R.L.

Care este CUI-ul firmei EDWARD MUNTEANU CONSTRUCT S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei EDWARD MUNTEANU CONSTRUCT S.R.L. este 50480487. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2024018799006, iar codul EUID este ROONRC.J2024018799006.

Unde are sediul EDWARD MUNTEANU CONSTRUCT S.R.L.?

Sediul social al firmei EDWARD MUNTEANU CONSTRUCT S.R.L. este în ȘTEFAN CEL MARE, Sat Ion Creangă, Comuna Ion Creangă, Neamț, județul Neamț, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are EDWARD MUNTEANU CONSTRUCT S.R.L.?

Activitatea principală a firmei EDWARD MUNTEANU CONSTRUCT S.R.L. este „Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale”, cod CAEN 4120. În Registrul Comerțului are autorizate în total 13 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată EDWARD MUNTEANU CONSTRUCT S.R.L.?

EDWARD MUNTEANU CONSTRUCT S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 august 2024, deci are 2 ani de activitate.

Cum pot contacta firma EDWARD MUNTEANU CONSTRUCT S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0767 *** 406). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are EDWARD MUNTEANU CONSTRUCT S.R.L.?

În 2025, EDWARD MUNTEANU CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 8.025 lei și un profit net de 6.565 lei, cu 0 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este EDWARD MUNTEANU CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, EDWARD MUNTEANU CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează