Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVA28 ani pe piață

EDNIC-SERV SRL

CUI 10362768J1998000151367

Com. CIUCUROVA, Sat Ciucurova, Comuna Ciucurova, Tulcea

În 2025: cifra de afaceri 401 mii lei, profit net 19 mii lei, 3 angajați.

Despre EDNIC-SERV SRL

EDNIC-SERV SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 25 februarie 1998 cu numărul J1998000151367 și codul unic de înregistrare (CUI) 10362768, cu sediul în Ciucurova, județul Tulcea. Activitatea principală este „Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun” (cod CAEN 4711). Firma are 28 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 401 mii lei (-11% față de 2024), un profit net de 19 mii lei și 3 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 128 mii lei la 401 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 septembrie 1998.

Date de identificare

CUI
10362768
Nr. Registrul Comerțului
J1998000151367
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
25 februarie 1998
EUID
ROONRC.J1998000151367
Cod poștal
827055

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 01.09.1998

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
04.10.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Babadag

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
401 mii lei

-11% față de 2024

Profit net
19 mii lei
Angajați (medie)
3
Capitaluri proprii
133 mii lei
Datorii
98 mii lei
Active totale
231 mii lei
Marjă netă
4,8%
Cifră / angajat
134 mii lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 43% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
-200 mii0200 mii400 mii600 mii2016: cifra de afaceri 335.754 lei; pierdere netă 7.206 lei20162017: cifra de afaceri 348.960 lei; profit net 16.989 lei20172018: cifra de afaceri 115.176 lei; pierdere netă 33.074 lei20182019: cifra de afaceri 100.188 lei; pierdere netă 351 lei20192020: cifra de afaceri 60.336 lei; pierdere netă 57.994 lei20202021: cifra de afaceri 127.938 lei; pierdere netă 1.470 lei20212022: cifra de afaceri 489.859 lei; profit net 53.321 lei20222023: cifra de afaceri 540.688 lei; profit net 76.136 lei20232024: cifra de afaceri 448.325 lei; profit net 153.997 lei20242025: cifra de afaceri 401.036 lei; profit net 19.229 lei2025
Indicator (lei)2016201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă336 mii349 mii115 mii100 mii60 mii128 mii490 mii541 mii448 mii401 mii
Venituri totale336 mii349 mii115 mii100 mii60 mii128 mii491 mii541 mii449 mii401 mii
Cheltuieli totale339 mii328 mii147 mii100 mii118 mii128 mii433 mii459 mii282 mii370 mii
Profit / pierdere brută-3.14820 mii-32 mii635-57 mii-19158 mii82 mii167 mii31 mii
Profit / pierdere netă-7.20617 mii-33 mii-351-58 mii-1.47053 mii76 mii154 mii19 mii
Număr mediu de angajați434333—333
Active imobilizate920920920920920920920920920920
Active circulante75 mii123 mii62 mii109 mii107 mii47 mii169 mii208 mii213 mii230 mii
din care stocuri72 mii74 mii53 mii107 mii102 mii24 mii165 mii190 mii90 mii80 mii
creanțe—————13 mii——60 mii90 mii
casa și conturi la bănci2.20148 mii9.0311.9734.94011 mii3.72718 mii62 mii60 mii
Datorii117 mii148 mii120 mii122 mii122 mii71 mii139 mii89 mii16 mii98 mii
Capitaluri proprii-41 mii-24 mii-57 mii-12 mii-14 mii-23 mii31 mii120 mii198 mii133 mii
din care capital subscris vărsat40 mii40 mii40 mii——40 mii40 mii40 mii40 mii40 mii

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 227 din 487 în județul Tulcea și locul 14.112 din 32.877 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4711 – Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun.

Firme similare din județul Tulcea

Dosare în instanță

1 dosar înregistrate din 2021 în care apare o parte cu numele firmei.

  • 2637/179/202303.11.2023

    validare poprire

    Judecătoria Babadag · Fond · Civil · calitate: Terţ poprit

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 04.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4711 – Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

  • 0220 Exploatarea forestieră
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
  • 5210 Depozitări

Întrebări frecvente despre EDNIC-SERV SRL

Care este CUI-ul firmei EDNIC-SERV SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei EDNIC-SERV SRL este 10362768, iar codul de TVA este RO10362768. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J1998000151367, iar codul EUID este ROONRC.J1998000151367.

Unde are sediul EDNIC-SERV SRL?

Sediul social al firmei EDNIC-SERV SRL este în Com. CIUCUROVA, Sat Ciucurova, Comuna Ciucurova, Tulcea, județul Tulcea, cod poștal 827055, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are EDNIC-SERV SRL?

Activitatea principală a firmei EDNIC-SERV SRL este „Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun”, cod CAEN 4711. În Registrul Comerțului are autorizate în total 3 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată EDNIC-SERV SRL?

EDNIC-SERV SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 25 februarie 1998, deci are 28 ani de activitate.

Cum pot contacta firma EDNIC-SERV SRL?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0747 *** 431). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are EDNIC-SERV SRL?

În 2025, EDNIC-SERV SRL a raportat o cifră de afaceri de 401 mii lei și un profit net de 19 mii lei, cu 3 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este EDNIC-SERV SRL plătitoare de TVA?

Da. EDNIC-SERV SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 septembrie 1998. Datele au fost verificate la ANAF pe 4 octombrie 2026.

Explorează